Royal Canin Yorkshire Yetişkin Köpek Maması 1.5kg
Royal Canin Yorkshire Yetişkin Köpek Maması 1.5kg

Royal Canin Yorkshire Yetişkin Köpek Maması 1.5kg

Fiyat : ₺88,00(KDV Dahil)
:
Yorkshire Terrieriniz her zaman ilgi isteyen,  sevimli tüyleri olan,  bakımlı olduğunda herkesin dikkatini üzerine toplayan bir ırktır.
Siz de  Yorkshire Terrieriniz için özel geliştirilmiş formülü ile 10 ay ve üzeri yaşta olan,  Yorkshire Terrierinizin özellikle tüy güzelliğini hedef alan Royal Canin Dogs Yorkshire Terrier kuru mama sayesinde renk ve yumuşaklık konusunda mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. 
Özel formülü ile dostunuzun dişlerinde tartar oluşumunu engeleyen kuru mama sayesinde ağız ve sindirim sistemini düzenleyecek ve ona hakettiği gibi güzel ve huzurlu bir hayat sunabileceksiniz.
Royal Cannin Dogs Yorkshire Terrier kuru mama,  içerdiği yüksek oranda besleyici malzemeler ile günlük besin ihtiyacını rahatlıkla karşılayacak ve kilo alışını dengede tutacaktır. 
İçerisinde kurutulmuş et,  pirinç,  mısır,  mısır unu,  hayvansal ve bitkisel protein ve yağlar,  lifler,  mineral,  vitamin ve faydalı yağ asitleri bulunan Royal Cannin Dogs Yorkshire Terrier kuru mama,  bünyesinde barındırdığı L-carnitin ile yağ dokusunu optimum düzeyde tutmaya yardımcı olmakta,  aşırı yağlanmayı önleyerek dostunuzun kalp ve damar hastalıklarına yakalanma olasılığını en aza indirmektedir. 
Yaklaşık analiz değerlerinde, %30 protein, % 20 ya, % 4,7 kül, % 3,5 lif bulunan mama içerisinde A,D3, E vitaminleri de bulunmaktadır.    İçerdiği yüksek protein oranı vücut ve kas gelişimine yardımcı olmaktadır.
Yapısında bulunan lif sayesinde sindirim sistemini düzenleyen Royal Cannin Dogs Yorkshire Terrier kuru mama,  dostunuzun tuvalet ihtiyacında yaşadığı problemleri ortadan kaldırmaktadır.
Veterinerlerin tercihi olan Royal Canin Yorkshire Terrier Yetişkin Kuru Köpek Maması sayesinde can dostunuz, sevimli yoldaşınıza sağlıklı ve uzun bir hayat sunabilirsiniz.   Kısacası hem dış görünüşünü, hem iç organlarını hem de kaslarını ideal hale getiren özel bir formüle sahiptir. 
Mamanın İçeriği
Kurutulmuş kümes hayvanları eti,  pirinç,  mısır unu,  hayvansal yağlar,  mısır,  bitkiselprotein izolat,  mısır glüten,  hidrolize hayvansal proteinler,  bitkisel lifler,  pancar küspesi,  mineraller,  bitkisel yağlar (soya ve hodan yağı dahil),  maya,  balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler,  sodyum polifosfat,  maya özü (mannanoligosakkaritler),  taurin,   yeşil çay ve üzüm özleri (polifenoller bakımından zengin),  dl-metiyonin,  yumurta tozu,  hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar  (glukozamin kaynağı),  L-trozin,  L-karnitin, hidrolize edilmiş kıkırdak  (kondroitin kaynağı),  vitaminler.
Mamanın Analizi
Protein %28
Yağ %18
Kül %4,70
Ham Lif %3,5
Vitamin A-D3-E 33.000 IU - 800 IU - 600 mg
Bakır 23mg
 
Ürün Özellikleri
Yaşam Evresi Yetişkin
Köpeğinizin Irkı Minik ve Küçük Irk
Protein Kaynağı Tavuk
Ağırlık Aralığı 0-5 Kg