Royal Canin Golden Retriever Adult 12 Kg
Royal Canin Golden Retriever Adult 12 Kg

Royal Canin Golden Retriever Adult 12 Kg

Fiyat : ₺323,00(KDV Dahil)
:

ROYAL CANİN GOLDEN RETRİEVER ADULT 12 KG

Köpeğinizin sağlıklı gelişimi için onun ihtiyacı olan besinleri karşılamanız gereklidir. Bu yüzden hangi köpek mamasını kullanacağınız, bu mamanın içerdiği besin değerleri ve köpeğinizi nasıl etkileyeceği son derece önemlidir.

Royal Canin Golden Retriever köpek maması, 15 ayını doldurmuş yetişkin Golden Retriever ırkı köpekler için özel olarak geliştirilmiştir. İçerisinde bulunan dengeli yağ ve protein oranı vücudunun ihtiyacı olan enerji miktarını karşılar ve sağlıklı bir şekilde kilo artışı sağlar. Kalp sağlığını korurken aynı zamanda içeriğinde bulunan glukozamin ve kondrotin maddeleri iskelet ve eklemlerinin gelişmesine katkı sağlar. Böylece oyunları çok seven, neşeli köpeğinizin hareketleri kısıtlanmamış olur. Canlı ve parlak tüylerinin sağlıklı korunması için biotin ve yağ asitleriyle desteklenen bu mama ayrıca deriyi besleyerek tüyleri kuvvetlendirir.Diğer cinslerden daha fazla yemeğe eğilimli olan Golden ırkına özel geliştirilmiş şekli, boyutu ile daha çok çiğnemesine yardımcı olur ve çene yapısına uygundur. Aynı zamanda yüksek oranda sindirilebilir bir mamadır. İçeriğinde bulunan kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır, pirinç, buğday gibi tahıllar, bitkisel ve hayvansal proteinler, balık yağı, soya yağı, hodan yağı ve ayrıca hayvansal yağlar, bitkisel lifler, pancar küspesi ve mineraller;kolay sindirilebilir ve besin değerleri yüksek özellikte olması sebebiyle köpeğiniz için özel olarak seçilmiştir. İçeriğinde bulunan %29 protein, %16 yağ%6 kül; kalsiyum, lif, fosfor gibi besinlerle zenginleştirilmiştir. Köpek mamasını kullanırken köpeğinizin egzersizleri, oyunları dikkate alınarak aktiviteleri belirlenmeli ve günlük beslenme miktarı buna göre seçilmelidir. Kuru mamayla birlikte mutlaka taze içme suyu bulundurulmalı ve veteriner kontrolünde olmalıdır.

 

Mamanın İçeriği

Kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır, pirinç, buğday, hayvansal yağlar, bitkisel proteinler, hidrolize edilmiş hayvansal proteinler, bitkisel lifler, pancar küspesi, balık yağı, mineraller, soya yağı, kurutulmuş domates, fsilyum kabuğuve tohumları, frukto oligosakkaritler, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar(glukozamin kaynağı), hodan yağı, yeşil çay ve üzüm özü (polifenollerin kaynağı),kadife çiçeği özü, hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı), vitamin vemineraller.

 

Mamanın Analizi

Ham protein% 25,0, ham yağ % 13,0, kül % 6,10, ham lif % 3,70, vitamin A 25.000 IU,vitamin D3 800 IU.