₺350,75 KDV Dahil
₺425,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Hediyeli Ürün
₺308,75 KDV Dahil
₺419,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hediyeli Ürün
₺340,75 KDV Dahil
₺374,50 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Hediyeli Ürün
₺333,75 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hediyeli Ürün
₺347,75 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Hediyeli Ürün
₺348,75 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hediyeli Ürün
₺348,75 KDV Dahil
₺446,88 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Hediyeli Ürün
₺344,75 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Hediyeli Ürün
₺354,75 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Hediyeli Ürün

Vancat Kedi Mamaları

VanCat markası, kedilerin sağlığını teşvik eden güvenli ve lezzetli mamalar geliştirir. Her yaştan ve ırktan kedi dostlarımız için en iyi mamaları sunan marka, evcil kedilerin damak tadına hitap eden ürünleri ile farkını ortaya koyar.

VanCat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kuru Kedi Maması, yüksek protein içeriği ile kedilerin genel sağlığını korur. Kısırlaştırılmış kediler için özel olarak üretilen mama, kedinizin aşırı kilo almasına da engel olur. Bu sayede obezite gibi rahatsızlıkların önüne geçilir.

Yavru kediniz için besleyici bir mama arıyorsanız; tercihiniz VanCat Kitten Kuzulu Yavru Kedi Maması olabilir. Yavru kedilerin enerji ihtiyacı düşünülerek formüle edilen ürün, onların günlük aktifliğine ve genel gelişimlerine yardımcıdır. Tavuk içeriği sayesinde yavru kedinin damak tadına hitap ederken, diğer yandan onun protein ihtiyacının karşılanmasına da destek olur.

Yetişkin kediler için benzersiz formüller geliştiren marka, VanCat Kuzu Etli Yetişkin Kuru Kedi Maması ile de isminden söz ettirir. Kuzu eti aroması sayesinde kediler bu mamayı büyük bir iştahla tüketirler. Özellikle iştah problemi olan kediler için bu mama iyi bir seçim olacaktır.

Kedinizin sindirim sorunu varsa ona VanCat Tavuklu ve Pirinçli Yetişkin Kuru Kedi Maması sunabilirsiniz. Bu mama aynı zamanda yetişkin kedinizin tüy ve deri sağlığını da en iyi şekilde teşvik edecektir. Besinsel yönden yoğun olan mama, kedilerin daha parlak ve sağlıklı tüylere sahip olmalarına izin verir.

Kedilerin en beğendiği formüllerden biri de VanCat Balıklı Yetişkin Kedi Maması olur. Balık aroması ile kedi dostlarımızın mutluluk seviyelerini de yükselten bu mama, ek olarak omega 3 ve 6 yağ asitleri açısından da oldukça zengindir. Bu sayede kedilerin genel sağlığını destekler.

Vancat Kedi Kumları

Kedi bakımının en önemli adımlarından biri de tuvalet eğitimidir. Bu eğitim sürecini daha kolay hale getirmek ve kedinizin tuvalet gereksinimi için ona hijyenik bir ortam sağlamak kedi kumları ile mümkün. Bunun için özel olarak geliştirilen Vancat kedi kumu, tam da aradığınız ürün olabilir.

Vancat Kedi Kumu Çeşitleri ve Özellikleri

Vancat, tuvalet alışkanlığının kazanılmasında ve sürdürülmesinde etkili olan ürün gamına sahiptir. Vancat kedi kumları ile kedinize hijyenik ve temiz bir tuvalet ortamı sağlamanız son derece basittir. Bu yüzden kedi kumu seçiminde Vancat ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Eğer bir kedi besliyorsanız ya da kedi sahiplenmek istiyorsanız bilmeniz gereken bazı şeyler var. İlk olarak kedi sahiplenecek kişilerin dikkat etmesi gereken birçok nokta bulunmakta. Kediler, oldukça hassas ve hareketli yapıya sahip canlılardır. Hareketli yapıları dolayısıyla çok fazla miktarda enerji harcarlar ve bu enerjileri ise aynı oranda geri almaları gerekmektedir. Aksi takdirde bazı sağlık problemlerinin oluşma ihtimali ne yazık ki oldukça yüksek bir orandadır.

