Trixie Kedi ve Köpek Ürünleri

Evcil hayvan malzemeleri ve ürünleri söz konusu olduğunda piyasanın en çok tercih edilenlerinden biri de şüphesiz ki Trixie markası oluyor. Uzun senelerden bu yana sektörde varlığını devam ettiren Trixie, son derece kaliteli ve kullanışlı ürünleriyle farkını ortaya koyuyor. Trixie kedi ve köpek ürünleri arıyorsanız, en iyilerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Trixie Kedi Mama ve Su Kabı

Kediler için mama ve su kabı seçerken öncelikli şekilde mama ve su kabının üretildiği materyale dikkat etmek gerekir. Özellikle de metal, çelik ve benzeri dayanıklı malzemelerden üretilen mama ve su kapları tercih edilebilir ancak kolay temizlenebilir ve hijyenik olması adına porselen ya da seramik mama ve su kaplarını da tercih etmek mümkündür. Buna ek olarak uygun fiyatlı plastik mama kaplarını da tercih etmek mümkün olabilir.

Mama ve su kaplarının boyutlarına, yüksekliğine ve aynı zamanda alt tabanın kayıp kaymadığına dikkat etmek gerekir. Tabanın kayması, kedinizin mama ya da su kabını yemek yerken ya da su içerken devirmesine neden olabilir. Bundan dolayı mama ve su kaplarının alt tabında kaymaz bir materyal bulunması önemlidir.

Bu tip farklı özelliklere dikkat edilerek satın alınan mama ve su kapları, kedilerin rahat şekilde mama tüketmesine ve su içmesine olanak tanır. Kedilerin rahat şekilde tüketim sağlaması adına mama ve su kabı seçiminde dikkatli olmak gerekmektedir. Örneğin Trixie Kedi Plastik Mama Su Kabı en çok tercih edilenlerden biridir. 

Trixie Köpek Mama ve Su Kabı

Köpekler için mama ve su kabı alırken farklı noktalara dikkat etmek, köpeklerin rahat şekilde mama tüketebilmesine ve su içebilmesine olanak tanır. Seçim sırasında kabın üretildiği materyale, kabın dayanıklılığına, ne kadar mama ya da su alacağına, tabanının kayıp kaymadığına dikkat etmek; köpeğinizin rahat şekilde bir öğünde hijyenik olarak mama tüketmesine olanak tanımaktadır.

Mama ve su kabı seçerken dikkat edilecek pek çok nokta mevcuttur çünkü bu noktaların her biri aslında köpeğinizin hem hijyenik şekilde hem de sağlıklı olarak beslenmesi ve su içmesinde önemlidir. Bu sebeple de köpekler için mama ve su kabı seçerken mama ve su kabının özelliklerine dikkat ederek seçim yapmak gerekmektedir. Köpeklerin rahat şekilde mama yiyebilmeleri ve su içebilmeleri için farklı özelliklere sahip olması gereken kapların pek çok niteliği hem hijyen hem de rahatlık sağlar. Köpek dostunuz için kaliteli bir kap arıyorsanız; Trixie Köpek Kaymaz Tabanlı Mama ve Su Kabı satın alabilirsiniz.

Trixie Köpek Banyo Ürünleri

Trixie banyo ürünleri, köpeklerin tüy sağlığını korur ve aynı zamanda tüylerinin zarar görmeden temizlenmesini sağlar. Bu nedenle de köpeklerin banyo ürünlerini seçerken özellikle onların tüy sağlığını koruyacak ürünleri seçmek gerekmektedir. Bu ürünler, köpeklerin tüylerinin yumuşak ve bakımlı kalmasını sağlar. Ayrıca dökülen tüylerin köklerini güçlendirir ve mevsim değişimi nedeniyle köpeğiniz tüy dökmüyorsa tüylerinin de güçlenerek daha az dökülmesine olanak tanır.

Banyo ürünleri, köpeklerin tüylerinin her türlü kirden arınmasına yardımcı olur. Çamurların, toz ve kirlerin, kötü kokuların ve köpeğinizin üzerindeki tüylerin arasında kalan kirlerin iyi şekilde temizlenmesi için banyo ürünleri son derece önemlidir.

