Trixie Kedi Kumu Poşeti M 37 x 48 cm 10'luTrixie
Trixie Kedi Kumu Poşeti M 37 x 48 cm 10'luTrixie
Trixie Kedi Kumu Poşeti M 37 x 48 cm 10'luTrixie

Trixie Kedi Kumu Poşeti M 37 x 48 cm 10'lu (4043)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺100,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺62,00(KDV Dahil)
Barkod : 4011905040431

Trixie Kedi Kumu Poşeti M 37 x 48 cm

Kedilerin tuvaletlerinin içerisinde kullanılan kedi kumu poşeti, kumun kolay şekilde temizlenmesine olanak tanır ve aynı zamanda kedilerin tuvaletlerinin doğrudan kirlenmesine de engel olur. Bu sayede kedilerin tuvaletleri çok rahat şekilde temizlenebileceği gibi tuvaletlerinin iç yüzeyi de kirlenmez ve doğrudan kedinizin tuvaleti ile temas sağlamaz. Bu şekilde tuvaletin içi de daha kolay şekilde temizlenebilecektir.

Trixie Kedi Kumu Poşeti Yararları

Kolay Kullanım

Kedinizin tuvaletinin çevresinden itibaren içine geçirerek kullanacağınız kedi kumu poşeti, kolay şekilde kullanım olanağı sunar ve kedilerin tuvaletlerinin kolay şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Atılacağı zaman yalnızca kedi kumu poşetinin büzdürülmesi ve sonrasında çöpe atılması mümkündür.

Temizleme Rahatlığı

Kedilerin tuvaletlerinin rahat şekilde temizlenebilmesi için tercih edilen Trixie Kedi Kumu Poşeti, kedi tuvaletlerinin rahat şekilde temizlenebilmesine olanak tanır. Yalnızca kum poşetinin içinin yeterli miktarda kum ile doldurulması ve sonrasında tüm poşetin tek seferde büzdürülerek kum kabından çıkarılması ile temizlik son derece kolay şekilde gerçekleştirilebilir.

Benzer Ürünler