Gulliver Küçük Köpek veya Kedi Taşıma Kafesi III 40X38X61cmTrixie
Gulliver Küçük Köpek veya Kedi Taşıma Kafesi III 40X38X61cmTrixie

Gulliver Küçük Köpek veya Kedi Taşıma Kafesi III 40X38X61cm (39861)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %49 İndirim
Fiyat : ₺1.933,28(KDV Dahil)
İndirimli : ₺978,44(KDV Dahil)
Barkod : 4011905398617

Gulliver Küçük Köpek veya Kedi Taşıma Kafesi III 40X38X61 cm

Gulliver Küçük Köpek veya Kedi Taşıma Kafesi, Köpeğinizin ve kedinizin uçak yolculuklarında kara veya deniz yolu seyahatlerinde kullanabileceğiniz, kilitlenebilir galvaniz kapıya sahip, kapı içerisinde mama ve su kabı bulunan, IATA onaylı, tekerlek takılabilir ve çekme sapı bulunan köpek taşıma kabı. 12Kg kadar köpekler taşınabilir. Tekerlekleri ve yan kilit yedeklerini de ek ürün olarak sitemizden temin edebilirsiniz.

  • Ürün Ebat: 40X38X61 cm

Gulliver Küçük Köpek veya Kedi Taşıma Kafesi Yararları

Dayanıklı ve Kalitelidir

Taşıma kafesi son derece etkili bir şekilde kullanılır. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile her kullanımda hem kalitesini ortaya koyar hem de etkileyici performansı ile kedi ve köpekleri son derece mutlu eder. Sizler de bu üstün hizmetten kolay bir şekilde faydalanabilir ve köpeklere daha kaliteli hizmet verebilme şansını elde edersiniz.

Kolayca Taşır

Petinizin hem rahat hem de güvenli bir şekilde taşınması konusunda onlara destek veren yapısı ile her daim köpek taşımak çok daha kolay hale gelir.

Uzun Yollarda Kullanım

Petinizin yolculuk sırasında sıkılmasını engelleyen kafes uzun yolculuklarda da kolay bir şekilde kullanılabilir. Hem kısa hem de uzun yolculukların vazgeçilmezi haline gelir.

Benzer Ürünler