Ancak bu ürünlerin doğal içeriğe sahip olması, köpeğinizin tüylerine de zarar vermemesi gerekir. Bu sebeple de banyo ürünlerinin içeriğinde kimyasal maddelerin yer almaması gerekmektedir. Kimyasal ürünlerin içeriğinde yer almadığı banyo ürünleri sayesinde köpeklerin tüylerinin doğal şekilde temizlenmesi sağlanabilir. Dostunuzun banyo deneyimini bir üst noktaya taşımak adına ona Trixie Köpek Havlu Bornoz alabilirsiniz. Ayrıca, tüy ve deri sağlığı için Trixie Köpek Neem Ağacı Özlü Köpek Şampuanı edinebilirsiniz.

Trixie Kedi Banyo Ürünleri

Kedilerin tüylerinin rahat şekilde temizlenebilmesi adına kedi banyo ürünleri son derece önemlidir çünkü sadece su ile kedinizi kokudan ve tüm kirlerden arındırmanız her zaman mümkün olmaz. Kedinizin tüylerini iyi şekilde temizleyebilmeniz adına banyo ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle de banyo ürünleri hem kedinizin tüylerini iyi şekilde temizleyen hem de onun tüylerine bakım yapan bir yardım sağlar.

Banyo ürünlerinin içeriğinin doğal olması, kimyasal içermemesi; kedinizin tüylerinin bakımının sağlanmasına yardımcı olur ve bu sayede kedinizin tüyleri rahat şekilde temizlenebilir. Tüylerde toz, çamur, mama artığı ve benzeri pek çok kirlilik etkeni olabilir. Bunların iyi şekilde temizlenebilmesi için kedi banyo ürünlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Bu sayede tüyler yumuşaklığını korur, tüylerin dökülmesi engellenir ve kedilerin tüylerinin iyi şekilde temizliği sağlanabilir. Kedi dostunuz için kaliteli bir şampuan arıyorsanız; Trixie Kedi Şampuanı en iyi seçim olacaktır.

Trixie Köpek Oyuncakları

Zihinsel gelişim ve fiziksel aktiflik için önemli olan köpek oyuncakları aynı zamanda köpeklerin eğlenceli şekilde vakit geçirmesini de sağlar. Bu sebeple köpeklerin eğlenceli vakit geçirmesi adına bu tip oyuncaklar ile oynaması, aynı zamanda köpeklerin zihinsel ve fiziksel gelişimini de sağlar. Aktif olan köpeklerin obezite ve benzeri sağlık sorunları ile karşılaşma olasılığı düşer, bu sayede köpekler gün içerisinde aktifliklerini koruduklarından dolayı kas ve eklem yapılarının da güçlü kalmasını sağlar. Örneğin Trixie Köpek Jut Eğitim Çubuğu da böyle bir üründür.

Zihinsel anlamda da gelişim sağlamaya yarayan köpek oyuncakları, köpeklerin çözüm üretme ve düşünme becerilerinde gelişim sağlar. Köpeklerin farklı oyuncaklar ile tanışması ve oynaması, onların kendisini geliştirip sağlıklı kalmasına olanak sunar.

Köpekler gün içerisinde evde ve dışarıda farklı tip oyuncaklar ile oynayabilirler. Bu tip oyuncaklar, köpeklerin eğlenmesini sağladığı gibi aynı zamanda aktif şekilde vakit geçirmesine de olanak tanır. Bundan dolayı köpek oyuncakları hem fiziksel gelişimi ve sağlığı destekler hem de köpeklerin zihinsel gelişimi üzerinde etkili olabildiğinden dolayı onların eğlenmesine de olanak sunar.