Kedilerin sağlıklı yaşamlarını desteklemek adına düzenli bir şekilde bakım ve beslenme rutinleri yerine getirilmelidir. Beslenme rutinlerinde yer alan mamaların içerisinde kesinlikle besin değeri yoğun olan gıdaların bulunmasına ayrıca dikkat edilmelidir. Aynı zamanda bakım rutinleri de hiçbir şekilde aksatılmamalıdır. Ayrıca düzenli aralıklarla veteriner kontrolüne gidilmelidir. Çünkü siz fark etmeseniz bile kedinizde birtakım hastalıklar meydana gelebilir. Bu hastalıkların erken teşhisini ise yalnızca veterinerler bilebilmektedir. Kedinizin erken teşhisi ve diğer birçok hastalığa yakalanmamaları için düzenli olarak veteriner kontrolüne gidilmesi oldukça önemli bir konudur.

Kedilerin rutin bakımları için almanız gereken bazı maddeler bulunmakta. Bunlardan en önemlisi ise kesinlikle kedi kumlarıdır. Birçok markanın ürünlerinden kedi kumlarına rastlamanız mümkün. Ancak ilk kez kedi kumu alacak kişilerin iyi bir araştırma yapması gerekmektedir. Güvenebileceğiniz bir kedi kumu markası arıyorsanız; tercihinizi Vancat kedi kumlarından yana kullanabilirsiniz. Örneğin, parfümlü bir kedi kumu istiyorsanız; Vancat Fresh Parfüm Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu satın alabilirsiniz.

Kedi kumları diatomit, sepiolite ve bentonit madenlerinden üretilir. Kedi kumlarının asıl amacı, kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını hijyenik bir ortamda gerçekleştirebilmektir. Aynı zamanda kedi kumları ile kedilerinize tuvalet alışkanlığı kazandırabilmeniz de kolaydır. Eğer ilk kez bir kedi kumu alacaksanız kedi kumlarının oldukça iyi bir şekilde topaklanması gerekmektedir. Çünkü kolay bir şekilde topaklanan kedi kumlarının temizlenmesi de son derece kolay olacaktır. Granüllü bir kedi kumunun da kullanımı basittir ve temiz bir ortamı garantiler. Vancat Aktif Karbon Granüllü Kedi Kumu da tam olarak böyle bir üründür.

Vancat Kedi Kumunun Faydaları Nelerdir?

Vancat kedi kumu, kedi sahiplerinin popüler seçimlerinden biridir. Bunun en önemli nedeni de markanın ürünlerinin kaliteli ve sağlıklı olmasıdır. Vancat kumlar pek çok faydayı beraberinde getirir. Bu nedenle de piyasanın en çok tercih edilen markaları arasında yer almaktadır.

Kediler, büyük bir sorumluluk ve aynı zamanda ilgi isteyen canlılardır. Kedi sahiplenmek isteyen kişilerin, sahiplenmeden önce mutlaka bu sorumlulukları yerine getirip getiremeyeceklerini bilmeleri ve ona göre hareket etmeleri şarttır. Kedi bakımları ve kedi beslenme şekilleri kesinlikle aksatılmamalı ve sık sık olarak değiştirilmemelidir. Kediler, hassas bir yapıya sahip olduklarından dolayı sürekli olarak beslenme ya da bakım rutinlerinin değişmesi sonucunda bu değişimlere alışamayabilirler ve bunun sonucunda ise hastalanabilirler. Bu tarz olası kötü ve hoş olmayan durumların yaşanmaması adına rutinler kesinlikle değiştirilmemeli ve düzenli olarak devam edilmelidir. Örneğin, kedi kumu seçiminiz ince taneliyse, buna devam etmeniz faydalı olacaktır. Bu özellikte bir kum arıyorsanız, Vancat Natural Cat Litter İnce Taneli Kedi Kumu seçebilirsiniz.

