Proplan Small Mini Adult Küçük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 3 kgProPlan
Proplan Small Mini Adult Küçük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 3 kgProPlan

Proplan Small Mini Adult Küçük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 3 kg (14897)

0,00
Marka : Pro Plan
Fiyat : ₺148,50(KDV Dahil)

Proplan Küçük Irk Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

 

Pro Plan Sensitive Digestion Mini Ve Küçük Irk Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 1 yaş üzeri hassas sindirim sistemine sahip mini ve küçük ırk yetişkin köpeklerin beslenmesine uygun olarak geliştirilmiş, kuzu ve pirinç içeriği ile protein ve karbonhidrat bakımından zengin, yüksek lezzet ve sindirilebilir özellikli köpek mamasıdır.


Bifidobakteri üremesini arttırarak, sindirim sisteminde sağlıklı ve dengeli mikroflora oluşumunu sağlar.

 

İçerdiği prebiyotikler bağırsak sağlığının korunmasına ve sağlıklı bir sindirime yardımcı olur.

 

Gerçek kuzu etinden sağlanan % 27"lik yüksek protein içeriği, zenginleştirilmiş optimal protein - kalori oranı ile güçlü ve sağlıklı kas yapısını destekler. Yüksek enerji ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur.

 

İçerdiği selenyum, E vitamini, C vitamini ve beta karoten gibi güçlü antioksidanlar tam ve dengeli bir beslenme sağlar, bağışıklık sitemini destekler ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerinin azalmasını sağlar.

 

Yüksek sindirilebilirliğe sahip protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde sindirilemeyen besin miktarı azalır.


İçerik

Kuzu eti (% 14,00), mısır, kurutulmuş kanatlı proteini, buğday, mısır grizi,mısır, gluten, pirinç (% 4,00), kurutulmuş pancar küspesi,soya unu, kurutulmuş hindiba kökü ( % 1 prebiyotik kaynağı olarak), hayvansal yağ, sakatat, kurutulmuş yumurta, balık yağı, mineraller.

 

Analiz

Ham protein % 27,00, ham yağ % 17,00, ham selüloz % 3,00, ham kül % 7,50,vitamin A 30.000 IU/kg, vitamin D3 975 IU/kg, vitamin E 550 mg/kg, vitamin C 140 mg/kg, demir sülfat monohidrat 254 mg/kg, kalsiyum iyodat 3,2 mg/kg, bakır sülfat pentahidrat51 mg/kg, mangan sülfat monohidrat121 mg/kg, çinko sülfat monohidrat430 mg/kg, sodyum selenit 0,30 mg/kg, anti oksidanlar.


Beslenme Tablosu

Vücut Ağırlığı (kg)

Günlük Beslenme Miktarı (gr)

1 - 5 kg

40-110 gr

5 - 10 kg

110-180 gr


Köpeğinize ilk kez bu üründen veriyorsanız, başlangıçta 2 hafta boyunca alışık olduğu besinlerle karıştırarak veriniz.

Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir.

Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.

Yukarıda verilen günlük besleme miktarı günde 1 saat egzersiz yapan orta seviye aktiviteye sahip bir köpek için verilmiştir.