Purina Gourmet Kedi Maması

Nestle hepimizin gıda sektöründen tanıdığı bir marka. Fakat Nestle 80 yılı aşkın süredir evcil hayvan maması konusunda da çalışmalarını sürdüren markalardan bir tanesi. Dünyanın evcil hayvan mamasında 1 numarası olmaya hedefleyen Nestle çok sayıda alt kuruluşa sahip. Kedi ve köpek maması üretimi gerçekleştiren Purina Gourmet de bu alt kuruluşlardan bir tanesi.

Purina’nın da tek başına yola devam eden bir marka olduğunu söylemek çok mümkün değil. Purina’nın da alt kuruluşları bulunuyor. Çok sayıda markanın üzerinde Purina’nın logosunu görmek mümkün. Bunun sebebi de markanın şuanda dünyanın en büyük ikinci, Amerika’nın en büyük mama üretici firması olması.

Purina Gourmet Neden Tercih Edilmeli?

İnsanların Purina’yı tercih etmesindeki sebeplerin ilk sırasında engin tecrübe sektördeki Pazar payı yer alıyor. Herhangi bir marka bulunduğu pazarda dünyanın ikinci sırasında ise bu durum onun sunduğu kaliteyi ortaya koymaktadır. Bu sebeple de insanlar hayvanları için zararlı olmayan ve rahatlıkla temin edebildikleri mamalara yönelirler. Purina Gourmet tarafından üretilip satılan mamalar da bu özelliklere sahiptir.

80 yılı aşkın süredir mama sektöründe hizmet veriyor olmaları ve Ar-Ge çalışmalarına ayırdıkları milyonlarca dolarlık bütçeler mamaların her zaman üstün kalitede olmasını sağlar. Mamaların hem lezzetli hem besleyici hem de ekonomik olması için büyük bir çaba sarf edilir. Bu dengenin muhteşem bir şekilde kurulduğu ürünleri bulunduğundan Purina’yı tercih edebilirsiniz.

Purina Gourmet Hangi Ürünleri Üretiyor?

Pro Plan, Dog Chow ve Cat Chow gibi markalar Purina’nın alt kuruluşlarını oluşturuyor. Mama sektöründe her zaman önemli bir rol oynayan bu mama markalarının onlarca farklı ürünü bulunmakta.

Üretimi Purina Gourmet bünyesinde gerçekleşmiş olan mamalardan satın almak isterseniz kediniz ve köpeğinizin beğeneceği onlarca farklı çeşit arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer evcil dostumuzun bilinen bir hastalığı varsa bu hastalığa yönelik tercihler yapmak sizin için daha doğru olacaktır.

Hem köpekler hem de kediler etobur kategorisinde yer alır. Bu sebeple de mamaların içerisinde yer alan et miktarı son derece önemli. Pruina’nın ürettiği mamaların büyük bir çoğunluğu et içerikli olarak piyasaya sürülüyor.

Purina Gourmet Markası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Purina Gourmet Markasının En Önemli Özelliği Nedir?

Mama sektöründe Purina Gourmet dendiğinde herkes bilgi sahibidir. Çünkü satışa sunulan mamaların büyük bir çoğunluğu bu markanın bünyesinde üretilir ve evcil hayvan besleyen kişilere sunulur. Ürün çeşitliliği bakımından en üst seviyedeki markalardan bir tanesidir. Kalite ve ürün çeşitliliğinin olması markanın ürünlerine büyük talep olmasını sağlar.

En Çok Tercih Edilen Purina Gourmet Ürünleri Nelerdir?