LindoCat Topaklaşan Sabunlu Kalın Taneli Kedi Kumu 10 ltLindo Cat
LindoCat Topaklaşan Sabunlu Kalın Taneli Kedi Kumu 10 ltLindo Cat

LindoCat Topaklaşan Sabunlu Kalın Taneli Kedi Kumu 10 lt (01144)

Marka : Lindo Cat
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,99(KDV Dahil)
Barkod : 8006455001144

LindoCat Topaklaşan Sabunlu Kalın Taneli Kedi Kumu 10 lt

LindoCat Topaklaşan Sabunlu Kalın Taneli Kedi Kumu; en çok tercih edilen kedi kumlarından biridir. Evcil hayvan hijyeni konusunda uzman bir İtalyan firması olan, uzun yıllardır Avrupa'da binlerce hayvan sever tarafından tercih edilen LindoCat Kedi kumu, beyaz renkli oluşu sebebiyle idrardaki farklı renklerin kolay fark edilmesini ve kedinizin sağlık problemlerinin erken teşhis edilmesini sağlar.

LindoCat Topaklaşan Sabunlu Kalın Taneli Kedi Kumu Yararları

Kediniz İçin En Doğalı

LindoCat "Bentonit" mineralinden üretilen %100 doğal bir kedi kumudur, ideal bir kedi kumunun sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir. Kedinizin sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde içermez. Hammadde ve formülü sayesinde kedinizin rahat kullanımını sağlayan mükemmel bir yapıya sahiptir.

Sağlıklı ve Hijyenik

Evcil hayvan hijyeni konusunda uzman bir İtalyan firması olan, uzun yıllardır Avrupa'da binlerce hayvan sever tarafından tercih edilen LindoCat Kedi kumu, beyaz renkli oluşu sebebiyle idrardaki farklı renklerin kolay fark edilmesini ve kedinizin sağlık problemlerinin erken teşhis edilmesini sağlar.

Yüksek Gücü

Doğal kedi kumu LindoCat'i oluşturan granüllerin yapıları çok yüksek sıvı kapasitesi sağlar. Anında topaklanır ve bu nedenle sıvıyı çok kısa bir sürede absorbe eder. Uzun süreli kullanımlarda dahi mükemmel derecede kuruluk sağlayarak kedinize sağlıklı ve hijyenik tuvalet ortamı sunar.

İdeal Topaklaşma ve Sızdırmazlık

LindoCat ideal topaklaşma özelliğine sahiptir, kısa sürede sağlam topaklar oluşturur. Çabuk topaklaşma özelliği, sıvının kum kabının en altına inip birikmesini önleri, bakteri oluşumuna engel olur ve kediniz için sağlıklı bir ortam sağlar. Topaklaşan kısmı bir  kürek yardımıyla kolaylıkla ayırarak geleneksel kumlara kıyasla temiz kumdan da tasarruf etmiş olursunuz.

Form
Kalın Taneli
Paket Boyutu
6-10 lt
Karakteristik
Topaklanan
Özel İhtiyaç
Sabunlu
Cinsi
Bentonit
Benzer Ürünler