₺247,68 KDV Dahil
₺334,08 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
₺299,40 KDV Dahil
₺354,82 KDV Dahil
₺962,68 KDV Dahil
₺1.001,43 KDV Dahil

Hill’s Kedi ve Köpek Maması

1930’lu yıllarda gözleri görmeyen Morris Frank, köpeği sayesinde birçok yere gidebiliyordu. Özel olarak eğitilen rehber köpeği Buddy ile birlikte Amerika’nın her yerini dolaşmaya karar verdi. Fakat bir Alman Kurdu olan Buddy çeşitli rahatsızlıklar yaşıyordu. Böbrek yetmezliği de bunlardan en ciddi olanıydı.

Köpeği olmadan yaşamanın ne kadar zor olduğunu bilen ve ona karşı inanılmaz bir sevgi duyan Morris Frank, veteriner olan Dr. Morris ile iletişime geçti ve ondan yardım istedi. Dr. Morris ve eşi Alman kurdunun yaşadığı bu rahatsızlığın beslenme şeklinden kaynaklandığını düşündü ve böbrek yetmezliğine sebep olmayacak bir mama üretmek için çalışmalara başladı.

Evlerinin bodrumunda üretilen mamalar olumlu sonuçlar verdi. Ancak mamaları kavanozlarla Morris Frank ve köpeğine iletmek çok zordu. Kavanozlar sürekli olarak kırılıyordu. Bunu çözmek isteyen Moris Frank çok sayıda tenekeyi Dr. Morris ve eşine gönderdi. Böylece Hill’s marka mamalar ilk olarak üretilmiş ve güvenli bir şekilde alıcısına iletilmiş oldu. O dönemden beri de bu marka çok özel kedi ve köpek mamaları üretiyor.

Hill’s Neden Tercih Edilmeli?

Kedi ve köpek maması alırken Hill’s markasını tercih etmeniz için birçok farklı sebep olabilir. Ancak mamaların aynı zamanda tedavi edici ürünler oluşu en büyük sebep olarak gözüküyor. Satın alacağınız mamalar kedi ve köpeklerin sindirim ya da boşaltım sistemlerinde yaşanan sorunları çözmede sizlere yardımcı olabilir.

Kedilerde ya da köpeklerde yere idrar yapma, aşırı kilo alma ya da halsizlik gibi şikâyetlerin oluşmasında mamaların rolü büyüktür. Bu sorunlardan kurtulmak adına bu markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Hill’s Hangi Ürünleri Üretiyor?

Kedi ve köpek maması üretiminde hizmet veren Hill’s markası sektöre birçok farklı ürün kazandırmış durumda. Ürünlerinin tamamı lezzeti ve besleyiciliğinin yanında hayvan dostlarımızda yaşanan bazı sorunları da çözüyor.

Bir yandan kedi ve köpeklerde yaşanan sorunları göz önünde bulundurarak, bir yandan da kedinizin ve köpeğinizi türüne, yaşına ve kilosuna bakarak firma tarafından üretilen mamalar arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 15 kg. paketleri satın aldığınızda çok daha avantajlı bir alışveriş sizleri bekliyor olacak.

Hill’s Markası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hill’s Markasının En Önemli Özelliği Nedir?

Kedi ve köpekler birçok küçük rahatsızlık yaşayabilir. Bu rahatsızlıklar ciddi huzursuzluklar anlamına gelecektir. Bunun tedavisinde mamalar da tercih edilebilir. Hill’s markasının ürettiği mamalar boşaltma ya da sindirim sistemini düzeltmeyi hedefleyebilir. Bunun yanı sıra tüy dökme ya da koku gibi sorunlarda da tercih edilebilen ürünler bulunur.

Hill’s Markasının Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Üretilen mamalar aynı zamanda tedavi edici özelliğe de sahip olduğundan devamlı olarak kullanılmaz. Fiyat olarak da yüksek ürünlerdir. Bu sebeple de kedi ve köpeklerde yaşanan sorunlar doğrultusunda alınmalıdır. Belirli zaman aralıklarıyla tüketildiğinde bu sorunların oluşmasını engelleyebilmektedir.