₺362,10 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺327,88 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
₺329,14 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo

Dreamies Kedi Maması

Dreamies markası, evcil canlılar için sağlıklı ve lezzetli mamalar sunuyor. Kedilerin yaşını, kilosunu, cinsini ve özel durumunu dikkate alarak mama geliştiren marka, son derece kaliteli mamalar sunmaktadır. Sevimli dostunuz için Dreamies ödül maması çeşitlerine sayfamızdan bakabilirsiniz.

Dreamies Kedi Mamaları

İngiltere’nin popüler markalarından biri olan Dreamies ödül mamaları, içeriğinin zengin ve lezzetli oluşu ile kedilerin ilgisini çekmektedir. Dreamies mamaların dışının sert, içinin ise yumuşak dolgulu olması, kediler tarafından oldukça beğeniliyor. Birbirinden lezzetli içerikleri ile kedinizin değişen damak zevkine göre ödül mamalarını sunan Dreamies markası, sevimli dostlarımızın beğenisini kazanıyor.

Ödül maması tercihi, yalnızca kedileri pozitif davranışlara teşvik etmek için değildir. Bazı kediler mama konusunda seçici davranabilir ve damak zevkine hitap etmeyen mamaları yemek istemezler. Böyle zamanlarda ise kedinize beslenme takviyesi gerebilir.

Dreamies, damak zevki farklı ve seçici davranan kediler için lezzetli ve sağlıklı içeriğe sahip mamaları sunmaktadır. Bazı kediler ise dişlerinin fırçalanmasına izin vermez ve ağız kokuları rahatsız eder. Böyle zamanlarda da tercih edilen Dreamies ödül mamalar, kedilerin ağız temizliğini gerçekleştirebilecek tasarıma sahiptir. Bunların yanı sıra, kedinize lezzetli bir atıştırmalık sunmak, pozitif davranışlara teşvik etmek, stres ve korku gibi olumsuz durumları yenmek için ödül maması çok büyük yardımcıdır.

Dreamies kedi ödül mamaları, beslenmeyi kediler için eğlenceye çeviren özel içeriği ile büyük beğeni kazanıyor. Ödül mamasının doğru boyutta, dışı çıtır ve içi dolgulu olması, kedinizi beslenmeye teşvik etmek için oldukça uygundur. Bu mamaların içeriğinde sağlıklı yağlar, proteinler, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır. Kedinizin gelişmesi ve sağlıklı yaşam sürmesi için gerekli olan bu değerli besinler, mamalara dengeli bir şekilde dağıtılmıştır. Böylece kediniz sağlıklı dişlere, tüylere, bağışıklığa ve sindirime sahip olabilmektedir.

Mamaların içeriği tamamen doğal bileşenleri içermekte olup katkı maddesi, kimyasal bileşen ve toksik madde içermemektedir. Bundan dolayı da kedinizi eğitime teşvik eden, lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalık olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de kedinizin sağlığını korumak ve onu eğitmek için ödül maması arıyorsanız; Dreamies ödül mamalarına bakabilirsiniz.

Dreamies Kedi Maması Çeşitleri

Dreamies markası, sunmuş olduğu birbirinden lezzetli ve besleyici ödül mamaları ile kedi sahiplerinin ilk tercihidir. Kediler için lezzetli, ana yemeğini tamamlayıcı sağlıklı mamaları sunar. Mamaların iç dolgusu yumuşak, dışı ise kıtır yapıdadır. Örneğin, peynir lezzeti içeren ödül maması, kedilerin severek tükettiği lezzetten oluşmaktadır. Bunun yanı sıra, kedinizin sağlığına olumlu katkılar sunan vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir.

Dreamies kedi ödül mamaları, kilitli poşetler içerisinde satışa sunulmaktadır. Bu paketler içerisinde uzun süre tazeliğini koruyan mamalar, lezzetinden ödün vermez. Peynirli içeriği ile kedilerin damak zevkine hitap eden mamalardan biri olan Dreamies Peynirli Kedi Ödül Maması, sıklıkla tercih edilmektedir. Bu mama 8 haftalıktan büyük olan yavru kediler ile yetişkin kedilerin tüketimine uygun üretilmiştir.

Yaygın olarak tablet şeklinde sunulan ödül mamaları, kedilerin damak tadına uygun seçeneklerden oluşmaktadır. Lezzetli ve iştah açıcı formuyla kedinizin severek tüketeceği ödül mamalarıdır. Somon, tavuk eti, ördek gibi farklı protein kaynaklarının yanı sıra kedinizin severek tüketeceği süt ürünlerinden oluşan peynir içerikli ödül mamaları da olan Dreamies markası, sevimli dostlarınızın farklı lezzetleri tatmaları için iyi bir tercih olacaktır. Siz de sevimli canlınıza lezzetli ve sağlıklı ödül mamalarından arıyorsanız; Dreamies ödül mamalarına yönelebilirsiniz.

Dreamies Kedi Maması ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Dreamies Kedi Maması Kaliteli Mi?

Dreamies patili dostlarımızı hem dengeli beslemek hem de pozitif davranışlara pekiştirmek için, kedi ebeveynlerinin ilk tercihi arasında yer alıyor. Ödül mamalarının lezzeti, içeriğin zengin oluşu ve güvenilirliği, Dreamies’i doğru bir seçim haline getirmiştir. Bunun yanı sıra, dışının çıtır içinin ise dolgulu oluşu, kedinize beslenmeyi muhteşem bir eğlenceye dönüştüren formuyla beğeni kazanmaktadır. Kedinizi doğru davranışlara teşvik etmek ve sağlığına katkı da bulunmak için bu markanın kaliteli ödül mamalarına bakabilirsiniz. Kedinizin yaşına, cinsine ve beslenme ihtiyaçlarına uygun olan ödül mamasını, Dreamies marka ürünleri arasından bulabilirsiniz.

Dreamies Kedi Maması Hangi Kediler İçin Uygun?

Dreamies kedi mamaları, her yaştan kedi için uygundur. Yavru veya yetişkin kedinize bu leziz kedi mamasından sunabileceğiniz gibi kısırlaştırılmış ya da yaşlı kedinize de bu mamadan verebilirsiniz. Bununla beraber Dreamies kedi maması, her ırktan kedinin tüketimine uygundur. Kediniz için sağlıklı ve lezzetli bir mamadır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR