Trixie Matatabi Parçalı ip Kedi Oyuncağı 35 cmTrixie
Trixie Matatabi Parçalı ip Kedi Oyuncağı 35 cmTrixie

Trixie Matatabi Parçalı ip Kedi Oyuncağı 35 cm (42434)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %42 İndirim
Fiyat : ₺153,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺88,70(KDV Dahil)
Barkod : 4011905424347

Trixie Matatabi Parçalı ip Kedi Oyuncağı 35 cm

Trixie Kedi Matatabi Parçalı, İp Oyuncak,  Jut ip üzerinde matatabi parçacıkları olan kedi oyuncağıdır. Matatabi sayesinde kedinizi oyuncağa çekecektir. Sürekli bu oyuncakla oynamak isteyecektir.  Matatabi aslında bir kedi uyarıcı olarak kullanılır. İçeriğinde yer alan iki özel madde kedilerin mutlu olmasını sağlar. Matatabinin etkisi yaklaşık 5 – 30 dakika sürer. Bu süre içerisinde kedilerde yalama, salya akma, artan oyun oyna isteği ve genel kedi aktivitesinde artış görülür. Kedi matatabiyi dişleyerek oynayacağı için kedi diş sağlığı için çok faydalı bir oyuncaktır.

  • Ürün Ebatı: 35 cm

Trixie Kedi Matatabi Parçalı ip Oyuncak Yararları

Kedinizi Rahatlatır

Matatabi kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir. 

Stres ve Anksiyeteye Karşı

 Kedilerde stres en sık yaşanan durumlardan bir tanesidir. Tıpkı insanlar gibi zaman zaman daha sakin olmaları ve zaman zaman mutlu olmaları gerekir. Kedinizin bu oyuncakla vakit geçirmesi kendini daha iyi hissedecek ve stresten uzaklaşacaktır.

Kedilerinize Sevecenlik Katacak

Kedilerde matatabi kullanımının bir diğer güzel yanı ise kedilerin çevresine karşı daha sevecen olmasıdır. Matatabi kullanımı sonrasında kediler daha sakin ve stressiz oldukları için insanlara daha sevecen bir tutum sergilerler.

Benzer Ürünler