Trixie Kedi ve Köpek Fırçalı Kurutma MakinesiTrixie
Trixie Kedi ve Köpek Fırçalı Kurutma MakinesiTrixie

Trixie Kedi ve Köpek Fırçalı Kurutma Makinesi (23888)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺2.419,56(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.221,58(KDV Dahil)
Barkod : 4011905238883

Trixie Kedi ve Köpek Fırçalı Kurutma Makinesi

Kedilerin ve köpeklerin tüyleri banyodan sonra ya da yağmurlu bir günde dışarıda gezdikten sonra ıslak olabilir. Tüyler uzun olduğunda ise kuruması uzun sürer ve bu süreç içerisinde hem evcil dostunuzun hastalanması mümkün hale gelir hem de ev içerisinde eşyalar ıslanabilir. Bu durumda ise Trixie Kedi ve Köpek Fırçalı Kurutma Makinesi kullanıldığında kedinizin ya da köpeğinizin tüyleri taranarak kısa sürede kurur.

Trixie Kedi ve Köpek Fırçalı Kurutma Makinesi Yararları

Kolay Kuruma Garantisi

Kedinizin ve köpeğinizin tüylerinin duştan sonra ya da yağmurlu bir günde eve ıslak dönüldüğünde kolay şekilde kurumasını sağlayan Trixie Kedi ve Köpek Fırçalı Kurutma Makinesi, tüylerin ıslak kalmasını engeller ve kedinizin ya da köpeğinizin ıslak kalarak hasta olmasına engel olur.

Pratik Kullanım

Kedilerin ve köpeklerin ıslak kalmaması için özel olarak geliştirilen taraklı tasarımı sayesinde fırçalı şekilde kedinizin ve köpeğinizin tüylerini tararken bir yandan da kurutur. Bu sayede kedinizin veya köpeğinizin tüylerinin birbirine dolanması engellenebilir, kolay şekilde tüylerin kuruması sağlanabilir.

Benzer Ürünler