₺1.990,55 KDV Dahil
₺3.159,36 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.136,20 KDV Dahil
₺3.195,34 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.879,55 KDV Dahil
₺2.766,42 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.895,55 KDV Dahil
₺2.875,40 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.838,55 KDV Dahil
₺3.225,31 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.909,96 KDV Dahil
₺2.278,55 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.629,55 KDV Dahil
₺3.141,38 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.497,55 KDV Dahil
₺2.310,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.793,55 KDV Dahil
₺2.816,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.935,55 KDV Dahil
₺2.931,50 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.945,55 KDV Dahil
₺2.931,50 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
₺781,55 KDV Dahil
₺1.050,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺708,55 KDV Dahil
₺959,20 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺788,85 KDV Dahil
₺1.244,56 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo

Pro Plan Kedi ve Köpek Maması

Kaliteli evcil hayvan maması arayanlar için en iyi seçeneklerden biri olan Pro Plan, hem kediler hem de köpekler için birbirinden lezzetli ve sağlıklı mamalar sunuyor. Evcil hayvan dostunuz için Pro Plan mama çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Pro Plan Kedi Maması

1927’den bu yana varlığını sürdüren Purina markası, Pro Plan kedi mamaları ile patili dostlarımızın sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Her türlü kedi için özel kedi mamaları geliştiren marka, evcil hayvan dostlarımızın sağlıklı ve uzun yaşamasına katkıda bulunuyor. Yavru, yetişkin, yaşlı ve kısırlaştırılmış kediler için mamalar geliştiren Pro Plan, kedinizin yaşı ve beslenme gereksinimi her ne olursa olsun en iyi mamayı bulmanızı sağlar. Örneğin, hamile kediniz için en besleyici mamayı Pro Plan ürünleri arasından seçebilir, onun sağlığını destekleyebilirsiniz.

Pro Plan kedi mamaları proteinler, mineraller, sağlıklı yağlar, vitaminler ve karbonhidrat bakımından dengeli olacak şekilde formüle edilir. Kedilerin kendilerine özel beslenme gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlanan Pro Plan mamalar, farklı aromalar ile zenginleştirilir ve böylece kedinizin damak tadına da hitap etmiş olur.

Et proteini açısından yoğun olan Pro Plan kedi mamaları, aynı zamanda taurin bileşeni açısından da oldukça zengindir. Taurin, insanların kolayca üretebileceği bir amino asittir. Bununla birlikte, kedilerin sağlığını korumak için besinsel bir taurin kaynağı şarttır. Bunun farkında olan Pro Plan, mamalarında yeteri oranda taurin barındırır. Taurin eksikliği kedinizde göz ve kalp problemlerine yol açabilir. Bu nedenle, tüylü arkadaşınızın yeteri kadar taurin almasını sağlamak adına ona Pro Plan mamalardan sunabilirsiniz.

Kedilerin yüzde 20 ila 24 yağa ihtiyaçları vardır. Kedinizin kaliteli ve dengeli beslenmesi sağlıklı yağları da belli düzeyde almasını gerektirir. Pro Plan kedi maması çeşitleri, kedinizin kilo problemi yaşamasını önlemek amacıyla yeterli miktarda sağlıklı yağ içerir. Bu yüzden de Pro Plan mama ile kedinizi güvenle beslerken onun kilo problemi yaşayacağına dair bir endişeniz kalmaz.

Kediler zorunlu etoburlardır, yani hayatta kalmak için et yemeleri gerekir. Bununla beraber, tahıllar gibi karbonhidratlara biyolojik olarak gereksinimleri bulunmaz. Fakat kedilerimiz sebze kaynaklı karbonhidratı tüketebilirler. Bu yüzden tahıl içermeyen kedi maması tüketimi patili dostlarımızın sağlığını destekler. Pro Plan mamalar tam da buna uygun ürün seçeneği vadeder.