Kedi bakımının olmazsa olmazı olan kedi kumları seçimi özenli olmalıdır. Vancat kedi kumları, kedilerinizin daha güvenli ve oldukça hijyenik bir ortamda ihtiyaçlarını karşılamasına yarar. Bu sayede mikropların çok fazla yer aldığı kedi kumları ile temasları sonucunda hastalanma riskleri de azalacaktır. Özellikle koku oluşumunu önleyen Vancat kedi kumu çeşitleri, çoğu insanın favorisidir. Bu ürünlerden biri de Vancat Portakal Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu olmaktadır.

Kedi dostunuza tuvalet alışkanlığı kazandırabilmek adına da Vancat kedi kumları oldukça faydalı olacaktır. Vancat kedi kumları sayesinde sizin de ortamı temizlemeniz daha da kolay bir hale gelecektir. Kedi kumu alışverişinde asıl dikkat edilmesi gereken kısım, temizliğinin kolaylığı açsından kum yapısının nasıl olması gerektiğini öğrenmektir. Kedi kumlarının topaklanma yapması oldukça önemli bir konudur. Eğer, kedi kumu seçimi esnasında topaklanan bir kedi kumu tercih ederseniz bu sayede sizin de kedi kumlarını temizlemeniz daha kolay olacaktır. İşte Vancat kedi kumu ürünleri kolay temizlenme özelliğiyle de beklentilerinize yanıt verecektir.

Vancat Kedi Kumunun Avantajları

Vancat kedi kumları, kedilerin temizliği ve sağlığı açısından son derece avantajlıdır. En önemlisi de kedinizin özelliklerine uyum sağlayan bir kedi kumunu Vancat ürünleri arasından seçebilirsiniz. Her canlı birbirinden farklı olabileceği gibi her kedinin ihtiyaç duyduğu maddeler de birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden, kediler için gerekli olan malzemeler ve mamalar alınmadan önce mutlaka kedilerinizin yaşını, cinsiyetini, kısırlaştırılıp kısırlaştırılmadığını, herhangi bir şeye alerjisinin olup olmadığını, zevklerini, nelerden hoşlandığını ve nelerden hoşlanmadığını, temel ihtiyaçlarını, sağlık problemlerini ve diğer pek çok çeşitli özelliklerini göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir. Bu durum elbette kedi kumu için de geçerlidir. Kediniz yoğun kokulara karşı hassas ise ona Vancat Baby Powder Pudra Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu alabilirsiniz.

Kediler, oldukça hassas bir yapıya sahip olduklarından dolayı çok çabuk hastalanabilirler. Aynı zamanda çok fazla ilgi istediklerinden dolayı kedilerinize gerekli ilgi ve sevgiyi göstermeyi ihmal etmemeniz gerekmektedir. Bununla beraber kedileriniz için en doğal ortamı oluşturabilmek adına kedi kumu gibi kedi malzemeleri büyük bir özen ve titizlik ile seçilmelidir.

Kedi kumları, kedi bakım malzemeleri arasında vazgeçilmez olan ürünlerin en başında yer almaktadır. Vancat kedi kumları, kedilerinizin daha hijyenik bir ortamda bulunmasına fayda sağlar ve aynı zamanda kedilerinizin daha kısa bir süre içerisinde tuvalet alışkanlığını kazanmasına yardımcı olmaktadır. Vancat kedi kumları sayesinde sizin de kum temizlemeniz daha kolay bir hal alacaktır. Unutulmamalıdır ki kedi kumları düzenli aralıklarla temizlenmelidir ve bu da bir rutin haline getirilip aksatılmamalıdır. Bu sayede hem siz hem de kediniz olukça hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşam sürmüş olacaksınız.

Hijyen ve temizlik açısından son derece önemli olan Vancat kedi kumları güvenilir ve kalitelidir. Kişilerin en çok tercih etmiş oldukları ve aynı zamanda çok fazla kullanılan güvenilir markalar her zaman önceliğiniz olmalı ve kedi kumları da o markaların ürünlerinden seçilmelidir. Güvenilirliğinden emin olduğunuz bir kedi kumu markası arıyorsanız, mutlaka Vancat ürünleri arasından seçim yapmalısınız.

Vancat Kedi Kumu Nasıl Kullanılır?

Kedi bakım malzemeleri arasında Vancat kedi kumları önemli yer tutar. Kedi kumları sayesinde kedilerinizin daha hijyenik bir ortamda yer alacak ve böylelikle de hastalanma riskleri azalacaktır. Aynı zamanda kedilerinizin tuvalet alışkanlığını da en kısa süre içerisinde kazanmasına yardımcı olacaktır. Kedi kumlarının son derece anti bakteriyel bir yapıda olmasına ve topaklanma ile emici özelliğinin bulunması, Vancat markasını daha da popüler yapıyor. Bu sayede kedi kumu temizliği sırasında zorluk çekmeden kısa bir süre içerisinde temizliğinizi gerçekleştirmiş olacaksınız ve kedileriniz de rahatsız olmayacaktır.

Kedi kumu seçimi kadar kedi kumu kullanım uygulaması da önemlidir. Bu noktada bilmeniz gereken bazı maddeler bulunmakta. Tuvalet kabını 7 cm yüksekliğe gelene kadar Vancat kedi kumu ile doldurmanız gerekmektedir. Düzenli olarak kedi kumları temizlenmeli ve temizlik kesinlikle aksatılmamalıdır. Temizlik esnasında eksilen her kum miktarının yerine mutlaka yenisini koymanız şarttır. Aynı zamanda belirli aralıklarla tuvalet kabını tamamen boşaltıp yıkamanız lazım.

Vancat Kedi Kumları ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Vancat Kedi Kumu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kedi kumlarının, kedilerin sağlığı açısından son derece önemli olduğunu hepimiz biliyoruzdur. Bu yüzden Vancat kedi kumu seçimi esnasında oldukça titiz davranmak gerekmektedir. Bu sayede kedilerinize en uygun olacak kedi kumunu kısa bir süre içerisinde seçmiş olacaksınız.

Kediler, yapıları gereği oldukça hassas canlılardır. En ufak yanlış bir malzeme seçimi sonucunda hastalanabilme ihtimalleri yüksek bir orandadır. Bu tarz kötü durumların yaşanmaması adına Vancat kedi kumu alırken bazı detaylara odaklanmanız lazım. Ürünü seçerken kedilerinizin özelliklerini bilmelisiniz. Örneğin kediniz bazı kokulara karşı hassas ise Vancat kedi kumunu ona göre seçmelisiniz. Böyle durumlarda kedinize Vancat Aktif Karbon Granüllü Kedi Kumu alabilirsiniz.

Kedi kumları suyu son derece iyi bir şekilde emerse hem kedileriniz rahatsız olmayacak hem de etrafa kötü kokular yayılmayacaktır. Son derece iyi bir kedi kumu kesinlikle toz çıkarmaz. Bu da hijyen açısından önemli olan bir diğer konulardan bir tanesidir. Vancat kedi kumları tam olarak bu özellikleri taşır ve markanın ürünlerini güvenerek satın alabilirsiniz. Evinizde kötü koku oluşumunu engellemek adına portakallı, pudralı, vanilya kokulu gibi Vancat kumlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

En İyi Vancat Kedi Kumları Hangileri?

Sayfamızda yer alan Vancat kedi kumu çeşitleri oldukça popülerdir. Bunlar arasında en çok tercih edilenleri şöyle sıralamamız mümkün:

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR