Proplan Zeytinyağlı Biftekli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 2kg Pro Plan
Proplan Zeytinyağlı Biftekli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 2kg Pro Plan

Proplan Zeytinyağlı Biftekli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 2kg  (PRP02089)

0,00
Marka : Pro Plan
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)

Son Kullanım Tarihi

03-2021

Proplan Zeytinyağlı Biftekli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 2kg 

 

Doğal bağışıklığı desteklediği kanıtlanmış, küçük ve mini ırk yetişkin köpekler için tam granül mamadır. Yüksek oranda sığır eti ve zeytinyağı içerir.

 

İnsanlar tarafından bilinen doğal bileşenlerin faydaları, evcil hayvanınızın daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olacak çığır açan Natural Elements mamasında artık köpekler için de mevcuttur. Bu tarif, zeytinyağı ve bağışıklık sistemi, hayati organları ve genel sağlığı destekleyen yüksek düzeyde antioksidanlarla zenginleştirilmiştir.

 

Yüksek kaliteli proteinler, sağlıklı bir kalp ve kasların korunmasına yardımcı olurken, temel besinlerin kombinasyonu eklemleri destekler ve böylece köpeğin aktif yaşam tarzına katkıda bulunur. Aynı zamanda ağız boşluğunun genel bakımı için de yararlıdır.

 

İçindekiler

Sığır eti * (% 20), buğday *, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç * (% 14), mısır *, hayvansal yağ, kurutulmuş şeker pancarı posası, soya unu, mısır Proteini, mineraller, buğday glüteni, tatlandırıcı et özleri, zeytin yağ * (% 1,5), kuru yumurta, balık yağı.

 

Besin Katkı Maddeleri

Vitamin A: 30.000mj / kg ; Vitamin D3: 990; Vitamin E: 940; mg / kg: Vitamin C: 140; demir sülfat monohidrat: (Fe: 98); susuz kalsiyum iyodat: (I: 2.5); bakır sülfat pentahidrat: (Cu: 15); manganez sülfat monohidrat: (Mn: 46); çinko sülfat monohidrat: (Zn: 150); sodyum selenit: (Se: 0.14).

 

Analitik bileşenler:

Protein:% 27

Yağ içeriği:% 16

İnorganik içerik:% 7,5

Ham selüloz:% 2,5

Yaş Aralığı
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Tahıl Oranı
Tahıllı
Irk Boyutu
Küçük Irk (5-10 kg)
İçerik
Sığır
Paket Boyutu
0-5 kg
Irk Özelliği
Tümüne Uygun