Tamamen doğal bileşenlerle elde edilen Pro Plan kedi maması türleri, toksik madde, katkı maddesi ve kimyasal bileşen içermez. Bu nedenle de kedinizin tam ve dengeli beslenmesine destek olur. Siz de kedinizin sağlığını korumak için Pro Plan mama arıyorsanız; sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Pro Plan Kedi Maması Çeşitleri

Pro Plan, evcil kediler için birbirinden lezzetli ve besleyici mamalar sunar. Yavru, kısırlaştırılmış, yaşlı ve yetişkin kediler için Pro Plan mamalar bulunmaktadır. Aynı şekilde kuru kedi maması, yaş kedi maması ve konserve kedi maması olarak da Pro Plan ürünleri çok sayıda mama sağlar.

Pro Plan kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri, kısırlaştırma operasyonu geçiren kedilerin beslenme gereksinimleri hesaba katılarak özel olarak formüle edilir. Pro Plan Sterilised Somon Balıklı Kısır Kedi Maması ile sevimli dostunuzu sağlıklı şekilde besleyebilirsiniz. Bir başka seçenek ise Pro Plan Sterilised Hindili Kısır Kedi Maması diyebiliriz. Bunlar dışında daha birçok Pro Plan kısırlaştırılmış kedi maması bulabilirsiniz.

Yüksek kalori ihtiyaçları nedeniyle yavru kediler, besin bileşenleri bakımından yüksek olan mamalar tüketmeliler. Bu durumun farkında olan Pro Plan markası, yavru kedileriniz için özel olarak tasarlanan besleyici ve sağlıklı mamalar sunar. Pro Plan yavru kedi maması, protein başta olmak üzere diğer önemli maddeler bakımından son derece yüksektir. Yavru kediniz için satın alabileceğiniz mamalara Pro Plan Tavuklu Yavru Kedi Maması ve Pro Plan Yavru Kedi Konservesi gibi ürünleri örnek gösterebiliriz.

Her yetişkin kedinin beslenme gereksinimi aynı olmaz. Buna etki eden çeşitli faktörler vardır. Kedinizin ırkı, kilosu, herhangi bir rahatsızlığının olup olmaması gibi koşullar, mama seçimini etkiler. Pro plan, yetişkin kedinizin özel beslenme ihtiyacına hitap eden mamaları ile dikkat çekiyor. Örneğin, kediniz için Pro Plan Delicate Kuzulu Yetişkin Kedi Maması satın alarak, patili arkadaşınızın sağlıklı beslenmesini mümkün kılabilirsiniz. Yetişkin kedilerin çoğu tavuklu mamaları beğenerek tüketir. Sizin kediniz de öyleyse ona Pro Plan Tavuklu Yetişkin Kedi Maması alabilirsiniz. Dostunuzun nem ve mineral gereksinimini karşılamak için ona Pro Plan Tavuklu Yetişkin Kedi Konservesi de sağlayabilirsiniz.

Pro Plan yaş kedi mamaları da kedilerin en çok sevdiği yiyeceklerden biri. Bunun en büyük nedeni ise lezzetli aromalar sağlaması ve kolayca tüketilebilmesi. Siz de kedinizin sağlığını korumak ve onu mutlu etmek için Pro Plan yaş kedi maması çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Bu ürünler arasında Pro Plan Nutri Savour Kuzu Etli Yaş Kedi Maması en çok tercih edilenlerden iken, diğer seçeneklerden biri de Pro Plan Nutri Savour Okyanus Balıklı Kısırlaştırılmış Yaş Kedi Maması oluyor.

Pro Plan Köpek Maması

Purina’nın Pro Plan köpek mamaları, tüm dünyada tanınıyor ve güvenle tercih ediliyor. Köpeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen Pro Plan ürünleri, aynı zamanda köpeklerin damak zevkine de hitap ediyor. Tüm köpek ırkları için mamalar geliştiren marka, Pro Plan orta ırk köpek maması, Pro Plan küçük ırk köpek maması, Pro Plan büyük ırk köpek maması gibi seçenekler sunuyor. Köpeğinizin beslenme ihtiyacı ne olursa olsun, onun için lezzetli ve sağlıklı bir Pro Plan mama bulabilirsiniz.

