HAKKIMIZDA


1996’da sektöre giriş yapan firmamız, 2009 senesinden bu yana ZOO olarak faaliyetlerine devam ediyor. ZOO, İzmir merkezli bir firmadır. Beş şubesiyle müşterilerine en iyi ürünleri sunan ZOO, hayvanlar için yem, vitamin, aksesuar ve bakım ürünleri satan bir online evcil hayvan mağazasıyla da sektördeki varlığını sürdürüyor.

ZOO markası olarak; gerek şubelerimizde gerekse depomuzda eğlenceli, hızlı ve müşteri dostu bir alışveriş deneyimi vadediyoruz. Geniş bir yelpazede yüksek kaliteli köpek ve kedi ürünleri dışında kuş, balık, kemirgen ve sürüngen ürünlerimiz de bulunuyor. Evcil hayvanların yaşamını daha da iyileştirmeyi, onlara yüksek kaliteli mama ve yemler, yeni nesil aksesuarlar sunmayı amaçlıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana, evcil hayvan bakımında yeni standartlara öncülük ediyor, ürünlerimiz ile evcil hayvanların daha iyi koşullarda yaşamasına katkıda bulunuyoruz. Hayvanların beslenmesi, sağlığı ve bakımı için en iyi ürünleri sağlamak bizim tutkumuzdur. Evcil hayvanların refahını teşvik etmek ve iyileştirmek için gereksinim duyulan tüm ürünlere sahibiz. Bu ürünleri uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Fiziksel mağazalarımız ve internet mağazamız ile birinci sınıf evcil hayvan ürünlerini müşterilerimizle buluşturuyor, evcil hayvan gereksinimlerini etkili şekilde karşılıyoruz. Elde ettiğimiz eşsiz müşteri memnuniyeti bizim için büyük önem taşıyor.

ZOO, kaliteli ve güvenilir markalı ürünlerin en büyük toptan ve perakende satış mağazalarından biridir. İnternet mağazasıyla daha fazla müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan ZOO, her gün yüzlerce sipariş alıyor, müşterilerine hızlı, kolay ve avantajlı alışveriş deneyimi sunuyor. Petshop sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız, internetteki gücü sayesinde milyonlarca insanın ilk tercihi oluyor.

Değerlerimiz

Dürüstlük: Güvene ve dürüstlüğe değer veririz, müşteri memnuniyetine odaklanır ve en üst düzeyde hizmet sunmaya özen gösteririz.

Memnuniyet: Müşterilerimizle sadakat ve iyi ilişkiler kurmak önceliğimizdir. Firmamız, kaliteden ödün vermeden en iyi fiyatı sunmak ve her işlem deneyimini alıcılar için kolay, güvenli ve erişilebilir hale getirmek için burada!

Kalite: Müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılamak amacıyla elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve yaptığımız her şeyde onlara en iyi kaliteyi sunmaya her daim hazırız.

Mükemmellik: Ortalama evcil hayvan dükkânı deneyiminizden çok uzak olan ZOO, mükemmellik anlayışına derinden bağlıdır.

Vizyon: Ülke çapında güvenilen evcil hayvan mağazaları arasında en iyisi olmak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR