Trixie Kedi Maltı Peynir Tadında 100 grTrixie
Trixie Kedi Maltı Peynir Tadında 100 grTrixie
Trixie Kedi Maltı Peynir Tadında 100 grTrixie

Trixie Kedi Maltı Peynir Tadında 100 gr (42738)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺195,08(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,34(KDV Dahil)
Barkod : 4011905427386

Trixie Kedi Maltı Peynir Tadında 100 gr

Kedilerin tüylerini temizlerken yuttukları tüylerini rahat şekilde dışarı atabilmelerine olanak tanıyan kedi maltı, sindirim sistemi ya da bağırsaklarda yer alan tüylerin kedilere rahatsızlık vermeden dışarı atılmasına olanak tanır. Kedi tüylerinde yer alan keratin, kedilerin tüylerin sindirim sistemine geldiği anda zorlanmasına ve sindirim sırasında ağrı çekmesine neden olabilir. Kedi maltı ise bunu engelleyerek rahat bir sindirim sağlar.

Trixie Kedi Maltı Yararları

Yutulan Tüylerden Kurtulmak Çok Kolay

Kedilerin tüy yutma problemi özellikle de kendilerini temizlemeleri sırasında sık şekilde gözlemlenmektedir. Bu problem ise kedilerde hazımsızlığa neden olabilir ve kedilerin büyük sorunlar yaşamasına yol açabilir. Bu problemden kurtulmak içinse Trixie Kedi Maltı Peynir Tadında kullanılabilir ve yutulan tüyler kolaylıkla dışarı atılabilir.

Rahatsızlığa Son

Tüylerdeki keratin içeriği sindirilemediği için kedilerin çeşitli sindirim sorunları yaşaması olasıdır ancak kedi maltı sayesinde bu problem ortadan kaldırılabilir çünkü Trixie Kedi Maltı Peynir Tadında, kedilerin sindirim sistemlerinin rahatlamasını ve aynı zamanda yutulan tüylerin de dışarı atılmasını sağlar. Bu sayede rahatsızlık hissi ortadan kaldırılır.

Lezzetli Tüketim

Kedilerin severek tüketeceği peynir tadı ile eşsiz bir deneyim sunan Trixie Kedi Maltı Peynir Tadında, kedilerin itiraz etmeden bu ürünü tüketmesine olanak tanır. Bu sayede kediler için yararlı olan bir içerik, kedilere zorla verilmez ve kediler bu ürünü tüketirken gerçekten keyif alabilir.

Benzer Ürünler