₺285,75 KDV Dahil
₺505,31 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Ücretsiz Kargo
₺283,75 KDV Dahil
₺505,31 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
₺235,55 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
%53 İndirim
%53İndirim
Ücretsiz Kargo
₺283,75 KDV Dahil
₺427,35 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
₺285,75 KDV Dahil
₺505,31 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Ücretsiz Kargo

Lindo Cat Kedi Kumu

Kedilerin tuvalet eğitiminde başarılı olabilmesi ve ev içerisinde hijyenin sağlanabilmesi için kedi kumuna ihtiyaç duyulur.  Kedilerin ve ebeveynlerinin hayatını kolaylaştırmak için üretim yapan Lindo Cat markası, her ihtiyaca yönelik kedi kumunu sunmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek kedilerin hijyeni ve konforu için üretilen Lindo Cat kedi kumlarına bakabilirsiniz.

Lindo Cat Parfümlü Kedi Kumu

Parfümlü kum, kötü kokuyu hapseden ve ev içerisinde hijyen sağlayan bir kumdur. Parfüm kokusunun ön plana çıktığı bu kum evinize temiz ve hoş bir koku sağlar. Yüksek topaklaşma özelliğine sahip olan kum sayesinde üstün performans sağlanır. Kedilerin patisine yapışmayan ve tozsuz yapıda olan kum sayesinde ev içerisine dağılma olmaz.

Lindo Cat parfümlü kum, içeriğinde doğal bileşen barındırmakta olup daha temiz ve uzun süreli kullanmaya olanak tanımaktadır. Ev içerisinde istenmeyen kokuları kontrol altına almayı amaçlayan Lindo Cat, parfüm kokusuna sahip olan kum sayesinde eve temiz bir kokunun yayılmasını sağlar.

İyi topaklanan kedi kumlarının temizliği oldukça kolay sağlanmaktadır. Bunu dikkate alarak üretim yapan Lindo Cat, kedi ebeveynlerinin temizlik sürecini hem kolaylaştırmakta hem de kısaltmaktadır.  Lindo Cat kedi kumu, anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Anti bakteriyel özelliğe sahip olduğu için kum içerisindeki zararlı bakterileri yok eder ve hijyeni uzun süre sağlayabilmenizi sağlar.

Kedi ebeveynleri tarafından sıklıkla tercih edilen Lindo Cat Parfümlü Topaklaşan İnce Taneli Kedi Kumu, sıvıyı hızlı bir şekilde emmektedir. Bu durum hem etrafa kötü kokunun yayılmasını önler hem de evcilinizi rahatsız etmez. Ayrıca kumu temizlemek daha kolay ve pratik hale gelir.

Toz çıkaran kedi kumları hem kedilerin sağlığını hem de hijyenini riske atmaktadır. Lindo Cat kedi kumlarının içerisinde toz bulunmamaktadır. Kedilerin sağlığını ve hijyenini dikkate alarak üretim yapan marka, kedi kumlarını %100 tozsuz üretmektedir. Lindo Cat parfüm kokulu kedi kumundan almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lindo Cat Lavanta Kokulu Kedi Kumu

Kedilerin tuvalet ihtiyaçlarının hijyen ve kolay geçmesini sağlayan Lindo Cat markası, lavanta kokulu kedi kumu ile ön plana çıkmaktadır. Kedi ebeveynleri tarafından sıklıkla tercih edilen bu kum, kötü kokunun ev içerisinde yayılmasını engellemekte ve eve muhteşem lavanta kokusu yaymaktadır.

Lindo Cat lavanta kokulu kedi kumu, doğal yapıdadır. İçeriğinde herhangi bir kimyasal bileşen bulundurmayan marka, kedilerin sağlığını düşünmektedir. Böylece ilerleyen zamanlarda kedilerde istenmeyen hastalıkların meydana gelmesini önlemektedir.

Lindo Cat kedi kumları ince taneli yapıya sahiptir. Çok ince taneli yapıda olan kedi kumları, kedilerin idrar kesesini, gözlerini ve solunum yolunu olumsuz etkileyebilmektedir. Kalın kedi kumları ise kedilerin patilerine zarar vermektedir. Bunu dikkate alarak ince tanelere sahip kedi kumları üreten Lindo Cat, kedilerin sağlığını ve konforunu düşünmektedir. Bunun yanı sıra, sıvıyı hemen emen lavanta kokulu kedi kumu, kokuyu da hapsettiği için eve kötü kokunun yayılmasını önlemektedir. Bu özelliği sayesinde kedi ebeveynlerinin bir numaralı tercihi haline gelmiştir.

Lindo Cat Topaklaşan Lavantalı İnce Taneli Kum, yumuşak yapıya sahip olduğu için kedilerin patilerine zarar vermemektedir. Bazı kedi kumları köşeli ve sert yapıda olduğu için özellikle yavru kedilerin eşeleme sırasında patilerine zarar vermektedir. İnce taneli ve yumuşak yapıda olan Lindo Cat kedi kumu sayesinde hem kedinizin sağlığını koruyabilir hem de ev içerisinde hijyen sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sayfamızı ziyaret ederek, Lindo Cat ürünlerine sahip olmaktır.

Lindo Cat Pudralı Kedi Kumu

Lindo Cat pudralı kedi kumu, sıvıyı hızla emen ve kokuyu hapseden kedi kumudur. Hızla topaklaşan yapısı sayesinde temizliği de kolay bir şekilde yapılmaktadır. Evin kirlenmesini ve yoğun kokuların oluşmasını önleyen kedi kumu, kedi ebeveynlerine kolaylık sağlamak üzere üretilmiştir.

Lindo Cat kedi kumu, içeriğinde doğal bileşenler barındırmakta olup evin içerisine hoş bir koku yaymaktadır. Böylece evin içerisi daha temiz ve güzel kokarak ev sahiplerine kolaylık sunmaktadır. Lindo Cat kedi kumları çabuk topaklaşan yapıya sahiptir.

İyi topaklanan kedi kumlarının temizliği oldukça kolay yapılmaktadır. Bu durum da kedi ebeveynlerinin temizlik sürecini hem kolaylaştırmakta hem de kısaltmaktadır. Lindo Cat kedi kumu, anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Anti bakteriyel özelliğe sahip olduğu için kum içerisindeki zararlı bakterileri yok eder ve hijyeni uzun süre sağlayabilmenizi sağlar.

Lindo Cat Pudralı Topaklaşan İnce Taneli Kedi Kumu, kedi sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen bir kumdur. İnce taneli yapıya sahip olduğu için kedilerin patilerine zarar vermemektedir. Bunun yanı sıra, %100 tozsuz yapıda olan bu kum, kedilerin sağlığını riske atmamaktadır. Diğer kedi kumlarının tozlu yapısı yüzünden kediler nefes alıp verme sıkıntısı yaşayabilmektedir. Bu konuda oldukça hassas davranan Lindo Cat markası, tamamen kedilerin ve ebeveynlerinin sağlığını düşünerek üretim yapmaktadır.

Lindo Cat Kedi Kumu Faydaları

Lindo Cat kedi kumu, hijyen, temiz koku ve uzun süre kullanım sağlayan kumdur. Doğal yapıya ve içeriğe sahip olan bu kum, kedilerin sağlığı ve yaşamı dikkate alınarak üretilmiştir. Hafif ve kolay taşınabilir yapıda olan Lindo Cat kumlar hem kediye hem de kedi sahibine kolaylık sağlamaktadır.

%100 tozsuz yapıda olan kedi kumu, kedilerin sağlığını riske atmamaktadır. Diğer kedi kumlarının tozlu yapısı yüzünden kediler nefes alıp verme sıkıntısı yaşayabilmektedir. Ancak, kaliteli, sağlıklı ve tozsuz yapıda olan Lindo Cat kedi kumlarında bu durum söz konusu değildir.

Lindo Cat kedi kumları bakteri oluşumuna engel olur. Bununla beraber, sıvıyı hızla emer ve kötü kokuyu içerisine hapseder. Bu sayede etrafa kötü koku yayılmasını önleyerek kedi sahiplerinin hijyenini ve huzurunu sağlar. Anti bakteriyel özelliğe sahip olan kedi kumu, içeriğinde ekstra koku emiciler bulundurduğu için etrafa kötü konun yayılmasını ciddi oranda engeller.

Çabuk topaklanan ve bu sayede kedilerin vücuduna yapışmayan Lindo Cat kumlar, etrafa kum saçılmasını da önlemektedir. Böylece hem kedi hem de kedi ebeveyni rahat etmektedir. Bunun yanı sıra, yumuşak yapıya sahip olan Lindo Cat kedi kumu, kedilerin patilerine zarar vermemektedir.

Lindo Cat kedi kumları, çeşitli doğal kokulara sahiptir. Bu doğal kokular evin içerisinde kötü kokunun yayılmasını önlemekte, temiz ve hijyen kokuya sebep olmaktadır. Kedilere hem sağlıklı hem de temiz bir tuvalet ortamı sunan Lindo Cat kedi kumu oldukça faydalıdır.

Lindo Cat Kedi Kumu ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Lindo Cat Kedi Kumu Nasıl Kullanılır?

Lindo Cat kedi kumu doğru kullanıldığında hijyen, konfor ve sağlık açısından hem kedinin hem de ebeveyninin hayat standardını yükseltmektedir. Lindo Cat kedi kumunun kullanımı şu şekildedir:

  • Lindo Cat kedi kumunu kullanmadan önce kum torbasını birkaç kez çevirin.
  • Kedi kum kabının içerisini 7 cm Lindo Cat kum ile doldurun.
  • Kedi tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra topaklaşan kısımları alın ve kutunun içerisini tekrar 7 cm kum ile doldurun.
Lindo Cat Kedi Kumu Kaç Günde Bir Değiştirilmeli?

Lindo Cat kedi kumları çabuk topaklanan yapıya sahiptir. Bundan dolayı kumun 30 günde bir kez değiştirilmesi gerekmektedir. Eğer kedi tuvaletinde kötü bir koku varsa veya tuvaletin tabanında idrar birikmişse kumun tamamen boşaltılması gerekir. Tuvaletin temizlenerek yeniden kum eklenmesi doğru olacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR