Kedi Göğüs Tasması

Sevimli kedinizin rahatı ve güvenliği için ona en iyi göğüs tasmasını sağlamalısınız. En kaliteli kedi göğüs tasması modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz!

Kedi Göğüs Tasması ile Minik Dostunuz Güvende!

Kedilerde sıklıkla tercih edilen göğüs tasmaları kedilerin güvenliklerini sağlayan önemli ekipmanlardan biridir. Bu ürünler sayesinde kedinizin güven içerisinde gezintiye çıkması mümkün olabilmektedir. Kimi kediler tasma ve gezdirme kayışı ile gezdirmek için uygundur çünkü aşırı hareketli olabilirler ve ev içerisinde enerjilerini yeteri kadar harcayamazlar. Gezdirme kayışı ile kedinizi gezdirmeniz ise kedinizin rahatlıkla ve güven içerisinde sizinle birlikte yürüyüşe çıkmasına yarar sağlar. Böyle bir ürün arıyorsanız; Trixie Kedi Göğüs Tasması Seti ideal olacaktır.

Kedilerde göğüs tasmalarının tercih edilmesi çok önemlidir çünkü kedinizi yürüyüşe çıkaracağınız zaman onun nasıl hareket edeceğini kestiremeyebilirsiniz. Özellikle de kediniz ilgisini çeken her şeye doğru yöneliyorsa bu durum sizi zorlayabilir. Kedinizin herhangi bir alana doğru aniden yönelmesi ise onun için tehlikeli olabileceğinden dolayı göğüs tasmalarını tercih etmeniz güvenliği sağlamak adına önemlidir.

Tercih edilen göğüs tasmalarının kedinizin güvenliğini sağlaması elbette ki önemlidir ancak bu güvenliğin sağlanması için sizin onu iyi şekilde yönlendirebilmeniz gerekir. Örneğin kedinizi yol kenarından çekmeniz, yabancı ve ilgi çekici bir cisme karşı yönelmesini engellemeniz gerekir. Kimi zaman kedinizin ilgisini çeken şey bir arabanın rengi bile olabilir. Bu durumda kediniz yola doğru koşmak isteyecektir. Eğer gezdirme kayışı ve göğüs tasması sayesinde kedinizi iyi şekilde yönlendirirseniz bu durumda olası tehlikelerden onun uzak kalmasını sağlamanız da mümkün olabilecektir.

Boyun tasmalarından ani şekilde çekmek kedinizin canını acıtabilir. Bu nedenle de göğüs tasmalarının kullanımı önerilir. Göğüs tasmaları kedilerin boynunu ya da göğsünü acıtmaz ve pratik kullanım sunar. Kedinizi yolda yürürken rahat ve güvenli şekilde yönlendirmenizi sağlayan göğüs tasmaları sayesinde onun canını acıtmadan ani hareketlerine dahi yön vermeniz mümkün olabilmektedir. Kedinizin vücudunu tamamen saracak bir ürün isterseniz; Trixie Kedi Göğüs Tasma Seti 1.20M satın alabilirsiniz.

Boyun tasmaları doğrudan kedinizi boynundan çeker. Oysaki göğüs tasmaları kedinizi güvenli şekilde tüm vücudundan çeker ve daha kolay hakimiyet kurmanızı sağlar. Elbette kedinizi dışarıda sürekli olarak kontrol etmeniz ve onu yönlendirmeniz gerekmez. Ancak yine de olası tehlikelerden uzak kalması için kedinizi ara sıra kontrol etmenizde ve yönlendirmenizde yarar vardır.

En İyi Kedi Göğüs Tasmaları ZOO’da!

Kediler için göğüs tasması seçerken kedinizin konforunu ve güvenliğini bir arada düşünmeniz gerekir. Bu nedenle de kedi göğüs tasmalarının farklı özelliklerine aynı anda bakmanız yararlı olabilecektir. Satın alınacak olan kedi göğüs tasmasının modelinden üretildiği malzemeye kadar her bir detayı son derece önemli olduğundan dolayı göğüs tasmalarını seçerken dikkatli olmak gerekmektedir.

Kediniz için bir göğüs tasması alacağınız zaman öncelikli olarak tasmanın ölçüsüne bakmalısınız. Tasmanın boyutu kedinizin boyutu için uygun olmalıdır. Kedinizin göğsünü ve vücudunun tamamını fazla sıkmayan ancak yine de üzerinden çıkabilecek kadar da bol olmayan bir tasma almanız gerekir. Genellikle sıkma kayışı ya da yapışkan bantları olan bu modellerin her birinin ölçüsü kedinize uygun olacak şekilde ayarlanabilir. Bu sayede fazla dar ya da fazla bol olmayan bir kedi göğüs tasmasını satın almanız da mümkün olabilir. Kediniz yavru ise ona Trixie Yavru Kedi Göğüs Tasması Seti alabilirsiniz.

Alacağınız göğüs tasmasının üretildiği materyalin iç kısmının kediniz için uygun olması şarttır. Pamuklu iç yüzeye sahip olan kedi göğüs tasmaları kedinizde rahatsızlığa neden olmaz, kedinizin rahat şekilde kullanımına olanak tanır. Ayrıca kedinizin cildinin tahriş olmasına ya da alerji olmasına da imkan vermeyeceği için rahat kullanım sunabilir. Dış yüzeyin üretildiği malzemenin ise kedinizde alerjiye neden olmayacak boyalar ile süslendiğine emin olmalısınız. Kimyasal ve zararlı boyalar ile üretilmiş olan tasmalar kedinizde alerjiye neden olabilir. Bu sebeple de kedinizde bu tip ürünleri kullanmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Güvenli ve kullanışlı bir ürün arayışındaysanız; Trixie Kedi Göğüs Tasması Seti Fosforlu ürünü de seçebilirsiniz.