Trixie Kedi Oyuncakları

Kedi oyuncakları, kedilerin keyifli şekilde vakit geçirmesini ve aynı zamanda fiziksel olarak aktif kalmasını sağlar. Kediler tüm gün miskinlik etmeyi çok severler ancak kedi oyuncakları sayesinde bu miskin yaşam tarzından kurtulmaları söz konusu olabilir. Tüm gün yatan ve herhangi bir aktiflik göstermeyen kedilerin aşırı kilo alması söz konusu olabilir ve bu nedenle de obeziteye yatkınlık gösterebilirler. Oysaki oyun oynayan ve oyuncakları ile eğlenen kediler gün içerisinde aktiflik gösterdiğinden dolayı bu tip rahatsızlıklara daha az yakalanmaktadırlar. Bunun için Trixie Tüylü Kedi Oyun Sopası alabilirsiniz.

Zihinsel gelişimi de sağladığından dolayı aslında kedi oyuncakların kedilerin pek çok farklı alanda kendini geliştirmesini sağlar. Oyuncaklar sayesinde kediler sahiplerinin dediklerini daha çabuk anlar hale gelir, zihinsel becerilerini geliştirir, oyun oynarken farklı yollar bularak daha kurnaz hale gelirler. Bundan dolayı da kedi oyuncakları kediler için son derece önemlidir. Ayrıca evde tek başına kalan ve sıkılan bir kediniz varsa kedi oyuncakları kedinizin sıkılmasını ya da yatarak vakit geçirmesini de engelleyerek ona keyifli bir aktivite şansı sunar.

Trixie Kedi Tırmalama Tahtası

Doğal yaşamda kedilerin tırnaklarını törpülemek ve kısaltmak için olanağı ağaçlardır ancak evde yaşayan kediler tırnaklarını kısaltma olanağına sahip değildir. Tırmalama tahtaları ise kedilerin tırnaklarını kısaltması ve kırıldığı zaman törpülemesi için olanak tanır. Bundan dolayı aslında kedilere doğal yaşamda sahip oldukları olanakları sunabilmek adına tırmalama tahtaları son derece önemlidir. Kediler tırnaklarını bir yere takıp kırabilir, tırnaklarının uçları sivrilip kesici hale gelebilir. Bu tip nedenlerden dolayı kedilerin tırnaklarını kendiliğinden törpüleme ihtiyacı doğabilir. Siz her ne kadar kedinizin tırnaklarını kesseniz de kediniz kendisi tırnaklarını törpülemek isteyeceği için tırmalama tahtalarının tercih edilmesi gerekmektedir.

Tırmalama tahtaları ayrıca kedilerin tırmanabileceği bir alan da sunar. Bu alana kediniz çıkarak keyifli şekilde vakit geçirebilir. Ayrıca kimi tırmalama tahtaları kediler için yatacak bir alan da sunar ve yüksekte yer alan bu yatma yerleri kedilerin tüm evi yukarıdan izlemesine olanak tanıdığı için aslında onlar için de son derece keyifli bir olanak tanımaktadır. Patili dostunuz için ideal bir tırmalama satın almak istiyorsanız; Trixie Kedi Tırmalama ve Oyun Evi tercih edebilirsiniz.

Trixie Kedi Taşıma Çantası

Veterinere giderken, gezmeye giderken, kedinizle seyahat edeceğiniz zaman ya da herhangi bir yere gideceğinizde kedinizi kucağınıza alıp dışarı çıkarmanız mümkün değildir çünkü uzun yolculuklarda ya da kedinizi bir süre taşımanız gerektiğinde onun kaçması ya da rahatsız olması söz konusu olabilir. Bunun içinse kedi taşıma çantası kullanılmalıdır. Kedi taşıma çantası sayesinde kedilerin rahat şekilde bir yerden farklı bir yere taşınması mümkün olabilecektir. Trixie Pet Taşıma Çantası ile dostunuzu güvenli şekilde taşımanız mümkün.

Kedi taşıma çantalarının tercih edilmesi, kedilerin bir yolculuk sırasında güvende kalabilmesini sağlar. Güvende kalabilecek olan kediniz, uzun bir yolculuk sırasında aracın evcil hayvanlar için ayrılan özel kısmında seyahat edebilir ve sonrasında güven içerisinde seyahat edebileceği için kedinizin rahatsız olması da mümkün olmaz. Ayrıca uzun yolculuklarda aracınızda yer alan kediniz mamasını yiyebilir, taşıma çantası içinde ihtiyaçlarını giderebilir ve uyuyabilir. Bu sayede rahat bir yolculuk gerçekleştirilebilir.

Trixie Köpek Taşıma Çantası

Taşıma çantası, köpeklerin araç içerisinde ya da toplu taşıma araçlarında rahat şekilde seyahat edebilmesine olanak tanır. Özel aracınızla seyahat ederken köpeğinizin taşıma çantası içinde yer alması, hem araç içi güvenliğinizi sağlar hem de köpeğinizin araç içinde rahat edebilmesine olanak tanır. Köpeklerin toplu taşıma araçları içerisinde de seyahat ederken rahat etmesi ve toplu taşıma araçlarına alınması adına taşıma çantaları gerekir. Toplu taşıma araçlarına köpekler taşıma çantası olmadan alınmadığı için uçak, gemi ve benzeri farklı toplu taşıma araçlarına taşıma çantası ile binilmesi gerekmektedir. Trixie Köpek Taşıma Çantası alarak siz de köpeğinizi güvenli ve konforlu şekilde taşıyabilirsiniz.

Köpeklerin araç içerisinde rahat edebilmesi ve güvende olabilmesi adına köpek taşıma çantasının kullanılması gerekmektedir. Güvenli şekilde seyahat edebilmek için taşıma çantaları son derece önemlidir çünkü köpekler serbest şekilde bir alanda seyahat ettiklerine hem sinirlenebilir hem de köpeklerin ani bir fren ya da hareket halinde kaza geçirmesi söz konusu olabileceği için taşıma çantalarının kullanılması önerilmektedir.

Trixie Kedi Tuvaleti

Ev içerisinde kedilerin tuvaletlerine tuvaletini yapması hem evin temiz kalmasını sağlar hem de kedilerin ev içerisinde hijyenik şekilde tuvalet ihtiyaçlarını gidermesini sağlar. Kediler kedi tuvaletini kullandığında temiz şekilde tuvaletlerini yapabilirler ve kedi sahiplerinin de bu tuvaleti temizlemesi son derece kolay olacaktır. Örneğin, Trixie Kapalı Elekli Kedi Tuvalet Kabı son derece idealdir.

Kedi tuvaleti, kedilerin hijyenik şekilde kendi tuvalet ihtiyaçlarını gerçekleştirebileceği bir alan sunar. Bu alan kedilerin tuvaletini rahat ve güvenli şekilde yapmasını sağladığı için kediler herhangi bir rahatsızlık hissetmeden tuvalet ihtiyaçlarını gerçekleştirebilirler. Bu sayede kedilerin rahat şekilde tuvalet ihtiyaçlarını gerçekleştirebilmesi mümkün hale gelir ve aynı zamanda kediler evin içerisini de kirletmemiş olurlar. Ev içerisinde temizlik sağlanabileceği gibi kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını da rahatlıkla sağlaması mümkün olabilmektedir.

Trixie Köpek Tasmaları

Tasma sayesinde köpeklerin kaybolması halinde rahatlıkla bulunması mümkün olabilmektedir. Köpekler ihtiyaçlarını gidermek ve gezmek amacı ile dışarı salınabilirler ancak eve geri dönemeyebilir, bir kaza geçirebilir. Bu nedenle de köpeklerin tasmasının olması, köpeğin herhangi bir durumu ev dışında yaşaması halinde sahibinin kolaylıkla bulunabilmesini sağlar. Köpeklerin sahibinin bulunması için büyük bir kolaylık sağlayan tasma, köpeklerin sahipli olduğunu da belli eden bir aksesuardır. Sahipli olan köpekler, sokakta bulunduğu zaman barınağa teslim edilmezler ya da belediye tarafından alınmayacakları için eve geri dönebilirler ancak tasması olmayan köpekler belediye tarafından aşılanmak üzere ya da bakılmak üzere barınağa götürülebilirler. Bundan dolayı da aslında tasması olan köpekler, sahipli oldukları için sahibine ulaşabilirler. Trixie Köpek Premium Boyun Tasması sayesinde siz de dostunuzun güvende kalmasını sağlayabilirsiniz.

Tasma, köpeklerin gezdirme kayışlarının da bağlanabilmesini sağlar. Bu sayede köpeklerin tasmaları ile gezdirme kayışı da rahat şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca tasmaya sahip olan köpeklerin tasmalarında sahiplerinin numaraları ile iletişim bilgileri yer alır ve köpeklerin sahiplerine nasıl ulaşılabileceğini belirten bu tasmalar sayesinde köpekler sahiplerine ulaştırılabilir.

Trixie Kedi Tasmaları

Kedilerin gezmek için evden çıkması, tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için evden çıkması, kızgınlık döneminde evden kaçması ya da bir şekilde evin içerisinde sıkıldığı için oynamak amacıyla dışarıya çıkması söz konusu olabilir. Siz kedinizi isteyerek çıkarsanız da kediniz evden kaçsa da kedinizin kaybolması bir olasılıktır. Bu sebeple de üzerinde iletişim bilgilerinizin yazdığı bir tasmasının olması, kedinizin kaybolduğunda kolay şekilde size geri ulaştırılabilmesini sağlar. Bu nedenle de Trixie Kedi Boyun Tasması, son derece güvenli ve kullanışlı bir ürün olarak dikkat çeker.

Kedilerin tasmasının olması, onların sokakta kaybolmasını engeller ve kayboldukları zaman da rahat şekilde bulunabilmesine olanak tanır. Üzerinde iletişim bilgileri yazan tasmalar sayesinde kedilerin sahiplerine kısa süre içerisinde ulaştırılabilmesi mümkün hale gelmektedir. Bundan dolayı kedi tasmalarının kullanılması son derece önemlidir ve kediler tasması sayesinde sahipli oldukları için sokaktan başka biri tarafından da sahiplenilmeyeceklerdir.

Trixie Kedi Tarak ve Fırçaları

Tüylerin sağlıklı ve güzel görünmesi için kedi tarağı kullanılması, kedilerin dökülen tüylerinin temizlenmesini sağlar ve aynı zamanda kedilerin tüylerinin dağınık görüntüden kurtulmasına olanak tanır. Bu nedenle de kedi tarağı, kedilerin bakımı için son derece gerekli olan bir üründür. Kedi tarağının özellikle de kedi bakım ve temizliğindeki önemi tartışılmayacak kadar büyüktür çünkü kedilerin tüylerinin birbirine dolanmasına neden olan çeşitli kirlerden arınması için dahi kedi tarakları büyük öneme sahiptir. Trixie Kedi Masaj Fırçası Silikon adlı ürünü tercih ederek, kedinizin tüy ve deri bakımını en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kedilerin tüylerinin kirlenmesi, birbirine dolanması ve dönemsel şekilde ya da tükettikleri mamalara bağlı olarak bile dökülmesi söz konusudur. Dökülen tüyler ise sağlıklı tüylerin nefes almasını önler. Bu durumda kedi tarağı sayesinde kedilerin dökülen tüylerini toplamak mümkün olabilir. Dökülen tüyler toplandığında ise kedilerin sağlıklı olan tüyleri nefes alabilir hale gelmektedir. Kedi tarakları ile kedilerin tüylerinin bakımı ve temizliği sağlanır, tüyler daha düzgün ve aynı zamanda temiz bir görünüme sahip olur.

Trixie Köpek Tarak ve Fırçaları

Köpeklerin tüylerinin temizlenmesi için köpek tarağı da son derece önemli bir bakım ürünüdür çünkü köpeklerin tüylerinin taranması, tüylerin arasındaki kirlerin temizlenmesine olanak tanır. Ayrıca köpeklerin tüylerinin taranması, onların tüyleri arasında dolanmaların meydana gelmesini de engeller. Köpeklerin tüylerinin taranması ile dolanan tüyler açılabilir ve aynı zamanda köpeklerin tüyleri de temizlenebilir. Trixie Köpek Tarama Eldiveni ile siz de dostunuzun bakımını gerçekleştirebilirsiniz.

Tarak yardımıyla tüylerin birbirine dolaşan kısımları açılabileceği gibi aynı zamanda dökülen tüylerin de toplanması mümkün hale gelir. Köpeklerin dönemsel şekilde ya da çeşitli etkenlere bağlı olarak tüyleri dökülebilir. Bu durumda ise köpeklerin tüylerini temizlemek adına köpek tarakları tercih edilmelidir. Bu taraklar köpeklerin dökülen tüylerini toplar, sağlıklı tüylerinin ise hava almasına yardımcı olur. Dökülen tüyler sağlıklı tüylerin üzerinde biriktiğinde bir katman meydana getireceği için tüylerin sağlıklı kısımlarının hava almasını engelleyebilir. Bunu engellemek içinse köpek tarakları köpeklerin tüy cinsine göre tercih edilerek düzenli şekilde kullanılmalıdır.

Trixie Köpek Bakım Ürünleri

Tüylerin, gözlerin, cildin, dişlerin ve genel olarak köpeğinizin bakımı için köpek bakım ürünlerini kullanmanız son derece önemlidir. Köpek bakım ürünleri, özellikle de doğal içeriğe sahip olduğunda ve kimyasal içerik barındırmadığında köpeğinizin sağlığını korur. Bu nedenle de aslında köpek bakım ürünlerini tercih ederek onun sağlığı ile bakımını korumanız mümkün olabilecektir. Örneğin, Trixie Islak Göz Temizleme Mendili ile dostunuzun göz bakımını optimal şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şampuandan diş fırçasına, diş macunundan tarağa kadar pek çok farklı köpek bakım ürünü mevcuttur ve bu ürünlerin her biri köpeklerin genel sağlığını korumak için yardım sağladığı gibi onların bakımını gerçekleştirerek köpeğinizi daha sağlıklı görünmesi için de güzelleştirir. Sağlıklı ve bakımlı bir görünüme sahip olan köpeğinizin de olası bir sağlık problemi ya da bakım sorunu ile karşılaşma riski azalır. Tırnak makaslarından temizlik ürünlerine kadar her alanda destek sunan bakım ürünleri, köpeklerin sağlığını koruyarak onların daha mutlu bir yaşama sahip olması için yardımcı olur.

Trixie Kedi Bakım Ürünleri

Şampuanlar, tırnak makasları, diş fırçası ve diş macunları gibi pek çok farklı kedi bakım ürünü mevcuttur ve bu ürünlerin hepsi de kedilerin sağlıklı bir yaşama sahip olabilmesini sağlar. Kedilerin tüylerinin temizlenmesinde, tüylerinin daha gür ve sağlıklı olabilmesinde, tüylerin birbirine dolanmamasına, dişlerin sağlığını korumasında ve tırnakların gerekli uzunlukta olmasında etkili olan bakım ürünleri, kedilerin sağlığını desteklediği gibi onların bakımlı ve temiz olmasına da olanak tanır.

Trixie, kedilerin sağlığı için de en iyi ürünleri sunar. Bunlardan biri de Trixie Kedi Maltı olmaktadır. Kedi dostunuzun genel sağlığını desteklemek adına ona bu malttan sunabilirsiniz.

Trixie Kedi ve Köpek Ürünleri ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Trixie Evcil Hayvan Ürünleri Sağlıklı Mı?

Kedi ve köpekler için özel ürünler geliştiren Trixie, son derece kaliteli bir markadır. Trixie ürünleri oldukça sağlıklı ve güvenlidir. Bu nedenle de evcil hayvan sahiplerinin vazgeçilmez markalarından biridir. Evcil hayvanların sağlığına zarar vermeyen ürünleriyle isminden söz ettiren Trixie, Alman mühendisler tarafından özel olarak geliştirilen ürün gamına sahiptir.

En Çok Tercih Edilen Trixie Kedi ve Köpek Ürünleri Hangileri?

Evcil hayvan ürünleri seçiminde marka çok önemlidir. Piyasanın önde gelen isimlerinden olan Trixie, son derece kaliteli ve güvenilir ürünleri ile bir adım öne çıkar. Her türlü kedi ve köpek malzemesini bünyesinde barındıran marka, evcil hayvanlar için oldukça önemli bir yere sahiptir. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında:

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR