Royal Canin Medium Junior Yavru Köpek Maması 15 Kg
Royal Canin Medium Junior Yavru Köpek Maması 15 Kg

Royal Canin Medium Junior Yavru Köpek Maması 15 Kg

Fiyat : ₺344,00(KDV Dahil)
:

1 - 12 aylık orta boy ırk köpekler için, bağışıklık sistemini güçlendiren yavru maması.

 

Royal Canin Dogs Medium Junior;  
 Yetişkin vücut ağırlığı 11-25 kg kadar olan Pointer, Beagle, Siberian Husky, Cocker gibi orta boy ırktan yavrular için sütten kesilme döneminden 12 aylık olana kadar kullanılabilen, bağışıklık sistemini güçlendiren yavru mamasıdır.

 * Yavru dönemindeki tüm ihtiyaçlarını karşılamaya uygun olarak yüksek besinsel değerlere sahiptir.  
 * Yüksek yağ ve protein oranları, optimal enerji alımına uygundur.  
 * Bağırsak florasını dengeleyen, sindirilebilirliği yüksek bir mamadır.  
 * Optimal kalsiyum ve fosfor dengeli içeriği, güçlü bir kemik yapısının oluşumunu sağlar.  
 * İçerdiği mannan oligo sakaritleri ile patojenik mikrofloranın uzaklaştırılmasını sağlar ve bağırsak sağlığının devamlılığında etkin bir rol oynar.  
 * İçerdiği frukto oligo sakaritleri ile pozitif mikrofloranın desteklenmesi sayesinde ishale sebep olan bakterilerden korur, kalsiyumun daha iyi emilmesini ve LDL kolestrol seviyesinin düşmesine yardımcı olur.

Mamanın İçeriği;  
Kurutulmuş kümes hayvanları eti, hayvansal yağlar, mısır, bitkisel protein, buğday, pancar küspesi, pirinç, buğday unu, mısır gluten, hidrolize edilmiş hayvansal proteinler, mısır unu, balık yağı, maya, soya yağı, frukto oligasakkaritler, mineraller, maya özü (mannan oligosakkaritlerin kaynağı), yumurta tozu, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).

Mamanın Analizi;  
Ham protein % 32,00, ham yağ % 20,0, kül % 6,50, diyetsel lif % 1,70, kalsiyum 11,5 g/kg, fosfor 9,1 g/kg, vitamin A 11.500 IU, vitamin D3 1000 IU, demir 42 mg, iyot 3,2 mg, bakır 7 mg, manganez 54 mg, çinko 179 mg, selenyum 0,07 mg.

3182550402132