Royal Canin Maxi Sterilised Büyük Irk Yetişkin Kısır Köpek Maması 9 kg
Royal Canin Maxi Sterilised Büyük Irk Yetişkin Kısır Köpek Maması 9 kg

Royal Canin Maxi Sterilised Büyük Irk Yetişkin Kısır Köpek Maması 9 kg

Fiyat : ₺245,40(KDV Dahil)
:

Royal Canin CCN Medium Steril Kısır Köpek Maması 9 KG

İDEAL KİLOYU KORUR Yüksek protein içeriği (%28) ve ölçülü miktarda yağ içeriği (%13) ile bu formül, köpeğinizin ideal kilosunu korumaya yardımcı olur. Orta ırk kısırlaştırılmış köpekler için geliştirilen bu besleyici formül, L-Karnitin ve sağlıklı bağırsak geçişine yardımcı liflerle zenginleştirilmiştir. Bu sayede köpeğinizin aynı miktarda gıdayla alacağı kalori miktarını kısıtlamaya destek olur.

BİLEŞİM: Mısır, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, buğday, bitkisel lifler, hidrolize hayvansal proteinler, hayvansal yağlar, mısır gluteni, bitkisel protein izolatı*, pancar küspesi, mayalar ve maya parçaları, balık yağı, soya yağı, mineraller, psilyum (karnıyarık otu) kabuğu ve tohumları, fruktooligosakkarit, hidrolize maya (manno-oligo-sakkarit kaynağı), hodan yağı, kadife çiçeği özütü (lutein kaynağı) *L.I.P.: yüksek sindirim özelliği nedeniyle seçilmiş protein
İLAVELER (KG BAŞINA) A Vitamini: 21000 IU, D3 Vitamini: 1000 IU, E1 (Demir): 37 mg, E2 (İyot): 3,7 mg, E4 (Bakır): 11 mg, E5 (Manganez): 48 mg, E6 (Çinko): 135 mg, E8 (Selenyum): 0,06 mg - L-Karnitin: 200 mg.
Teknolojik katkılar: Tortul kökenli klinoptilolit: 5 gr
Koruyucu Maddeler - Antioksidanlar.