Pro Plan köpek maması çeşitleri, kısırlaştırılmış, yavru, yetişkin ve yaşlı köpekler için olmak üzere farklı formülasyonlarda geliştiriliyor. Köpeğinizin yaşına uygun olan bir Pro Plan mamayla onun beslenme gereksinimlerini karşılamasını sağlayabilirsiniz.

Doğru beslenme, tüylü arkadaşınızın temel gereksinimidir. Bu yüzden onun için doğru mamayı seçerek sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Köpeklerin sindirim, bağışıklık, ağız ve diş, kemik ve tüy sağlığı bakımından ihtiyaç duydukları besin bileşenlerini yapısında bulunduran Pro Plan ürünleri, dostunuzun sağlığını teşvik eder. Tam ve dengeli köpek maması olarak öne çıkan Pro Plan mamalar, taze ve doğal maddeler içerir. En doğal ve sağlıklı malzemelerle üretilen bu mamalar sayesinde köpeğinizin sağlığı riske girmemiş olur.

Köpeğinizi en kaliteli mamayla beslemek, onun sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için yapabileceğiniz en iyi şeydir. İşte bu kaliteli mamalar arasında yer alan Pro Plan köpek yiyecekleri, önemli besin maddeleri açısından dengeli olacak şekilde üretilir. Altı temel besin maddesi su, proteinler, sağlıklı yağlar, karbonhidratlar, mineraller ve vitaminlerdir. Pro Plan köpek mamalarında yeteri oranda bulunan bu temel maddeler, köpeğin düzenli beslenmesinin bir parçası olarak gereklidir.

Vücut dokuları proteinlerden meydana gelir. Tüylü arkadaşınız, proteinlerin büyük bir kısmını yiyeceklerden almak zorundadır. Kalan kısmı ise vücudunda kendiliğinden üretilir. Pro Plan köpek mamaları, köpeğinizin ihtiyacı olan et bazlı proteini doğru oranda sunar.

Pro Plan köpek maması sağlıklı yağlar bakımından da zengindir. Sağlıklı yağlar köpeğinize enerji verir. Aynı zamanda köpeğinizin tüylerinin ve cildinin sağlıklı kalmasına yardımcıdır. Pro Plan mamalar sağlıklı karbonhidrat açısından da yoğundur. Karbonhidratlar köpeğinizin vücudundaki dokulara güç sağlar. Ayrıca köpeğinizin bağırsaklarını sağlıklı tutmaya yardımcı olur.

Hepimizin bildiği gibi köpeklerin de vitamin ve minerallere gereksinimi var. Pro Plan köpek maması türleri, vitamin ve mineral yoğunluğu açısından da son derece zengindir. Bu da demek oluyor ki, bu markanın ürünleri ile beslenen köpeklerin bağışıklık sistemi güçlü olur ve göz, tüy, sindirim sağlığı en iyi şekilde desteklenir. Siz de sevimli dostunuzun tam ve dengeli beslenmesini sağlamak için Pro Plan köpek mamaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Pro Plan Köpek Maması Çeşitleri

Köpeğinizin yaşı ve özel beslenme ihtiyacı için en iyi mamayı Pro Plan ürünleri arasından bulabilirsiniz. Kuru mama, yaş mama ve konserve mama gibi farklı formlarda üretilen Pro Plan köpek mamaları, aynı zamanda çeşitli aromalarla da zenginleştirilir. Tavuklu, somonlu, kuzulu gibi farklı aromalarda Pro Plan köpek maması çeşitleri vardır. Küçük ve mini ırk köpekler, orta ırk köpekler ve büyük ırk köpekler için Pro Plan mamalar arasından tercih yapabilir, sevimli dostunuzun sağlığını koruyabilirsiniz.