Kontrolün ve yönlendirmenin her zaman sağlanması gerekmez ancak kimi zaman kedinizin güvenliği için onu kontrol etmeniz uygun olabilir. Bunun için de kedinizin göğüs tasmasına kedi gezdirme kayışlarından kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin göğüs tasmasına iyi şekilde takılabilmesi gerekir. Bu sayede kedinizin güven içerisinde gezmesi mümkün olabilecektir.

Tercih edilen kedi göğüs tasmalarının modeline, rengine, kedinizin cinsiyetine ya da sizin zevkinize uygun olup olmamasına en son karar vermeniz gerekir. Kaliteli, sağlığa zararlı olmayan ve güveni sağlayabilecek ürünleri ön planda değerlendirmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise tasmanın rengi, dış görünümü ve benzeri özelliklerine bakmanız mümkün olabilecektir.

Kedi Göğüs Tasması ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Kedi Göğüs Tasması Gerekli Mi?

Kedilerde tercih edilen tasmalar gereklidir çünkü kedilerin güvenliğini sağlayan yegane ürünler, tasmalarıdır. Bu sebeple de aslında ev içerisinde boyun tasmalarının ve dışarıda gezmeye çıkarken de göğüs tasmalarının tercih edilmesi önemle bildirilir. Göğüs tasmaları özellikle de kedisini gezdirme kayışı ile gezdiren kedi sahiplerinin son derece işine yarayan güvenli ürünlerdir. Boyun tasmalarına takılan gezdirme kayışları kedilerin boyunlarını çekebilir ve onlara zarar verebilir. Oysaki göğüs tasmalarını kontrol etmesi çok daha kolaydır çünkü kedinizin vücudunu orantılı şekilde çeker ve kedinize zarar vermeden onu kontrol etmenize olanak tanır. Bunda dolayı da alınan kedi göğüs tasmaları aslında kedinizin güvenliği en narin yoldan sağlayan ürünlerdir.

Kedinizi gezdirme kayışı ile dışarıda gezdiriyorsanız bu durumda bir kedi göğüs tasmasına ihtiyaç duyarsınız. Eğer boyun tasmasına takılan bir gezdirme kayışı ile kedinizi gezdirmek isterseniz siz de fark edeceksiniz ki boyun tasmalarını kontrol etmek hem zordur hem de kedinizin boynunu acıtabilir. Ani şekilde boyun tasmasından kedinizi çekerseniz bu onun güvende kalmasını sağlasa dahi boynuna zarar verebilir, nefesini kesebilir. Bu tip olumsuzluklardan uzak kalmanız için kedinizde göğüs tasmalarını da tercih etmeniz son derece önemlidir.

Her kedi göğüs tasması ve gezdirme kayışı ile gezdirmek için uygun değildir çünkü genellikle ev içerisinde kalmayı severler ve evde tembellik ederler. Oysa bazı kediler gün içerisinde aktif olmaktan hoşlanırlar ve bu nedenle de sahipleri ile dışarıda gezmekten keyif alırlar. Eğer kediniz dışarıda gezmeyi, yürüyüş yapmayı seviyorsa bu durumda onu gezdirirken zorlanmamanız adına bir göğüs tasması edinmeniz önerilmektedir.

Kedi Göğüs Tasması Nasıl Olmalı?

Kedilerde tercih edilen göğüs tasmalarının farklı özelliklere sahip olması son derece önemlidir. Boyutundan üretildiği malzemeye kadar her bir detaya dikkat edilmesi, hem kedilerin rahat etmesi için hem de kedi sahiplerinin tasmayı gönül rahatlığıyla kullanılabilmesi için son derece önemlidir. Göğüs tasmaları kedilerin dışarıda tasma ile rahat şekilde gezdirilebilmesini sağlayan ürünler olduğundan dolayı kedilerin güvenliğini sağlar. Bu nedenle de tercih edilirken farklı özelliklerine dikkat ederek seçim yapmak son derece önemlidir.

Kedi göğüs tasmasının kedinizin boyutu için uygun olması gerekir. Kedinizi sıkacak ya da onun vücudunda bol kalacak bir kedi göğüs tasmasını tercih etmemeniz önerilir. Bu sayede rahat ve doğru şekilde kedinizin üzerine olan bir kedi göğüs tasmasını almanız mümkün olabilecektir. Göğüs tasmaları kedinizin tüm vücudunu iyi şekilde sarabilmelidir. Büyük bir göğüs tasmasını tercih ederseniz kedinizin ayağına takılabilir ya da bu göğüs tasmaları kedinizin vücuduna tam oturmayacağı için güvenliğini iyi şekilde sağlamayabilir.

Kedi göğüs tasmalarının üretildiği malzeme son derece önemlidir. Bu tasmalarının iç kısmının kedinizi rahatsız etmemesi ve terletmemesi gerekir. İç yüzey pamuklu malzemeden üretilmiş olmalıdır ve kedinizin vücudunu tahriş etmemelidir. Bu sayede kediniz göğüs tasması ile rahatça hareket edebilir ve göğüs tasması ile yapacağı yürüyüşler sırasında daha rahat olabilir.

Tasmanın gezdirme kayışı ile orantılı ve rahat şekilde kullanılabilmesi gerekmektedir. Kedilerin kimisi gezdirme kayışı ile gezdirmek için uygundur. Bu sayede kedinizin rahat etmesini sağlayan bir göğüs tasması bulduğunuz zaman onun rahatlığını ve güvenliğini bir arada düşünmeniz gerekir. Gezdirme kayışları ile rahatlıkla kullanılabilen göğüs tasmalarını kullanırsanız kedinizin güvenliğini iyi şekilde sağlamanız mümkün olabilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR