₺1.815,85 KDV Dahil
₺2.350,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.893,55 KDV Dahil
₺2.995,00 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.827,55 KDV Dahil
₺2.575,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
₺875,89 KDV Dahil
₺988,47 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺885,55 KDV Dahil
₺938,68 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
₺875,55 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
₺885,55 KDV Dahil
₺1.218,67 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
₺845,55 KDV Dahil
₺1.200,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺875,55 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo

Nutri Feline Kedi Konserveleri

Kedi dostlarımız için birbirinden lezzetli ve besleyici mamalar geliştiren Nutri Feline, onların sağlığını en iyi şekilde destekler. Nutri Feline kedi konserve maması için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Nutri Feline Kedi Konserve Maması

Nutri Feline, kedilerin mutlu ve sağlıklı yaşamalarına destek olmak adına en iyi mama formülasyonlarını geliştiriyor. Pek çok farklı Nutri Feline kedi konservesi arasından kedinize en uygun olanı seçerek onların refahına katkı sağlamanız mümkün.

Kediler, sağlıklı büyüme ve gelişmeleri için belli rutin ve düzenlere ihtiyaç duyarlar. Bunlardan en önemli olanı ise kesinlikle bakım ve beslenme rutinleridir. Bu rutinler oldukça önemli olduklarından dolayı kesinlikle hiçbir şekilde aksatılmamalıdır. Beslenme, kedi sağlığı açısından mühimdir. Bu yüzden de Nutri Feline mamalar ile kedi dostunuzun genel sağlığını koruyabilirsiniz. Çünkü Nutri Feline mamalar, kedilerin genel gereksinimleri düşünülerek özel şekilde hazırlanır. Nutri Feline mama tüketen kediler protein, vitamin ve mineral gibi ihtiyaçlarını karşılarlar. Nutri Feline Tahılsız Sığır Etli Kedi Konservesi gibi bir ürün tercih ederek, kedinizin besinsel gereksinimlerini karşılamasına izin verebilirsiniz.

Kediler oldukça narin bir yapıya sahip olabiliyorlar. Bu yüzden çeşitli hastalıklara kapılma olasılıkları diğer canlılara oranla daha yüksek olabiliyor. Bu oranı azaltmak amacı ile beslenme rutinlerine ayrıca dikkat edilmesi gerekmektedir. Kediler, çeşitli birçok besin değeri yüksek olan gıdalara ihtiyaç duymaktadırlar. Bu gıdaları ise pek çok mamalardan alabilmektedirler. Nutri Feline kedi konserve mamaları, kedilerin sağlıkları açısından oldukça önemli bir mama çeşidi olarak bilinmektedir.

Nutri Feline kedi konserveleri içerisinde bulunan et parçaları ile hem kedinizin sağlığını olumlu yönde etkilemiş olacak hem de onu mutlu etmiş olacaksınız. Çünkü kediler, Nutri Feline konserve mamaları oldukça sevmekte ve tercih etmektedirler. Besin değeri yüksek Nutri Feline konserve mamalar kedilerin vücut direncini arttırır ve böylelikle de hastalanma risklerini azaltarak daha güçlü olmalarını sağlar. Örneğin, Nutri Feline Somonlu ve Ton Balıklı Kedi Konservesi ile siz de kedi dostunuzun sağlığını destekleyebilirsiniz.

Nutri Feline Kedi Ödül Mamaları

Kedilerin sevdiği markalardan olan Nutri Feline, ödül mamalarıyla da popülerliğini koruyor. Kediler, eğitime açık ve oldukça sevecen canlılardır. Bu sevecen yapıları sayesinde en çok tercih edilen evcil hayvan sıralamasının en başında yer almaktadır. Kedilerin eğitime oldukça açık canlılar oldukları bilinir. Eğitim sürecini kolaylaştırmak adına Nutri Feline ödül mamalarından satın alabilirsiniz. Nutri Feline Okyanus Balıklı Tahılsız Tavuk Etli Kedi Ödülü tam olarak aradığınız şey olabilir.

Eğitim vermenin en kısa yolu kesinlikle kedi ödül mamalarından geçer. Nutri Feline ödül mamalarını her kedi kesinlikle sever ve sürekli yemek isterler. Tuvalet eğitimi esnasında her tuvalet saatinde kedinize, kumun bulunduğu yerde Nutri Feline ödül maması verirseniz kediniz o mamayı alabilmek için o saatte kedi kumuna gitmiş olacaktır. Böylelikle kısa bir süre içerisinde kedinize tuvalet eğitimini verebilirsiniz. Aynı zamanda kedinize eğitim vermenin yanı sıra komutlarınızı yerine getirmesini istediğiniz durumlarda da kedi ödül mamalarından yararlanabilirsiniz. Bunun için Nutri Feline Ördek Etli Kedi Ödül Maması da tercih edebilirsiniz.

Nutri Feline Kedi Konserveleri ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Nutri Feline Kedi Konserve Maması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kediler, oldukça hareketli bir yapıya sahip olduklarından dolayı yedikleri her besini kısa bir süre içerisinde eritebilmektedirler. Böyle bir durumda ise vücutlarına yeterli vitamin ve mineral gibi maddeleri tam olarak alamamış olurlar. Alamadıkları bu besin değeri yüksek gıdalar sonucunda vücut dirençleri büyük bir oranda azalır. Bunun sonucunda ise sindirim sistemi hastalıkları gibi pek çok hastalığın oluşma riski artar ve aynı zamanda ise bağışıklık sistemleri git gide güçsüzleşmeye başlar. Bu nedenle de Nutri Feline kedi konserveleri ile kedi dostunuzun sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. Nutri Feline konserveleri arasından seçim yaparken kedinizin yaşını hesaba katmayı unutmayın. Yetişkin kediniz için Nutri Feline yetişkin kedi konserveleri almalısınız. Bununla beraber, yavru kediniz için de Nutri Feline yavru kedi konservesi tercih etmeniz önemlidir.

En Çok Tercih Edilen Nutri Feline Kedi Konserveleri Hangileri?

Nutri Feline marka kedi konserveleri, kediler için son derece popüler ürünler arasında yer alır. Markanın en çok tercih edilen ürünleri:

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR