₺155,40 KDV Dahil
₺184,20 KDV Dahil
₺1.049,55 KDV Dahil
₺1.500,00 KDV Dahil
₺699,55 KDV Dahil
₺1.200,00 KDV Dahil
₺644,55 KDV Dahil
₺1.100,00 KDV Dahil
₺599,55 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
Stokta Yok!
₺460,68 KDV Dahil
₺512,06 KDV Dahil

Köpek Aksesuarları

Köpeğinize daha konforlu ve güvenli bir yaşam alanı sağlamak için köpek aksesuarları edinmeniz önemlidir. Ek kaliteli köpek aksesuar çeşitleri için sayfamıza göz atabilirsiniz!

Köpek Araba Koltuğu Örtüsü ile Yolculuklar Daha Konforlu!

Köpeklerin yavruluk dönemlerinden beri aile bireyleriyle ve çevresiyle kaliteli zamanlar geçirmesi sağlıklı ve mutlu olmalarıyla doğrudan ilişkilidir. Köpeklerin gezintilere aile bireyleriyle katılması, yapılan seyahatlerde onlarla beraber olması terk edilme hissiyatını yaşamalarını engellediği için köpekler için çok önemlidir.

Köpekler arabayla seyahat ettikleri esnada dikkatleri çok çabuk dağılabilir, arabanın ani freninden veya korna sesinden korkabilirler. Korku sonrası tuvaletlerini kaçırabilir veya rahat bir şekilde yatarken ağız salyaları ve tüyleri sebebiyle arabanın koltuklarında istenilmeyen lekeler, kokular ve tüy birikintileri oluşabilir. Bu tür problemlerden dolayı ya köpeklerle seyahat etmekten vazgeçilebilir ya da bu problemleri ortadan kaldırarak mutlu anılar kaydetmek için yola devam edilebilir. Köpekle yolculuk yapmaktan kaçmak veya vazgeçmek her zaman bir sonuç yaratmayacaktır. En basiti düzenli şekilde gidilen veteriner hekim kontrolleri esnasında araç içine serilen örtülere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu açıdan düşünüldüğünde bir Trixie Köpek Arka Koltuk Havuzu güvenlik ve rahatlık sunacaktır.

İlgili Kategori: Araba Koltuğu Örtüleri

Sevimli dostlarımız ile geçirilen keyifli zamanların güzelliği paha biçilemese de araba yolculukları esnasında da pek çok problemle yüzleşmek aşikardır. Köpekler her ne kadar eğitimli canlılar olsalar dahi araç koltuklarına zarar vermeyeceklerin söylenmesi hiçbir anlam ifade etmeyeceği için gerekli önlemlerin alınması gerekir. Bunun için Lion Araç Koltuk Örtüsü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Köpek araba koltuğu örtüsü, döşemelere saplanması olağan olan tüy miktarını ciddi oranda azaltmaktadır. Köpeklerin tüyleri koltuklara, paspaslara ve hatta emniyet kemerine kadar saplanabilir. Bu tüylerinin çıkarılmaları da oldukça güç olduğundan araba koltuğu örtüsü konfor yükselten bir nitelik taşır. Tüy oluşmasının haricinde bu örtüler koltuklara zarar gelmesini de önler. Kumaş veya deri araç koltukları köpekler tarafından tırnaklandıklarında yırtılabilir, çizilebilir ve çiğnenmeleri durumunda paramparça bile olabilir. Araç koltuklarının yenilenmesi çok pahalıya patlayacağı için araba koltuğu örtüsü maliyet tasarrufu sağlayacaktır. Bu örtüler sevimli dostlarımızın ağız salgılarından ya da patilerinden kaynaklı oluşacak lekelerin engellenmesi adına çok faydalı olacaktır. Aynı zamanda bu lekeler sadece görüntü kirliliğine neden olmayıp aracın içinde kötü koku da yaratacağı için kullanıldığı zaman çoklu faydası köpek sahipleri için en gerekli aksesuarların en başında gelir. Trixie Köpek Arka Koltuk Örtüsü tam olarak bu amaca hizmet eder.

Köpek araba koltuğu örtüsü, köpekle konforlu seyahat etmenin yanında sizi temizlik zahmetinden de kurtaracaktır. Kategorilerde bulunan köpeklere özel üretilen araba koltuğu örtülerinin sayesinde sevimli dostunuz sakin, güvenli ve konforlu bir yolculuk yapacaktır. Köpeğin arka koltukta rahatlıkla yatmasını sağlayacak bu ürünlerle aracınızdaki koku ve pislenme sorunu tamamen ortadan kalkacaktır. Böylelikle köpeklerle yapılan yolculuklardan sonra aracı temizlemek zorunda kalmayacaksınız. Araba koltuğu örtüsünü kaldırıp silkeleyip veya çamaşır makinesinde yıkayıp tekrardan kullanabilirsiniz. Aracınız büyükse ve köpeğinizi bagaj bölümünde taşıyorsanız; Trixie Köpek İçin Bagaj Örtüsü kullanabilirsiniz.

Köpeklere özel üretilen araba koltuk örtü çeşitleri, tüm ırklardaki köpeklerin ihtiyaçları gereği ve yolculuk esnasında yol açılabilecek problemler düşünülerek tasarlanmış ürünlerdir. Bu örtülerin sağlam ve dayanıklı olmalarının yanında kolay bir şekilde temizliklerinin yapılması hem koku hem de leke oluşumunu engellemektedir. Sayfamızda yer alan çeşitli markaların kaliteli ürünlerinden alarak, köpekle yapılan seyahatlerde duyulan endişelerden kurtulabilirsiniz. Trixie Köpek Araba Yatağı & Bagaj Örtüsü de beklentilerinize yanıt verebilir.

En İyi Köpek Battaniyesi Çeşitleri ZOO’da!

Bahçede veya evde yaşayan sevimli canlılardan biri olan köpekler için çok çeşitli köpek aksesuarları vardır. Bu aksesuarlardan bir tanesi köpekler kadar sahiplerine de çok yarar sağlayan köpek battaniyeleridir. Köpek battaniyelerinden almak köpekler için oldukça fayda sağlar. Köpek battaniyeleri evde veya seyahat ederken araç içinde kullanılabilecek ürünlerdir. Köpeğin evde dilediği yere yatmasını ya da araç içinde rahat etmesini istediğiniz an köpek battaniyelerinden yardım alabilirsiniz. Bu battaniyelerin sayesinde hem köpeğin konforunu hem de eşyaları koruyabilirsiniz. Trixie Köpek Battaniyesi 100X150 cm ile bunu gerçekleştirmeniz çok kolay!

Köpeğin yatmak istediği alanlara koyabileceğiniz bu köpek battaniyeleri ile mobilyalarınızı koruyabilirsiniz. Özellikle ev içerisinde koltukta yatmaya alışkın olan köpekler için battaniyeleri koltuk üzerine sererek kullanabilirsiniz. Köpeklerle hem doyasıyla zaman geçirmek hem de eşyaları zarar görmekten kurtarmak için köpek battaniyesi edinilebilir. Köpek battaniyeleri sağlamlığı, kolay şekilde yıkanılabilir oluşu sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar.

İlgili Kategori: Köpek Battaniyesi

Köpekler için bu battaniyelerden kullanmak büyük avantaj sağlar. Bu avantajlardan sizlere en uygun olanı elbette aracı ve mobilyaları köpek çizik ve tüylerine karşı korumaktır. Sevimli dostunuz için en büyük avantajsa dilediği zamanlarda ve yerlerde rahatça yatmasına imkan vermesidir. Bu battaniyeler polar, pelüş ve kabarık gibi yumuşak oluşlarının sayesinde konforlu bir şekilde yatmalarını sağlar. Aynı zamanda çamaşır makinesinde yıkanmaya oldukça uygun olan battaniyelerin temizlikleri de çok kolaydır. Bu kolaylığın sayesinde de sık sık makinede yıkayıp tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bu yararlarının yanı sıra köpeklerin yataklarına sererek de değerlendirebileceğiniz battaniyeler köpekler için olmazsa olmaz aksesuarlardandır. Trixie Köpek Polar Battaniye 150X100 cm, hem köpeğinizin sıcak kalmasını sağlar hem de kolay şekilde temizlenen bir üründür.

Köpek battaniyelerinin farklı desenlerle ve kumaşlarla tasarlanan çeşitleri vardır. Bunlardan bir tanesi yumuşak dokusu ve sıcak tutan yapısıyla sık tercih edilen köpek polar battaniyesidir. Polar battaniyeleri ekstra yumuşaklıkları sayesinde sevimli dostlarımızın çok seveceği ve üstüne uzanmaktan keyif duyacağı battaniye modelleridir. Aynı zamanda polar battaniyelerini sadece mobilyaları ve eşyaları korumak için değil köpek yatağı veya minderi olarak da kullanabilirsiniz. Tüm ırklara ve yaşlara uygun olan battaniyelerin yanı sıra çift taraflı battaniyeler de vardır. Çift taraflı battaniyeler köpekler için kullanım avantajı sağlar. Bu battaniyeler iki farklı renk ve kumaştan oluşurlar. Çift taraflı battaniyelerin bir tarafı yüksek konfor sağlayan pelüş malzemelerden üretilirken diğer tarafı ise kaliteli keten kumaşlardan üretilmektedir.

