₺47,00 KDV Dahil
₺56,40 KDV Dahil
₺97,20 KDV Dahil
₺170,80 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Ücretsiz Kargo
₺315,00 KDV Dahil
₺378,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺265,00 KDV Dahil
₺318,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺220,00 KDV Dahil
₺264,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo

Köpek Bakım Ürünleri

Köpekler hayatınızı muhteşem bir hale getiren varlıklar olurken belli başlı bakımlarında sizlere ihtiyaç duyacaktır. Bu bakımlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirirseniz hem köpeğiniz daha sağlıklı hem de daha mutlu bir şekilde hayatına devam edecektir.
Köpeğinizin sağlıklı ve mutlu olması sizlere olan davranışlarında da değişimlere sebep olur. Köpeğiniz sizinle vakit geçirmekten çok fazla hoşlanacak ve size olan sevgisini muhteşem bir şekilde hissettirecektir. Bu mutlu anları yaşamak için köpek bakım ürünleri arasından satın almanız gereken ürünler bulunuyor.
Köpek sahibi olan kişiler için tüyler muhteşem bir öneme sahiptir. İlk olarak tüylerin çok fazla dökülmemesi için kullanılması gereken bakım ürünleri bulunur. Bu ürünler kullanılmasına rağmen tüyler dökülür ancak bu dökülmeyi minimuma çeker.
Tüylerin bakımında tek önemli etmen dökülme değildir. Köpek tüylerinin yumuşak ve temiz olması da son derece önemlidir. Nasıl ki saç bakımlarımızda kullandığımız çok sayıda ürün bulunuyorsa tüyler için de çeşitli köpek bakım ürünleri kullanılmalıdır.
Konu bakım olduğunda insanlar ve köpekleri birbirinden ayırmak çok kolay değildir. Yetişkin bir köpeğin insanlar gibi diş ve tırnak bakımına ihtiyaçları olur. Dişten başlamak gerekirse satın alınacak olan diş oyuncakları tüm ihtiyaçlarını çözer. Dişlerini bu oyuncaklar ile temizleyen köpekler dişlerinde tartar ya da benzer problemlerin oluşmasını engeller.
Tırnaklar için ise özel tırnak makasları kullanılacaktır. Köpeklerin uzayan tırnakları bu makaslar ile kesilerek törpülenir. Böylece hem etrafa zarar vermesi engellenirken hem de köpeklerin daha rahat hareket etmesi sağlanır.
Bazı köpek türlerinde bakımlar ne kadar iyi olursa olsun kötü koku problemleri yaşanabilir. Köpekler kötü koku yaymıyor olsa dahi köpek sahipleri güzel kokmalarını isteyebilmektedir. Bu sebeple de köpek bakım ürünleri arasından satın alacakları ürünleri inceleyen kişilerin parfümleri kesinlikle atlamaması gereklidir.
Satışa sunulan bu parfümler hiçbir şekilde köpeklere zarar vermeyen doğal malzemelerden üretilmektedir. Köpek derisi ile güzel bir uyum yakalayarak güzel bir koku yayılmasını sağlayan parfümler uzun süre kalıcı etki göstererek koku problemlerine son verecektir.