₺3.355,55 KDV Dahil
₺6.000,00 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.350,55 KDV Dahil
₺6.000,30 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.350,55 KDV Dahil
₺6.000,30 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.350,55 KDV Dahil
₺6.000,30 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.793,55 KDV Dahil
₺7.048,34 KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.321,55 KDV Dahil
₺6.000,00 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo

Kedi Taşıma Çantası

Kedinizin mutluluğu ve rahatı için onu bir kedi taşıma çantasında bir yerden başka bir yere götürmeniz önemlidir. Tüm ırklar için kedi taşıma çantalarını sayfamızda keşfedebilirsiniz!

Kedi Taşıma Çantası ile Kedinizi Konfor Düzeyini Artırın!

Kediniz için doğru boyutta taşıyıcı satın almak, seyahat ve diğer ulaşım faaliyetleri sırasında evcil hayvanınızın rahatını sağlamanın ilk adımıdır. Kedi taşıyıcı, kedinizin kolay hareket etmesine ve etrafında dönmesine izin verecek kadar büyük olmalı, kafesin üstünü ve yanlarını çizmeden kafasını kaldırmasına izin vermelidir. Bununla birlikte, doğru taşıyıcı boyutunu almanın genel kuralı, içindeki hareketin kısıtlanmaması için kedinizin boyutlarından önemli ölçüde daha büyük olması gerektiğidir. Bunu yaparken, seyahatleriniz sırasında kediniz için konfor, özgürlük ve stressiz yolculuklar sağlayacağı için sağlam, iyi inşa edilmiş bir taşıyıcı edinin. Kedi sırt çantaları gibi daha küçük ve hafif taşıyıcılar, veteriner muayenehanesi, alışveriş gibi kısa mesafelerde seyahat ederken kullanışlıdır. Örneğin, Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası ile bu gereksiniminizi karşılayabilirsiniz. Şeffaf olmasından dolayı ürün, kedinizi rahat şekilde görebilmenize izin verir.

Bununla birlikte, daha uzun yolculuklar genellikle daha büyük kedi taşıma çantalarının kullanılmasını gerektirir ve bu da kedinize sık sık vakit ayırmanıza izin verir. Uzun yolculuklarda kedinizin rahatsız edici bir pozisyonda sıkışmasını istemezsiniz. Büyük taşıyıcılar aynı zamanda bir çöp kutusu, çiş pedleri ve hatta bir su kabı gibi ekstra temel unsurları barındırabildikleri için kullanışlıdır. Huzurlu bir deneyim için bir saatten fazla süren uzun yolculuklarda yeterince büyük bir taşıyıcı kullandığınızdan emin olun. Bunun için Bacco Milano Kedi Köpek Şeffaf Taşıma Çantası tercih edebilirsiniz.

Birden fazla kedisi olan herhangi bir kedi sahibinin ilk içgüdüsü, hepsini aynı taşıyıcıya sokarak yer ve masraftan tasarruf etmektir. Bu, özellikle ikisi iyi anlaşamıyorsa, genellikle büyük bir hata olduğunu kanıtlar. Böyle bir durumda çıkış yolu, kedilerinizi ayrı kafeslere alarak, huzuru korumanız ve en önemlisi her bir kedinin ihtiyaçlarına ayrı ayrı odaklanmanızdır. Kesinlikle temizlemesi kolay olan taşıyıcıyı seçin. Çıkarılabilir ve yıkanabilir minderleri veya erişilebilir alt alanı olanları bulun. Alt kısmına her zaman daha sık yıkayabileceğiniz güzel bir emici havlu koyabileceğinizi unutmayın. Lepus Kedi Köpek Taşıma Çantası Büyük Boy gibi bir ürün de iyi bir seçim olabilir.

Kedi taşıyıcıların rahat olması gerektiği halde bu onların da moda olmaması gerektiği anlamına gelmez! Unutmayın, hem kediniz hem de kendiniz için taşıyıcıyı seçiyorsunuz. Öyleyse sofistike yaşam tarzınızı yansıtan birini bulun! Bir çanta gibi şık ama evcil hayvanınız için de çok rahat olan taşıyıcıya sahip olabilirsiniz. Hatta bazılarında, bir evcil hayvan ebeveyni olarak ihtiyacınız olan eşyalar için daha fazla alan sağlayan cepler bulunur. 

Kaliteli Kedi Taşıma Çantaları ZOO’da!

Kedi taşıma çantası, kedi sahibi olan bireyler için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biri olmaktadır. Bir kedi taşıma çantasının her zaman kullanışlı özelliklere sahip olması gerekir. Öncelikle kedinizin ağırlığına ve boyutuna göre bir kedi taşıma çantası almanız gerektiğini unutmamalısınız. Bu çok önemli bir konudur. Bir kedi taşıma çantası kaliteli olmalıdır. Kırılmamalı, delinmemelidir. Olası bir durumda kedinize zarar verecek bir çantayı asla ama asla satın almamalısınız. Plastik ürünler yerine daha kaliteli denebilecek ürünleri tercih etmeniz gerektiğini de bilmelisiniz. Böylesi kedinizin konforu açısından çok daha iyi olacaktır. Onun mutlu olmasını istiyorsanız kesinlikle kaliteli ürün seçimi yapmanız gerekmekte. Trixie Pet Taşıma Çantası modelleri ile kedinizin konfor seviyesini artırabilirsiniz.

Kedi taşıma çantasının 1 değil birkaç bölümü olması gerekir. Kedinizin eşyalarını yerleştirebileceğiniz birçok bölümü olmalı. Bahsi geçen çanta aynı zamanda kedinizin gün boyunca ya da birkaç saatliğine rahat etmesini sağlamalıdır. Çantanın zemin kısmı yumuşak halde olursa kediniz de bir bakıma daha rahat etmiş olur. Zemini sert olan bir çanta kedinizin bir süre sonra canını yakabilir. Kedi taşıma çantasının sahip olması gereken en önemli özelliklerden bir diğeri de portatif olabilmesidir, ergonomik bir yapı sunan kedi taşıma çantaları her zaman için daha kendine özgü ve kaliteli olmaktadır. Kedi taşıma çantası satın alırken uzun süreli olarak kullanabileceğiniz bir ürün seçmeye çalışın. Çabucak eskiyecek ve yıpranacak bir ürüne odaklanmamaya kesinlikle özen gösterin. Uzun ömürlü bir ürün arıyorsanız, Zoostar Kedi Köpek Taşıma Çantası çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.  

Kedi taşıma çantasının kendine özgü bir önemi vardır. Bu çanta, kedinizi veterinere ya da herhangi başka bir yere götürürken size yardımcı olacak bir çanta çeşididir. Bu çanta, son derece önemlidir. Gerek kedinizin konforu ve güvende olması, gerekse sizin kedinizi bir yere daha rahat şekilde götürebilmeniz için bu çanta çok mühim olmaktadır. Birçok kişi kedi taşıma çantasını önemli bulmayabiliyor. Fakat bu çok yanlış bir düşüncedir. Çünkü kedi taşıma çantası olmadan herhangi bir kediyi bir yere götürmeniz zor olur. Kedi boxu ile götürebilirsiniz ama bu çok daha zahmetlidir. Oysa kedi taşıma çantasını direkt olarak sırtınıza da takabilirsiniz. Çantaya alternatif olarak Ferplast Kedi Köpek Arabası veyahut Trixie Köpek ve Kedi Arabası da kullanabilirsiniz.

