₺54,90 KDV Dahil
₺75,90 KDV Dahil

Pawise Oyuncakları ve Evcil Hayvan Malzemeleri

Pawise; evcil hayvanlar için oyuncak, mama & su kabı ve çeşitli ürünler sunan kaliteli bir markadır. Pawise kedi oyuncakları, köpek oyuncakları, mama ve su kapları, kemirgen ürünleri için sayfamıza göz atmanız yeterlidir.

Pawise Köpek Oyuncakları

Köpekler için kaliteli oyuncaklar geliştiren Pawise, onların genel mutluluğuna ve gelişimine katkıda bulunur. Zeka gelişimi, her canlı için oldukça önemli olan özelliklerden biridir. Gerek fiziksel gerekse mental sağlık açısından sağlıklı olmanın önemini hepimiz biliyoruzdur. Aynı şekilde köpeklerinizin zeka sağlığını desteklemek adına birtakım oyuncaklardan destek alabilirsiniz. Bununla beraber köpeklerinize eğitim vermek ve bunu en hızlı şekilde yapabilmek için de Pawise köpek oyuncaklarından destek alabilirsiniz. Pawise Krack Sesli Kemik Köpek Oyuncağı gibi bir ürün çoğu köpeğin ilgisini çekerken diğer yandan onun gelişimine de katkıda bulunur.

Pawise köpek oyuncakları ile hem köpeğinizin zeka seviyesini desteklemiş hem de köpeğinize gerekli eğitimi en kısa yol ile vermiş olacaksınız. Köpeklerinizin sizi dinlemesi, verdiğiniz komutlara uyabilmesi, çeşitli eğitimleri yerine getirebilmesi adına vereceğiniz oyuncakların oldukça yararlı olacağını belirtmek hiç de yanlış olmayacaktır. Bu eğitimleri verebilmek adına köpeklerinizin belli bir yaşı geçmiş olması gerektiğini unutmamak gerek. Köpekleriniz, sizlerin her komutlarını dinlediğinde, onlara istediği oyuncakları verebilirsiniz. Bu sayede köpekleriniz, o oyuncakları tekrar alabilmek adına sizin her söylediklerinizi dinlemeye başlayacaktır. Örneğin bunun için Pawise Turuncu Canavar Köpek Oyuncağı satın alabilirsiniz.

Pawise Kedi Oyuncakları

Kedi oyuncakları, kedileri en mutlu eden maddelerin başında yer almaktadır. Kediler, yaratılış gereği oldukça hareketli ve eğlenmeyi seven canlılardır. Hareketli yapıları sayesinde sürekli oyun oynamak ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirmek isterler. Bu durumda da akla gelen ve en çok tercih edilen ilk şey kesinlikle kedi oyuncaklarıdır.

Pawise kedi oyuncakları, hem köpekleri mutlu etmeye yarıyorken aynı zamanda kedilerin zeka gelişimleri açısından da oldukça önemli bir yere sahip olması ile biliniyor. Bu sayede çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor ve oldukça da sevilmeye devam ediyor. Pawise kedi oyuncaklarının birçok farklı modelde olanlarına rastlamak mümkün. Hal böyle olunca kişiler, kediler için en doğru kedi oyuncaklarını seçmekte zorlanabiliyorlar. Bu durumda yapılması gereken ilk şey kedinizin mevcut zevklerini ve nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmayacağını bilmektir. Çünkü yanlış oyuncak tercihi sonucunda kedinize yarardan çok zarar vermiş olacaksınız. Pawise Kedi Oyuncağı Toplu Yılan gibi bir ürün, çoğu kedinin sevdiği bir oyuncaktır. Bu yüzden rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kediniz, sizin her komutunuzu yerine getirdiğinde ona istediği oyuncağı verirseniz kediniz o oyuncağı tekrar alabilmek için dilediğiniz her komutu yerine getirecektir. Tıpkı ödül maması işlevi görüyor demek yanlış olmaz. Pawise, kediler için pek çok farklı konseptte oyuncaklar geliştirir. Bunlardan biri de Pawise Little Monster Mint Kedi Peluş Oyuncak diyebiliriz. Yumuşak bir forma sahip olan ürün, kedilerinize zarar vermeden onun keyifli vakit geçirmesine yardımcıdır. Bir diğer seçeneğiniz ise Pawise Kedi Oyun Alanı oluyor. Bu tarz bir oyuncak ile sevimli dostunuzun mutlu olmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Pawise Kemirgen Ürünleri

Kemirgen bakımı da tıpkı diğer evcil hayvanların bakımı gibi büyük bir özen ve dikkat gerektirir. Bunun farkında olan Pawise markası, kemirgen ürünleri ile evcil hayvan bakımını kolaylaştırıyor. Örneğin, Pawise Hamster Suluğu ile sevimli hamsterınızın su ihtiyacını doğru şekilde karşılamasını sağlayabilirsiniz. Kemirgeninizin keyifli vakit geçirmesi için ona oyuncaklar sağlamanız önemlidir. Pawise kemirgen oyuncakları bu konuda da beklentilerinize yanıt verecektir. Örneğin, Pawise Kemirgen Oyuncağı 14 Parça Meyve-Sebze tam da aradığınız ürün olabilir!

Pawise Kuş Ürünleri

Pawise, muhabbet kuşu, kanarya ve papağan gibi kuşlar için de birbirinden kaliteli ürün gamına sahiptir. Pawise Kuş Yemliği, kuşunuzun su gereksinimini karşılamasına yardımcıdır. En çok tercih edilen ürünlerden olan Pawise Kuş Banyosu, kuşunuzun pratik şekilde temizlenmesini sağlar. Siz de kuşunuz için kaliteli ve güvenilir ürünler satın almak istiyorsanız, sayfamızda yer alan Pawise kuş ürünleri grubuna bakabilirsiniz.

Pawise Mama ve Su Kapları

Pawise mama kaseleri, evcil hayvan ebeveynleri arasında popüler bir seçimdir. Onları herhangi bir renk, boyut ve şekilde alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kullanışlı olan Pawise mama ve su kabı çeşitleri, son derece kalitelidir ve uzun yıllar boyu kullanım olanağı tanır. Özellikle paslanmaz çelik kaseler, kedi ve köpekler için en iyi seçimdir. Bu Pawise ürünleri kırılmaz, dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Her boyutta mevcut olan bu tarz ürünler, evcil hayvanınızın mama yeme deneyimini iyileştirecektir. Bunun için ideal bir arıyorsanız; Pawise Metal Ayaklı İkili Mama Kabı alabilirsiniz. Tercihinizi melamin ürünlerden yana kullanmak istiyorsanız; sayfamızda yer alan Pawise Deluxe Melamin Mama Kabı Medium son derece idealdir.

Pawise Oyuncakları ve Evcil Hayvan Malzemeleri ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Pawise Oyuncakları Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Birçok farklı renkte, çeşitte ve modelde Pawise evcil hayvan oyuncaklarına rastlayabilmek mümkün. Ancak burada dikkat edilmesi gerekilen en önemli nokta kesinlikle evcil hayvanınızın zevklerini ve neler ile mutlu olup neler ile mutlu olamayacaklarını bilmenizdir. Kedi veya köpeğinizin bu tarz zevklerini bilmediğiniz ve öğrenmediğiniz takdirde tercih edeceğiniz oyuncaklardan keyif alabilme olasılıkları son derece düşük olabilmektedir. Dostunuzun mutluluğu ve zekâ gelişimi açısından onun karakter özellikleri ve tercihleri ile uyumlu olan Pawise oyuncak çeşitlerine odaklanmanız şarttır.

En Çok Tercih Edilen Pawise Ürünleri Hangileridir?

Pawise ürünleri, evcil hayvan sahipleri için pek çok seçenek vadeder. En fazla tercih edilen Pawise ürünleri şunlardır:

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR