₺1.959,75 KDV Dahil
₺2.699,00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.268,75 KDV Dahil
₺2.390,00 KDV Dahil
₺619,21 KDV Dahil
₺1.040,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺589,55 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.014,55 KDV Dahil
₺2.890,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺368,75 KDV Dahil
₺620,00 KDV Dahil

Hill’s Kedi ve Köpek Mamaları

Evcil hayvanlar için kaliteli ve sağlıklı mamalar geliştiren Hill’s, hem kediler hem de köpeklerin sağlıklı, dengeli ve tam beslenmesine yardımcıdır. En iyi ve ekonomik Hill’s mama çeşitleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hill’s Köpek Maması

Hill’s, her yaştan köpekler için en iyi mamaları sunar. Yetişkin bir köpeğin ihtiyaçları ile yavru bir köpeğin ihtiyaçları arasında farklılıklar bulunmaktadır. Yavru bir köpeğin yetişkine göre hareketlilik düzeyi daha fazladır ve daha aktiftirler. Metabolizma hızları da birbirlerinden oldukça farklıdır. Köpeğiniz doğduktan sonra zaman içerisinde yavruluk döneminden yetişkinlik dönemine geçiş yapar. Bu geçiş sırasında hem karakterinde ve tavrında hem de günlük ihtiyaçlarında belirgin değişimler görmek mümkündür. Yetişkin bir köpeğin bir günde alması gereken besin değerleri farklıdır. Hill’s markasının köpek mamaları, bu detay düşünülerek geliştirilmiştir.

Sağlıklı olması, günlük aktivite düzeyine uyum sağlaması ve besinler, mineraller ve vitaminler açısından da yeterli miktarda alarak besleniyor olması çok önemlidir. Yetişkin bir köpek maması içerisinde kalsiyum, fosfor, demir, iyot, bakır gibi maddeler bulunmalı ve bununla birlikte yediği mamaların protein oranı da oldukça yüksek olmalıdır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise içerisinde glüten bulunmamasıdır. Tam olarak bir yetişkin köpeğe göre dengeli üretilmiş olan köpek mamaları köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirir, günlük aktivitelerini gerçekleştirmesini sağlar ve sindirim problemleri yaşamalarını engeller. Yetişkin köpek maması sayesinde köpeğiniz büyüdüğünde değişen ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar ve sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürür.

Yavru köpekler için de kaliteli mamalar geliştiren Hill’s markası, yavru köpek dostunuzun en iyi şekilde beslenmesine izin verir. Hill’s Kitten Tavuklu Yavru Kuru Kedi Maması ile yavru köpeğinizi gönül rahatlığı ile besleyebilirsiniz. Aynı şey yaşlı köpekler için de geçerlidir. Yaşlı köpeğinizin gereksinim duyduğu enerjiyi bu mamadan karşılaması mümkündür. Hill’s Science Plan Tavuklu Küçük Irk Yaşlı Köpek Maması ile yaşlı köpek dostunuzun sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Hill’s Kuru Köpek Mamaları

Köpeğinizin neyle beslendiği onun sağlığı konusunda büyük önem taşır. Köpekler için üretilen kuru mamalar, yaş mamalar, ödül mamaları gibi birçok mama çeşitliliği bulunmaktadır. Bunları köpeğinize dengeli ve yeterli oranda vermek önemlidir. Her mama türünün köpeğiniz için farklı bir faydası vardır. Kuru köpek mamaları da köpeğinizin beslenme düzeninde önemli bir yerdedir. Hill’s Kuzu Etli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması ile köpeğinizin iyi şekilde beslenmesini sağlamanız mümkün olmaktadır.

Öncelikle alacağınız kuru mamanın zengin içerikli, faydalı bileşenlere sahip ve kaliteli olduğundan emin olmanız gerekir. Kaliteli bir kuru mama ile köpeğinizin bağışıklık sistemi güçlenir ve hastalıklara karşı dirençli hale gelir. İçerik bakımından besleyici bir kuru mama ile köpeğinizin ağız ve diş sağlığını korumasına, derisinin ve tüylerinin sağlıklı olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Bununla birlikte kuru mama ile köpeğiniz günlük aktivitesini de kolaylıkla gerçekleştirebilir. Sindirim sisteminde oluşabilecek zorlukları da kuru mama sayesinde engellemeniz mümkündür. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli şey ise köpeğinizi besleyeceğiniz kuru mamanın kaliteli ve besleyici olduğuna özen göstermektir.

