Kedi Tuvalet Paspası

Kedilerin tuvaletlerinin önüne yerleştirilen tuvalet paspasları sayesinde tuvaletlerinden kumların dışarı çıkması önlenebilir. Bu sayede temiz ve sağlıklı şekilde tuvaletin kullanılması mümkün olduğu gibi etrafta kirli görüntüye de neden olunmaz. Bu paspaslar sayesinde kedilerin tuvaletlerine giriş ve çıkış yaptıklarından sonra etrafa kedi kumu saçma riski azalır. En kaliteli ve kullanışlı kedi tuvalet paspası modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kedi Tuvalet Paspası ile Hijyenik Yaşam Alanı

Kedi paspasları sayesinde kedilerin kedi kumlarının etrafa saçılmasını önlemek mümkün olabilir. Bu paspaslar delikli yüzeyleri ve ekstra tutucu yapıları nedeniyle yüzeye gelen herhangi bir küçük cismi delikli yüzeyine hapsederek paspastan dışarı kum saçılmasını engeller. Lion Elekli Kedi Tuvalet Önü Paspası 45x60 cm ile bunu sağlayabilirsiniz.

Evin içinin temiz kalması ve aynı zamanda ev içerisinde kumların yayılmaması için önemli olan kedi tuvalet paspaslarının en önemli özelliklerinden biri de kedilerin tuvaletlerinin içerisindeki pisliği dışarı taşımaya neden olmamasıdır. Özel dokusu sayesinde kedilerin patilerindeki kirlilik yaratabilecek olan her ürün paspasta kalır ve ekstra tutucu yüzeye sahip olan paspaslar, kedilerin patilerinden dökülen kumları dahi toplayarak evin içerisinde kum yayılmasını da önler. Trixie Kedi Tuvaleti Paspası 60x45 cm tam olarak bu işleve sahiptir.

Ev içerisinde hijyenik kullanıma olanak tanıyan kedi tuvalet paspasları sayesinde kedilerin tuvaletlerinden herhangi bir ürünün tuvalet dışına taşınması söz konusu olmaz ve aynı zamanda kedilerin tuvaletlerinden dışarıya kedi kumu saçılmasını önlemek de son derece kolay hale gelebilir.

Kaliteli Kedi Tuvalet Paspası ZOO’da!

Kedilerin özellikle de tuvaletlerinin içine girerken ve tuvaletlerinden çıkarken dışarıya kum saçması mümkündür çünkü patileriyle tuvaletlerini bitirdikten sonra kumu eşeleyebilirler ya da dışarı çıkarken patilerinde kum parçaları kalması da söz konusu olabilir. Bundan dolayı kedilerin tuvaletlerinin önünde tuvalet paspası olursa kedilerin tuvaletlerinden çıkarken, tuvaletlerine girerken ya da tuvaletlerini yaptıktan sonra etrafa kedi kumu saçma riski azalır. Trixie Kedi Tuvaleti Önü Paspas 59x35 Antrasit ile bunu sağlamanız son derece kolay.

Tuvalet paspası sayesinde kedilerin ıslanan ayaklarını kurulaması, tuvalet içerisinde kirlenmiş olan patilerini temizlemesi ve aynı zamanda patilerine takılan kumları bu paspas sayesinde atması mümkün olabilir. Bu paspas ekstra tutucu özel yapısı sayesinde kedilerin patilerinde yer alan kum parçacıklarını dahi iyi şekilde toplar ve özel delikli yüzeyinde tutar. Bu sayede ev içerisinde hijyenik kullanım avantajı meydana gelir ve kedilerin rahat şekilde paspas yardımıyla konforu sağlanabilir. Bunun için Trixie Kedi Tuvalet Paspası Çift Katlı 35x45 cm satın alabilirsiniz.

Tuvalette yer alan kumların dışarı taşınmaması hijyenik anlamda son derece önemlidir. Bu nedenle de kedilerin tuvaletlerinin içerisinde kumları dışarı taşımamak adına tutucu yüzeye sahip olan özel kedi tuvalet paspaslarını tercih etmek önerilir.

Kedi Tuvalet Paspası ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Kedi Tuvalet Paspası Gerekli Mi?

Tuvaletlerin önüne serilerek kullanılan kedi tuvalet paspasları gereklidir çünkü ev içerisinde kedi tuvalet paspası olmadığında kedilerin tuvaletlerinin içerisinde çok miktarda kedi kumunu dışarı dökmesi söz konusu olur. Bu nedenle de tuvalet içerisinde yer alan en ufak bir kir parçası dahi tuvaletten dışarı taşınabilir. Bu da özellikle ev içerisinde başka bir kedi bakıyorsanız risk meydana getirebilecektir.

Kedilerin ev içerisinde hijyenik ve temiz bir alanda yaşaması gerekir. Ayrıca kimse ev içerisinde yerde kedi kumlarının olmasını da istemez. Bu nedenle de kedi kumlarının kedi tuvaletinden dışarı çıkması istenebilecek bir şey değildir. Kedilerin tuvaletlerini yaptıktan sonra, tuvalete girerken ya da tuvaletten çıkarken etrafa kum saçmasını istemeyenlerin kedi paspası kullanması gerekmektedir.

Kedi Tuvalet Paspası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Paspasın öncelikli şekilde delikli ve tutucu yüzeye sahip olması son derece önemlidir. Bu şekilde olan kedi tuvalet paspasları sayesinde kedilerin kumlarının delikli yüzeylerde kalması sağlanabilir, kedi kumlarının da kolay şekilde kedilerin patilerinden ayrılarak kedi paspası üzerinde kalmasına olanak tanınabilir. Ayrıca kedilerin kedi paspası üzerinde kalan kumları veya tüyleri de kolay şekilde temizlenebilir olmalıdır. Herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan temizlenebilen kedi paspasları sayesinde kedilerin kullanım alanlarını uzun süreli şekilde temiz tutmak mümkün olabilmektedir.

Kedilerin tuvalet paspaslarının boyutlarına özellikle de tuvalet boyutu ile kıyaslama yaparak karar vermek gerekir. Paspasın boyutu tuvaletin boyutundan daha büyük olmalıdır ve kedinizin tuvaletinin altına yerleştirdiğiniz zaman tuvaletin hareket etmemesi ya da sallanmaması gerekir. Güvenli ve hijyenik bir alan için paspasın boyutundan üretim malzemesine ve yapısından dokusuna kadar her detayına dikkat etmek gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR