Trixie Kedi Maltı 100G (Immünoglobulin&Prebiyotik)Trixie
Trixie Kedi Maltı 100G (Immünoglobulin&Prebiyotik)Trixie
Trixie Kedi Maltı 100G (Immünoglobulin&Prebiyotik)Trixie

Trixie Kedi Maltı 100G (Immünoglobulin&Prebiyotik) (4221)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %42 İndirim
Fiyat : ₺157,08(KDV Dahil)
İndirimli : ₺90,34(KDV Dahil)
Barkod : 4011905042213
Lezzetli, sindirime yardımcı olan, metabolizmayı düzenleyen, iyi hazım sağlayan ve bu sayede tüy topaklarını önleyerek kedinizin tüylerini yutmasını önleyecek kedi maltıdır. Bu malt içerisinde bulunana naturel immünoglabin ve prebiyotik içerikler sayesinde kedinizin bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi enfeksiyonlara karşı çok daha dayanıklı hale gelecek, kediniz çok daha sağlıklı ve korunmuş olacaktır.                                                                                                                          

İmmünoglobulin bir antikordur ve bağışıklık sistemi koruyucusudur. vücuttaki enfekte olmuş yabancı cisimleri belirleyen ve etkisiz kılan pek çok kan proteininden herhangibiridir. Prebiyotik insan ve hayvan sindirim sistemindeki yararlı mikroorganizmaların büyümelrini ve çoğalmalarını hızlandıran, patojen(kötü) mikroorganizmaların çoğalmalarını baskılayarak çok daha iyi ve sağlıklı bir sindirim sağlar.                                                                                                                                                                      
Diş macunu kıvamında olan Trixie Kedi Maltı içerisinde yer alan yağ sıcak havalarda veya bir süre beklemiş ambalajlarda üste çıkabilir ve kapak ilk açıldığında öncelikle bir miktar yağ ile karşılaşılabilir. Bu normaldir. Sıcak havalarda veya bir süre beklemiş, kullanılmamış Trixie Kedi Malt'nı öncelikle çalkalamanız ve daha sonra kullanmaya başlamanız gereklidir. Çok sıcak yaz günlerinde buzdolabında veya serin bir yerde muhafaza edilmesi önerilir. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.
Benzer Ürünler