Yavru köpeklerin kalori ihtiyacı diğer yaş grubu köpeklere göre daha fazla olur. Besin yoğunluğu yüksek olan Pro Plan yavru köpek mamaları, köpek dostunuzun sağlıklı şekilde büyümesine ve gelişimini sürdürmesine yardım eder. Yavru köpeğiniz için bir Pro Plan mama arayışındaysanız; sayfamızdaki ürünlere mutlaka göz atmalısınız. Örneğin, Pro Plan Kuzu Etli Yavru Köpek Maması en çok tercih edilenlerden biridir. Büyük ırk yavru köpeğiniz için Pro Plan Büyük Irk Tavuklu Yetişkin Köpek Maması alabilirsiniz.

Yetişkin köpeklerin aktivite seviyeleri, ırkı, özel beslenme ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğu zaman, onlar için en ideal mamayı seçmek çok önemlidir. Pro Plan yetişkin köpek mamaları da yetişkin köpeğiniz için sağlıklı seçenekler sunar. Mini ve küçük ırktan yetişkin köpeğiniz için bir mama almak istiyorsanız; ona Pro Plan Optibalance Tavuklu Yetişkin Köpek Maması sağlayabilirsiniz. Orta ırktan yetişkin bir köpek için önerimiz ise Pro Plan Optiderma Somonlu Yetişkin Köpek Maması oluyor. Elbette bunlar dışında daha çok sayıda yetişkin köpek mamasını sayfamızda bulabilirsiniz.

Köpeğinizin yaşı ilerlediyse ve hareket düzeyi azaldıysa, ona özel olarak geliştirilen Pro Plan yaşlı köpek mamaları arasından seçim yapmanız çok önemli. Yaşlı köpeklerin beslenme gereksinimi, diğer köpekler gibi olmaz. Herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmamak için yaşlı köpeğinizin doğru mamalarla beslenmesini sağlamanız gerekiyor. Bu açıdan düşünüldüğünde Pro Plan’ın yaşlı köpekler için geliştirmiş olduğu mamalar son derece faydalıdır. Örnek verecek olursak; Pro Plan Senior Sensitive Somon Yaşlı Köpek Kuru Maması ile dostunuzun sağlıklı kalmasına yardım edebilirsiniz.

Pro Plan Kedi ve Köpek Maması ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Pro Plan Kedi Maması Kaliteli Mi?

En kaliteli kedi maması markaları söz konusu olduğunda çoğu kedi sahibinin ilk tercihi olan Pro Plan, popüler bir markadır. Besin içeriği, güvenli olması, tüm dünyada tanınırlığı gibi nedenlerden dolayı Pro Plan son derece kalitelidir. Kedinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olan bu markanın ürünleri, her türlü kedinin beslenme ihtiyacına hitap eder. Güvenilir ve kaliteli bir kedi maması arayışındaysanız, gönül rahatlığı ile Pro Plan’ı tercih edebilir, kedinizin sağlığını koruyabilirsiniz. 

Pro Plan Köpek Maması Kaliteli Mi?

En kaliteli köpek maması markaları arasında bir adım öne çıkan Pro Plan, köpek ebeveynlerinin ilk tercihleri arasında yer alır. Güvenilirliği, mamalarının besin içeriği ve tüm dünyada tanınan bir marka olması, Pro Plan’ı popüler bir seçim haline getirir. Köpeğinizin sağlığını korumak amacıyla bu markanın ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Köpeğinizin ırkı, yaşı ya da beslenme gereksinimleri her ne olursa olsun, ona uygun Pro Plan köpek mamasını hemen bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Pro Plan Kedi Mamaları Hangileri?
En Çok Tercih Edilen Pro Plan Köpek Mamaları Hangileri?
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR