Felix Yaş Kedi Maması

Purina mama sektöründe son derece önemli bir marka. Dünya üzerinde tüketilen mamaların çok büyük bir kısmı bu markanın üretiminden insanlara ulaşıyor. Felix de Purina bünyesinde olan ve yalnızca kedi maması üreten markalardan bir tanesi.

Felix’in en önemli özelliği yalnızca yaş mama üretiyor olmasıdır. Kedilerin belirli zaman aralıklarında ihtiyaç duyduğu yaş mamalarda markanın muhteşem ürünleri arasında tercihte bulunmak mümkün olur.

Bilindiği üzere kediler için hem kuru hem de yaş mama seçeneği bulunur. Yaş mamalar çok daha lezzetli olmasına rağmen devamlı olarak verilmez. Fiyat olarak biraz daha pahalı ve kullanımı zor olan ürünlerdir. Bu sebeple de kedinizi şımartmak istediğinizde bu markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Felix Neden Tercih Edilmeli?

Mama üreticisi markaların büyük bir çoğunluğu evcil hayvan sahiplerinin tüm taleplerini karşılamak adına olabildiğince farklı ürünler ortaya çıkarırlar. Hem kediler hem de köpekler için özel mamalar üreten çok sayıda firma bulunur. Bu firmaların birçok farklı tarzda mama üretiyor olması hepsinde üstün başarı sağlamasını zorlaştıracaktır.

Purina bünyesinde bulunan Felix yalnızca kedi maması üretmekle kalmaz. Sadece yaş kedi maması üreten bir firmadır. Ürünleri her zaman özel kaplarında ve sulu halde olur. Tablet ya da ödül maması formunda bu mamadan bahsetmek olmaz.

Markanın amacı yaş mamada zirvede yer almak olduğundan çok kaliteli ürünler karşımıza çıkar. Tek kullanımlık kaplarda satışa sunulan mamalar toplu olarak da alınabilir. Hem besleyici hem de inanılmaz seviyede lezzetli mamalardır.

Felix Hangi Ürünleri Üretiyor?

Yaş mamada dünyanın en çok tercih edilen markalarından bir tanesi olan Felix tavuk, kuzu eti ya da somon içerikli yaş mamalar ile karşımıza çıkar. Mamaların her biri 100 gramlık özel paketlerdedir. Ancak tek kullanımlık ürünler olduğundan toplu olarak satışı mevcuttur. Genellikle 48 tanesi bir arada satışa sunulmaktadır.

Kediniz için yaş mama almak isterseniz 48 adet yaş mama içerek özel paketleri satın alabilirsiniz. Bu paketlerin içerisinde farklı yaş mamaların olmasını da talep etme şansınız bulunmaktadır. İçerisinde tavuklu, kuzu etli ve somonlu mamaların bulunduğu özel paketler uzun süreli ihtiyacı karşılarken oldukça ekonomiktir.

Felix Markası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Felix Markasının En Önemli Özelliği Nedir?

Markanın en önemli özelliği yaş kedi maması odaklı bir firma olmasıdır. Kedilerin belirli aralıklarla tüketmesi gereken yaş kedi mamalarının istediğiniz çeşidini bu markadan bulma şansınız olacaktır. Küçük ebatlarda üretilen bu harika mamalar kedinizin çok hoşuna gidecek.

En Çok Tercih Edilen Felix Ürünleri Nelerdir?

Kedi sahiplerinin Felix markası altında en çok tercih ettiği ürünler;

Somon sardalyalı kedi maması 100 gram x 48 adet

Kuzu etli kedi pouch konserve 100 gram x 48 adet

Karışık yaş yetişkin kedi maması 100 gram x 48 adet

şeklinde sıralanmaktadır.