₺1.036,80 KDV Dahil
₺1.611,65 KDV Dahil
₺323,65 KDV Dahil
₺374,98 KDV Dahil
₺247,97 KDV Dahil
₺432,29 KDV Dahil
₺368,93 KDV Dahil
₺443,81 KDV Dahil
₺1.370,88 KDV Dahil
₺1.612,80 KDV Dahil

Kedi Taşıma Çantası

Kedi sahipleri de diğer herkes gibi rahatlıkla seyahatlerini gerçekleştirmek ister. Tabi ki bu durumda kedi dostlarını da yanına alması gerekecektir. Kedilerin herhangi bir şekilde konumunun değiştirilmesi için kullanılan özel çantalar kedi taşıma çantası olarak isimlendirilmektedir. Bu çantalar sayesinde kediler güvenli bir biçimde farklı bir noktaya taşınabilirler.
Kedi sahibi olacak olan kişiler alması şart olan bu çantalar son dönemde tekerlekli olarak üretilmeye başlanmıştır. Kedilerin çanta ile sürekli olarak elde ya da kucakta taşınmasına gerek olmayacaktır. Tekerlekleri üzerinde çekilen çantalar çok daha rahat bir şekilde taşınabilmektedir. Çekme kolu da aynı bavullarda olduğu gibi uzayıp kısalabilen bir yapıya sahiptir.
Kedilerin taşınması için kullanılan çantalar rahatlıkla temizlenebilen özelliklerde yapılmaktadır. Bu sayede kedi taşıma çantası içerisindeki kedi tüyleri ya da kedinizin uzun yolculuklarda tuvalet ihtiyacını görmesi ile oluşan sorunlar rahatlıkla çözüme kavuşturulacaktır. Tekerlek ya da diğer parçaları sökülebilen çantalar çamaşır makinelerinde kolayca yıkanarak uzun süre kullanılabilmektedir.
Çantalar her zaman ön kısımları delikli şekilde üretilmektedir. Böylece kediniz dışarıyı rahatlıkla izler ve paniklemez. Ayrıca sürekli olarak kava alması da sağlanmış olacaktır. Bunun yanı sıra alacağınız çanta içerisinde bebeklerin tüm ihtiyaçlarını koyabileceğiniz gözler bulunur. Mamadan suya, kremlerden taraklara kadar tüm eşyalarını bu çantanın özel bölümlerine koymayı tercih edebilirsiniz.