Hill’s Kedi Maması

Hill’s, kediler için de en kaliteli mamaları sağlıyor. Kedi dostunuzun yaşı ve ırkı ile uyumlu olan Hill’s mamayı sayfamızda bulabilirsiniz. Yetişkin kediler de tıpkı yetişkin köpeklerde olduğu gibi yavruluk dönemlerinden sonra değişim yaşarlar. Özellikle kediler büyüdükçe daha miskin hale gelirler. Oyun düzeyleri azalır ve günün büyük bir bölümünü uyuyarak geçirmeye başlarlar. Bir kedi doğduğu andan itibaren ilk 12 ay yavruluk dönemindedir ve 12 ayı tamamladığında yetişkinliğe ilk adımını atar. Yetişkin bir kedinin metabolizması da yavru bir kediye göre daha az çalışır bu sebeple kilo almaya da daha yatkın olurlar. Bu nedenle kedinize ideal bir mama sağlamanız çok önemli. Örneğin, Hill’s Sterilised Ton Balıklı Kedi Maması ile kedinizin sağlıklı beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle yetişkin kediniz aynı zamanda kısır bir kediyse günlük yemesi gereken besinlere dikkat etmek şarttır. Yetişkin kedi mamaları sayesinde kedinizin hem günlük ihtiyacı olan besin değerlerini karşılayabilir hem de fazla kilo almasını engelleyebilirsiniz. İçerdiği besin değerleri sayesinde de oldukça besleyici olan bu mamalar kedinizin hem sindirim sistemine katkıda bulunur hem de bağışıklığını güçlendirerek hastalıklara karşı korunmasını sağlar. Ayrıca, kediniz kısırlaştırılmış ise ona Hill’s Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması sunabilirsiniz.

Kedinize alacağınız mama konusunda dikkat etmeniz gerek en önemli konu kesinlikle ucuz ve kalitesiz mama almamaktır. Mamaların içeriğinde kediniz için zararlı olabilecek katkı maddelerinin, renklendiricilerin olmadığından emin olarak almanız gerekir. Bunun yanında mamanın tarihinin geçmesi ve bayatlaması da içeriğindeki yararlı elementlerin yok olmasına sebep olabilir. Bu yüzden kedinizin mamasından en yüksek verimi alabilmesi için faydalı içerikte ve tüketim tarihi aralığında olmasına dikkat etmelisiniz. Bunlara dikkat ettiğinizde yetişkin kedi mamalarıyla kedinizin sağlıklı ve mutlu olmasını sağlamak çok kolay olacaktır.

Hill’s Kuru Kedi Mamaları

Hill’s kuru kedi mamaları da son derece popüler ve kedi dostunuzun sağlığını optimal biçimde destekler. Kedinizin beslenmesini tek tip sadece kuru mamalarla ya da sadece yaş mamalarla sağlamak pek de sağlıklı değildir. Her mama türünün kendine göre faydaları ve zararları bulunmaktadır. Önemli olan kediniz için besin çeşitliliğini sağlayabilmektir. Kuru mamaların kediniz için faydalı olmasını istiyorsanız besleyici, temiz içeriğe sahip, kaliteli bir mama olmasına özen göstermek gerekir. İçerisinde kediniz için zararı olmayacak bir kuru mama edinirseniz kedinizin sağlığına olumlu etkileri olacaktır. Hill’s Sensitive Stomach Skin Tavuklu Yetişkin Kedi Maması, her türlü kedi için harika bir seçenek olarak dikkat çeker.

Kuru mamaların faydaları arasında en önemlisi kediniz tarafından rahatça sindirilebilir özellikte olmalarıdır. Kuru mamalar içeriğindeki besin değerleri, vitaminler ve mineraller sayesinde kedinizin ağız ve diş sağlığına faydalı olurken aynı zamanda güzel parlak tüylere ve sağlıklı bir deriye sahip olmasını da sağlar. Bununla birlikte bağışıklık güçlendirici etkileriyle kedinizin hastalıklara karşı dirençli olmasına katkıda bulunur.

Hill’s Kedi ve Köpek Mamaları ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Hill’s Mamalar Kaliteli Mi?

Kedi ve köpek mamaları söz konusu olduğunda marka seçimi son derece önemlidir. Kedi veya köpek dostunuz için bir mama satın alacağınız zaman Hill’s markasının ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Uzun senelerden bu yana sektördeki varlığını sürdüren Hill’s, hem kedilerin hem de köpeklerin tam ve dengeli beslenmelerini önemser ve bu düşünce doğrultusunda mama üretir. Bu yüzden Hill’s ile evcil hayvanınızın sağlıklı kalması oldukça kolay.

En Çok Tercih Edilen Hill’s Mama Çeşitleri Hangileri?

Hill’s mamalar, evcil hayvan maması arayanlar için en iyi seçenekler arasında yer alır. Markanın en çok tercih edilen ürünleri:

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR