ND Tahılsız Yaban Domuzu ve Elmalı Yetişkin Kedi Maması 10 Kg
ND Tahılsız Yaban Domuzu ve Elmalı Yetişkin Kedi Maması 10 Kg

ND Tahılsız Yaban Domuzu ve Elmalı Yetişkin Kedi Maması 10 Kg

Fiyat : ₺478,48(KDV Dahil)
:

Natural & Delicius Tahılsız Yaban Domuzu &Elma Yetişkin Kedi maması 10 kg

Ürün Bilgileri

Yaban domuzu, elma. Yetişkin kediler için tam mamadır.Natural & Delicious yenilikçi kuru kedi maması serisi etobur beslenmesindeki altı anahtar kurala dayanmaktadır:
1. Daha az karbonhidrat içeriği ve asgari ölçülerde;düşük düşük kan şekeri endeksli.
2. Kaliteli taze etten yüksek protein kaynakları
3. Yüksek kaliteli taze meyve ve sebzelerden dengeli vitamin ve mineraller
4. Hedeflenen etki için belirli özelliklere sahip şifalı bitkiler.
5. Kolayca asimile edilebilen hayvansal yağlar.
6. Tamamen karmaşık tahıllar bulundurmaz

 


Natural & Delicious kedilerin şeker ve obezite hastalıklarını önlemeye yardımcı olarak, metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş İtalyan ürünüdür.

 

 

İçindekiler
Taze kemiksiz yaban domuzu eti (25%), kurutulmuş yaban domuzu eti (23%), patatesler, tazekemiksiz tavuk,kurutulmuş tavuk eti, tavuk yağı,kurutulmuş tüm yumurtalar, taze ringa balığı eti,kurutulmuş ringa balığı eti, hidrolize hayvansal proteinler,balık yağı, bezelye bitkisel lif, kurutulmuş havuç ,kurutulmuş şifalı bitki unu, inulin,fructo?oligosakkaritler, mannan?oligosakkaritler, kurutulmuş elma(0.5%), nar tozu, kurutulmuş tatlı portakal, ıspanak tozu, pisilyum (0.3%), Frenk üzümü tozu (0.3%), toz yaban mersini, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (0.2%), glukozamin, kondroitin sülfat, kadife
çiçeği özü (lutein kaynağı).

 

 

Analiz Tablosu
Ham protein 44.00% Ham yağlar 20.00% Ham lifler 1.80% Ham kül
8.70% Kalsiyum 1.50% Fosfor 1.30% Magnezyum 0.09% Omega?6 3.40% Omega?3 0.90% DHA 0.50% EPA 0.30% Glukosamin 1200mg/kg; Kondroitin 900mg/kg. Enerji değeri : EM 3923kcal/kg ? 16.4MJ/kg.

 

Genel Bilgi
Kediniz için ilk defa kullanıyorsanız daha evvel kullanılan mamasına kademeli karışım yaparak verilmesi tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde kapalı olarak saklayınız. Pakette basılı son kullanma tarihinden 18 ay evvel üretilmiştir. Ağırlıklı olarak İtalyan ,Danimarka ve Fransız içeriklerle üretilmiştir. Net kilo, son kullanma tarihi, seri no ve beyan numarası için: paketin arkasına bakınız.