Trixie Otomatik Su Kabı 3 lt Mavi/BeyazTrixie
Trixie Otomatik Su Kabı 3 lt Mavi/BeyazTrixie

Trixie Otomatik Su Kabı 3 lt Mavi/Beyaz (24464)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %49 İndirim
Fiyat : ₺1.669,94(KDV Dahil)
İndirimli : ₺846,77(KDV Dahil)
Barkod : 4011905244648

Trixie Otomatik Su Kabı 3 lt Mavi/Beyaz

Kaynaktan çıkan su tarzında, nazikçe suyu fokurdatarak köpeğinizin su içme iştahını arttıran otomatik su kabıdır. Plastiktir. Kutu içerisinden 2 adet yedek karbon filtre hediye olarak çıkmaktadır. Bu sayede hem kötü kokulardan arınmış olacaktır hem de en ideal tada sahip olacaktır. Şeffaf alt bölümü sayesinde hem kalan su miktarı kolayca gözlenebilmekte, hem de suyun içerisine karışabilecek yabancı maddeler kolayca fark edilebilmektedir. Çok az bir enerji tüketimine sahiptir.

  • Bu ürün içerisindeki motorun ön bölümünde bulunan suyun geçtiği ızgarada biriken tüyler ve motorun içerisinde biriken tüylerin kontrol edilerek ara ara temizlenmesi, motor ön bölümünde yer alan ızgara bölümü sökülerek içerisindeki parça çıkarılarak motor çarkı üzerindeki ve göbeğinde biriken tüylerin temizlenmesi gerekmektedir.
  • Gerekli temizliğin yapılmaması sonucu tüylerin motor çarkını sıkıştırması; zorlanma sebebiyle motor çalışamaz duruma gelebilir ve yanabilir.
  • Bu durum garanti kapsamı dışındadır.

TRIXIE OTOMATİK SU KABI YARARLARI

İşlevsel Kullanım

Suyu sürekli fokurdatarak devir daim ettiği için hem taze kalmasını, hem içerisindeki oksijen miktarının zenginleşmesini hem de soğuk kalmasını sağlamaktadır. Su devir daim sırasında karbon filtreden geçtiği için sürekli temizlenmektedir.

Sessiz Çalışır

Çok sessiz ve ayarlanabilir bir pompası vardır. Pompa gücü ayarlanarak fokurdama şiddeti ayarlanabilmektedir.

Benzer Ürünler