Kedi taşıma çantasının önemi saymakla bitmiyor. Bu harika ürünler, kedinizin konforlu bir seyahat etmesini sağlarken aynı zamanda onun bir yerlere kaçmasına da mümkün olduğunca engel olması ile biliniyor. Kedi taşıma çantası kullanmayan bir kedi sahibinin ne kadar zorlandığını az çok görüp anlayabilirsiniz. Konforuna düşkün biriyseniz kedinizi de çok rahat ettirmelisiniz, ona muhakkak bir kedi taşıma çantası almalısınız. Bu çantanın bir diğer önemli olduğu nokta da şudur: Kediniz çok yaramaz bir kediyse ve sürekli veterinere giderken kaçmaya çalışıyorsa bu çanta sayesinde onu artık elinizden kaçırmamış olacaksınız. Böylece kediniz çok daha güvenli bir yerde olacak ve sizin de içiniz rahat edecek. Ona güzel bir kedi taşıma çantası alın.

Kedi Taşıma Çantası ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Kedi Taşıma Çantası Gerekli mi?

Birçok kişi kedi taşıma çantasının gerekli olmadığını savunuyor fakat bu çantanın gerekli olduğunu savunan kişi sayısı da az değil. Şöyle söyleyelim: Kedi taşıma çantası almak kesinlikle gerekli bir harekettir. Kedinizi bir yerden bir yere daha rahat şekilde götürmek istiyorsanız bu çantayı almanız gerekiyor. Ayrıca kediniz veterinere giderken sürekli sorun çıkarıyorsa ve siz de elinizde box ile rahatsız bir biçimde gezmek istemiyorsanız yine kurtarıcı parça her zaman için kedi taşıma çantası oluyor diyebiliriz.

Kedi taşıma çantasının gerekli olduğu bir başka nokta ise yolculuklar oluyor. Kediniz sürekli siz araba kullanırken üzerinize atlayarak kaza yapma riskinizi arttırıyorsa bu çanta sayesinde her şey yoluna girmiş olacak. Bu ürünü satın aldığınızda ne kadar konforlu bir kullanım deneyimi yaşadığınızı da görmüş olacaksınız. Kedi taşıma çantası ile dilediğiniz yere kedinizi de yanınızda götürebilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Böylece o da sizinle beraber her yeri heyecanla gezmeye başlamış olacak!

Kedi Taşıma Çantası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kedinize kedi taşıma çantası almaya karar verdiniz ama bu çantayı alırken hangi konulara dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. O halde dikkat etmeniz gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz. Kedinizin yeteri kadar hava alabileceği bir kedi taşıma çantası edinmelisiniz. En iyi kedi taşıma çantası her zaman için isteğe göre açılıp kapanan ve havalandırma deliklerine sahip olan çantalar olmaktadır. Gerektiği zaman havalandırma bölgelerini rahatlıkla azaltabileceğiniz bir çanta ürünü seçin. Son senelerde en çok da kanserojen maddeler ile beraber yapılan kedi taşıma çantaları piyasaya sürülmüştür. Lütfen bu tür ürünlerden kediniz ve kendinizin sağlığı açısından uzak durunuz. Gerektiğinde her yerinin açılabiliyor olmasına özen gösterin. Bu çok önemli bir konudur. Veteriner kontrolleri sırasında bu çantalar çok ergonomik bir kullanım sunması ile biliniyor.

Alacağınız çantanın hammaddesi asla plastik olmamalı. Plastik olanların kilit kısmı kolayca açılır ve kediniz kaçabilir, dikkatli olun. Taşıma çantaları her bir kedi için 4 kilo kadar ağırlık kaldırabilecek şekilde üretilmiştir. Eğer kediniz 6 kilonun üzerindeyse lütfen ona özel bir kedi taşıma çantası bulmaya özen gösterin. Kediniz taşıma çantasında 2 saatten daha fazla bir süre dahilinde kalacaksa kesinlikle büyük boy bir çanta kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde kediniz sıkılıp bunalmaya başlayacak demektir. Sağlamlığından kesinlikle emin olduğunuz bir çantayı seçin. Emin olmadığınız bir çantayı satın alırsanız kötü sonuçlar meydana gelebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR