₺249,21 KDV Dahil
₺474,82 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
₺219,18 KDV Dahil
₺414,76 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Ücretsiz Kargo
₺270,00 KDV Dahil
₺400,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
₺382,98 KDV Dahil
₺742,36 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo

Kedi Kapısı

Kedilerin özgürce hareket etmeleri kendilerini çok daha keyifli hissetmelerini sağlamaktadır. İstedikleri zaman farklı bir odaya geçebilen kediler bazen dışarı çıkmak da isterler. Kedilerin sürekli olarak sahiplerini rahatsız etmemesi ve kendi istediğinde dışarı çıkıp geri gelmesi için kedi kapısı kullanılmaktadır. Cam kapılar hariç tüm kapılara uyan bu kedi kapıları ile birlikte kapınız açılmadan kediler giriş çıkış yapabilir.
Kedinize her zaman giriş çıkış özgürlüğü vermek istemeyebilirsiniz. Bazı durumlarda dışarıda havanın ya da şartların uygun olmadığı düşünülerek kapıların iptal edilmesi gerekebilir. Böyle bir durumlar karşılaşılabileceğinden tek tuşla kilit imkânı sunan kedi kapılarının tercih edilmesi gerekmektedir.
Kilit sistemi ile birlikte giriş ve çıkışlar tamamen yasaklanabilmektedir. İstendiği takdirde bu işlemler kolayca gerçekleşebilecek bir hale getirilir. Kedi kapılarında yalnızca girişe ya da yalnızca çıkışa izin veren bir düzenek de bulunur. Karar tamamen sizlerin olacaktır.
Kedi kapılarında en büyük handikaplardan bir tanesi içeriye sürekli olarak toz girişinin olmasıdır. Eğer amatör bir kedi kapısı alınırsa bu sorunlar ile karşılaşılabilir. Ancak özel ürünler toz girişini engellemek amacıyla farklı bir tasarıma sahip olmaktadır. Bu sebeple de toz giriş çıkışına izin verilmez.
Kediler bazı durumlarda kapıları çok sık kullanırlar. Özellikle evde birden fazla kedi varsa sürekli olarak kapıdan gelen sesler sinir bozucu olabilir. Bu sebeple de tamamen ses çıkarmayan ürünlere yönelim gerekli olacaktır.