Köpek Kapısı Modelleri ile Güvenliği Artırın

Köpek kapıları, hem kediler hem de köpekler için tasarlanmıştır ancak köpek sahipleri tarafından daha çok tercih edilmiştir. Köpekler farklı ırk, cins, boyut ve hareketlilikte olduklarından dolayı sahipleri özellikle eğitim sürecinde belirli bir alan edinmeye önem verirler. Bunun yanı sıra evin belirli bölümlerine girilmesi istenmediği zamanlarda köpek kapılarının çitleri gibi hızlı çözümler devreye girer. Bu köpek kapı çitleri farklı kapı ölçülere özel tasarlanır ve üretilir. Örneğin, köpeğiniz büyük ırk ise ona Trixie Köpek Kapısı M-XL 2 Yönlü Kilitlenme ürününü alabilirsiniz.

Köpek sahipleri, köpeğin küçük ırk ya da büyük ırk olma durumuna göre kapıların ölçülerini belirleyebilirler. Bu kapılar metal malzemelerden üretilebileceği gibi ayrıca ahşap materyallerden de üretilebilirler. Kapıların genişliğine göre tek kapılı ya da çift kapılı olabilir. Böyle durumlarda çitler birkaç parça şeklinde gelerek bir araya gelir ve bütünlük sağlanabilir. Metal kapılar ise genelde tek parçalardan oluşurlar. İçinde bulunan yaylı mekanizmalar sayesinde farklı kapı ölçülerine sıkıştırılıp, kullanılabilir.

İlgili Kategori: Köpek Kapısı

Bu köpek metal kapıları, menteşe modeli farklılığı ile çift tarafa ya da tek tarafa doğru açılabilirler. Bu kapıların çit şeklinde olması köpekler ile sahiplerinin göz temaslarının kesilmemesi için faydalı olur. Köpek kapıları fileyse taşınabilirlik açısından sahiplerine kolaylık sağlar. File kapılar yapıları itibariyle küçük köpekler için idealdir.

Müstakil ya da bahçeli evlerde yaşayan köpek sahipleri ise köpek bahçe kapıları sayesinde bahçeyle ev arasında güvenli geçiş imkanı yaratabilirler. Tünel diye de bilinen bu kapılar ev kapılara monte edilirler. Bu kapılar sert plastiklerden yapılırlar. Kapıların şeffaf, oynar bölmeleri sayesinde alanların arasında geçiş imkanı kolay olur. Mekanizmaların üzerinde barındırdıkları kilitler sayesinde geçişler köpek sahiplerinin istedikleri anda kesilebilir. Bu kapıların boyutları ise köpek ırklarının boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Farklı renklerde ve modellerde üretilen kapılar estetik görüntüyü bozmaz. Bu yüzden Trixie Köpek Kapısı 2 Kollu S-M idealdir.

Köpek sahiplerinin, köpek kapısı almadan önce dikkat etmesi gereken hususlardan biri kapıyı kullanacağı alandır. Evde ya da bahçe gibi farklı alanlarda kullanılan farklı işlev ve görevlerde pek çok kapı modelleri bulunur. Köpek sahipleri evin içinde kullanmak istediği kapının önce hangi malzemelerden üretilmesi gerektiğine karar vermesi gerekir. Genelde ahşap ve metal malzemelerden üretilen köpek kapıları, köpeğin geçiş yapamayacağı bir alan oluşturur. Yani köpek kapıların en ve boy ölçüleri farklılık gösterir. Bu yüzden köpek sahibinin kullanacağı yerin ölçülerini bilerek satın alması doğru olur.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise köpeğin ırkını ve boyutunu bilmektir. Köpeğin boyutuna ve ırkına göre alınmayan köpek kapılarından beklenilen performans elde edilemeyebilir. Büyük köpek kapıları, büyük ırka mensup köpeklere daha iyi kullanım alanı sağlar. Bunun yanı sıra bahçeye geçişi sağlamak için üretilen kapıların pek çok çeşidi, rengi ve ölçüsü vardır. Sert plastik malzemelerden üretildiği gibi esnek ve şeffaf plastiklerden üretilen modeller de vardır. Aynı zamanda cama monte edilen cam köpek kapıları da genişleyen ürün yelpazesine katkı da bulunarak sıkça tercih edilir.

Köpek Aksesuarları ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Köpek Battaniyesinin Önemi Nedir?

