Royal Canin Kitten 36 Yavru Kedi Maması 10 kg
Royal Canin Kitten 36 Yavru Kedi Maması 10 kg

Royal Canin Kitten 36 Yavru Kedi Maması 10 kg

Fiyat : ₺383,00(KDV Dahil)
:
Hamile, süt veren ve yavru kediler için, tavuk eti içerikli yavru maması.
Royal Canine Feline Kitten 36; 
 Hamile, süt veren ve 12 aya kadar olan yavru kedilerin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayabilen, sağlıklı büyümeleri için gerekli olan kalsiyum ve vitaminleri içeren, kuru mamadır.
* Düzenli bir büyüme için, uygun oranda kalsiyum, vitamin ve diğer gerekli besinler içerir.  
 * Özel içeriği sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir, doğal bir savunma sağlar. 
 * Sağlıklı bir uriner sistem için yardımcı olur. 
 * L-carnitin yağları kas kitlesine çevireceğinden, aşırı yağlanmayı önler. 
 * İçerdiği mannan-oligo-sakkarit (MOS) ile patojenik mikrofloranın uzaklaştırılmasını sağlar ve bağırsak sağlığının devamlılığını sağlamaktadır. 
 * İçerdiği frukto-oligo-sakkarit (FOS) ile pozitif mikrofloranın desteklenmesi sayesinde ishale sebep olan bakterilerden korumakta, kalsiyumun daha iyi emilmesini sağlamakta, LDL kolestrolün seviyesini düşürmektedir.
Mamanın İçeriği; 
 Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, bitkisel proteinler, hayvansal yağlar, mısır, mısır glüten, hidrolize edilmiş hayvansal proteinler, bitkisel lifler, L-lizin, pancar küspesi, mineraller, balık yağı, maya, soya yağı, yumurta tozu, sodyum fosfat, frukto oligosakkaritler, maya özü ( mannan oligosakkaritlerin kaynağı), taurin, DL-metiyonin, kadife çiçeği özü(lutein kaynağı), L-karnitin.
Mamanın Analizi; 
Ham protein % 36,0, ham yağ % 18,0, kül % 7,50, ham lif % 2,50, vitamin A 22.000 IU, vitamin D3 700 IU, vitamin E 600 mg, bakır 22 mg.