Catlife Kediler İçin Uzun Kuyruklu FareCatlife
Catlife Kediler İçin Uzun Kuyruklu FareCatlife

Catlife Kediler İçin Uzun Kuyruklu Fare (CAT1023)

Marka : Catlife
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺29,03(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,19(KDV Dahil)
Barkod : 8681475631023

Catlife Kediler İçin Uzun Kuyruklu Fare

Oyuncaklar kedinin gelişimi için oldukça önemlidirler. Kedilerin seveceği şekilde üretilen oyuncaklar onların eğlenirken temel becerilerinin ve reflekslerinin gelişmesini sağlar. Kediler meraklıdır ve keşfetmeyi severler. Ona alacağınız yeni oyuncaklar keşif yapmaları için önemlidir. Onlara yakalayabileceği ve kovalayabileceği oyuncaklar alırsanız çok seveceklerdir. Oyuncaklar yetişkin kedilerin kilo almasını da önlemeye yardımcı olacak günlük aktivitelerini gerçekleştirmesini de sağlarlar.

Catlife Kediler İçin Uzun Kuyruklu Fare Yararları

Enerjilerini Kolaylıkla Atabilirler

Her kedi günlük tükettiği besinler kadar günlük aktiviteye de ihtiyaç duyar. Oyuncaklar sayesinde günlük enerjilerini kolaylıkla atabilirler.

Kilo Koruma

Özellikle yetişkin ve kısır kedilerin günlük aktivite düzeyleri düşer ve bu durum kilo almalarına sebep olur. İlgisini çekebilecek oyuncaklar sayesinde onların eğlenerek egzersiz yapmalarını ve bu şekilde kilolarını korumalarını sağlamak mümkündür.

Reflekslere Katkı

Kedilerin bir oyuncakla oynaması ve onu yakalamaya çalışması reflekslerinin gelişmesine ve ani tehlikelerden kaçabilecek güdüye sahip olmalarını destekler

Benzer Ürünler