Köpekler için onlara özel üretilmiş battaniyelerden kullanmak hem sahipleri hem de köpeklerin konforu için büyük önem taşır. Sahipleri için elbette aracı ya da mobilyaları köpeklerin çiziklerinden ve tüylerinden korumaktır. Sevimli dostlarımıza en büyük yararı ise dilediği yerlere kolayca yayılmasına imkan sağlaması ve pelüş, polar ve kabarık gibi yumuşak olmalarının sayesinde rahat bir kullanım olanağı sağlar. Bu gibi yararlarının yanı sıra çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olan bu battaniyelerin temizliği de çok kolaydır. Bu kolaylığın sayesinde sıklıkla makinede yıkayabilirsiniz ve battaniyeleri tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bu kolaylıklarının yanı sıra köpek yatağına sererek de kullanılabilecek köpek battaniyeleri köpekler için olmazsa olmaz aksesuarlardır.

Köpek battaniyelerinden kullanmak köpeğe fayda sağlar. Bu battaniyeleri hem evde hem de seyahat sırasında araç içinde kullanabilirsiniz. Köpeğinizin evde dilediği yerlere yatmasını veya araç içerisinde rahat bir şekilde kurulmasını sağlamak için bu battaniyelerin önemi büyüktür. Köpek battaniyelerinin sayesinde hem köpeğin hem de evinizin temizliğini sağlayabilirsiniz. Köpeğin yatmayı sevdiği ve istediği alanlara bu battaniyeleri koyarak mobilyalarınızı olası çiziklerden kırılmalardan veya ısırılmalardan koruyabilirsiniz.  Özellikle de ev içinde koltuklarda yatmaya alışkın olan köpekler için köpek battaniyelerini koltukların üstüne serip kullanabilirsiniz.

Köpeğinizle hem doyasıya zamanlar geçirmek hem de mobilyalara zarar vermesi engellemek için köpek battaniyelerinin önemi çok büyüktür. Köpek battaniyelerin dayanıklı oluşu ve kolay şekilde yıkanılabilir oluşu sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Köpek Kapısı Ne İşe Yarar?

Evimizde veya bahçemizde besleyebileceğimiz evcil canlılardan biri olan köpekler en sadık dost olarak bilinirler. Sevimli dostlarımızın konforunu ve daima huzurunun yerinde olmasını sağlamak için onlara en uygun aksesuarlara yönelebilirsiniz. Bu aksesuarlardan birisi de köpek kapılarıdır. Köpek kapıları, küçük ırk köpeklerinin evden dışarıyla kolaylıkla girip çıkabilmeleri sağlama işlevi görürler. Köpek kapıları küçük ırk köpekleri, kediler ve yavru köpekler için kullanılmaktadır. Bahçeli bir evde veya balkonda dış kapıda ya da odalar arasında kullanılabilecek bu kapılar, köpeklerin istediği gibi hareket edebilmelerine ve geçebilmelerine olanak sağlar. Köpek evde yalnız kaldığında bile ev içerisinde kolayca hareket edebilmelerine imkan veren köpek kapıları, köpeklerin çok sevdiği aksesuarlar arasındadır.

Günümüz şartlarında büyük şehirlerde apartmanlarda yaşamaya mecbur kalan köpekler, sahipleri evde yokken tek başlarına sıkılabilirler. Bunun yanı sıra köpeğin tuvalet ihtiyaçlarını da karşılamaları gerekebilir. Bu tür durumlara önlem alabilmek için balkon kapısına veya camına geçiş kapısı takabilirsiniz. Böylelikle sevimli dostunuz siz evde yokken kendi ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilirsiniz. Bilindiği üzere balkonların kapısını tamamen açık bırakmak soğuk ve sert hava şartlarında evin sıcaklığını olumsuz şekilde etkileyebilir. Aynı şekilde açık kapılar, hırsızlık olaylarına karşı da bir davetiye çıkaracağından köpek kapılarından edinmek çok doğru olacaktır.

Sevimli dostunuz için önemli bir gereksinim olan köpek kapıları farklı çeşitlilikler göstermektedir. Köpek kapısı çeşitlerinin arasında kilitleme özelliği olan modeller vardır. Kilitli köpek kapılarının sayesinde köpeğin ne sıklıkla girip çıkmasını siz belirleyebilirsiniz. Farklı modlara sahip olan kilitli köpek kapıları, her iki tarafından da giriş ve çıkışa açık, her iki tarafından geçişin kapalı yalnızca içeriden dışarıya geçiş veya yalnızca dışarıdan içeriye geçiş gibi farklı şekilde ayarlamak mümkündür. Bu köpek kapıları son derece işlevsel ve güvenli bir kullanım sunar. Aynı zamanda herhangi bir modu olmayan düze köpek kapıları balkonda veya ev içerisinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Kilit sistemine sahip köpek kapıları özellikle de evlerin dışında kullanılmak için oldukça ideal ürünlerdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR