₺34,56 KDV Dahil
₺51,84 KDV Dahil
₺26,48 KDV Dahil
₺46,08 KDV Dahil
₺72,00 KDV Dahil
₺85,82 KDV Dahil

Guinea Pig Ürünleri

Evcil hayvanlar arasında bakımı en kolay canlılardan birisi guinea piglerdir. Fakat kemirgen oldukları için evde bakmak konusunda ufak tefek problemlerle karşılaşabiliriz. Bunun yanı sıra olması gereken tuvalet eğitimi verilmezse sorun yaşamamak neredeyse imkansızdır. Bunlara rağmen bir çok insan yinede kemirgen türü olan Guinea pigi tercih eder. Guinea piglerin enerjik bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Av hayvanı olan bu kemirgenler çabucak strese kapılabilirler. Bakımı için ihtiyacınız olan tüm guinea pig ürünleri bu kategoride.
Sağlıklı ve mutlu bir guinea pig için kafes seçimi çok önemlidir. Bu yüzden kafeste yaşayacak olan guinea pig sayısı, kafes seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. Ayrıca bu kemirgenler çok enerjik canlılardır ve bu yüzden onlara en uygun yaşam alanını sunmanız gerekir. Kafes seçerken önemli noktalardan biriside guinea pigin büyüklüğüdür.
Kemirgen malzemeleri arasında guinea pig gibi evcil hayvanlar için tercih edilen bir çok bakım ürünü bulunmaktadır. Bu bakım ürünlerine örnekler; kemirgen talaşı, antiseptik cilt kremleri, kalsiyum ve mineral katkı maddeleri, fırça biberon kitleri, tüy toplama silindirleri ve kemirgen kafesi temizleme spreyleri bulunur.