Gimcat Kedi Beslenme ve Sağlık Ürünleri

Düzenli olarak kedilerinizin mamalarını vermeli ve gerekli bakımlarını yerine getirmelisiniz. Kedinize en iyi gelecek ürünleri Gimcat ailesi bizlere sunmuş. Aynı zamanda güvenilir bir marka olduğu için son zamanlarda adından da oldukça fazla söz ettiriyor. Gimcat markası sayesinde dilediğiniz kedi ürünlerini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Gimcat Kedi Macunları

En iyi dostumuz olan kediler, evcil hayvan olarak en çok tercih edilen canlıların başında gelmektedir. Gerek neşeli tavırları sayesinde gerekse sevecen yapıları dolayısıyla çoğu kişi tarafından oldukça seviliyor ve ilgi görüyor. Kedi sahiplenen kişiler her ne kadar büyük bir hevesle sahiplenmiş olsalar da kedileri için oluşturmaları gereken rutinler gözlerinde büyüyebiliyor. Ancak bu durumda hiçbir endişeye kapılmamalı ve gerekli rutinleri eksiksiz bir şekilde öğrenmek gerekmektedir. Bunların başında da kedi beslenmesi gelmektedir. Gimcat markası, kedilerin sağlığını destekleyecek kedi macunları üretiyor.

Kedi macunları, bir diğer ismiyle kedi maltı olarak adlandırılır. Kediler, bilindiği üzere kendilerini genellikle yalayarak temizlemeye çalışırlar ve oldukça tüylü bir yapıları vardır. Kediler için kendilerini yalamak içgüdüsel olarak bir görev gibi algılanıyor. Bu yüzden sürekli olarak kendilerini yalama hissine kapılıyorlar. Kendilerini yaladıkları için kendi tüylerini de yutmuş oluyorlar. Bu tüyleri yuttuktan sonra midede çeşitli rahatsızlıkların oluşma riski ne yazık ki oldukça fazladır.

Kedilerin yuttukları tüyler midede birikir ve tüyler çoğaldıkça midede bulunan tüyler de yumak halini almaya başlar. Bu tüy birikmelerinden dolayı midede ağrı, yanma gibi sorunlarla karşılaşılması çok yüksektir. Böyle durumda kediniz rahatlamak için kusmak isteyecektir. Ancak kusmak, kediniz için bir çözüm olamayacak ve ona zarar vereceğinden dolayı bu durumu engellemek adına Gimcat markası; kedileriniz için kedi maltları, bir diğer ismiyle kedi macunları üretmiştir. Bunlardan biri de Gimcat Kedi Macunu Multivitamin 20 gr adlı üründür.

Gimcat kedi macunları sayesinde kedinizin yutmuş olduğu tüyler sorunsuz ve ağrı vermeyecek bir şekilde sindirim sisteminden atılmış olur. Bu kedi macunları, yutulan tüylerin birbirine yapışmasını engeller ve yumak haline gelmeden vücuttan atılmasını sağlar. Gimcat kedi maltlarının içerisinde bulunan yüksek kaliteli yağ ve lifler sayesinde kedilerinizin midesine hiçbir zarar verilmeden tüylerin sindirim sistemin atılmasına yardımcı olur. Kısacası kedinizin sağlığı için Gimcat kedi macunları oldukça yararlı bir seçim olacaktır.

Gimcat Kedi Sütü

Yavru ve yetişkin kediler için özel olarak üretilmiş olan Gimcat kedi sütleri, anne sütünün içerisinde bulundurduğu protein, mineral ve proteinleri barındıran bir ek gıda çeşididir. Özellikle de yavru kedilerin oldukça ihtiyaç duyduğu bir üründür. Kediler, yaratılışları gereği sürekli hareket halinde olan canlılardır. Bu hareketli yapıları dolayısıyla fazla miktarda enerji harcarlar. Harcadıkları bu enerjileri de aynı oranda geri almaları gerekmektedir.

Geri alamadıkları takdirde çeşitli hastalıklar meydana gelebilir ve aynı zamanda kedinizin büyüme ve gelişimi de oldukça fazla bir oranda olumsuz yönde etkilenir. Bu sorunu yaşatmamak adına kedinizin beslenme rutinine dikkat etmelisiniz ve kedinize besin değeri yüksek olan gıdalar vermeniz en doğrusu ve sağlıklısı olacaktır. Özellikle de daha gözünü açmadan annesini kaybetmiş yavrular kedi sütlerine fazla miktarda ihtiyaç duymaktadırlar. Bu nedenle 30 günlük olan ya da 30 günlükten küçük kedi yavrularına mutlaka ek gıda takviyesi olarak yeterli ölçüde kedi sütleri verilmelidir. Gimcat Milk Latte Calcium Sıvı Kedi Sütü 200 ml tam olarak böyle bir üründür.

Gimcat kedi sütleri son derece titizlikle hazırlanmış bir gıdadır ve güvenilir bir marka olması sebebi ile de oldukça fazla tercih edilmektedir. Sizler de yavru kediniz için bir kedi sütü arayışındaysanız Gimcat kedi sütleri kediniz için en uygun ürünü sizlere sunacaktır.

Gimcat Kedi Ödül Tableti

Kediler, eğitime açık canlılardır. Ancak ne yazık ki her kedi aynı oranda eğitim görmeyi sevmeyebilir. Kedi sahiplenen kişiler, kedilerini eğitmek için bazı uygulamalara başvururlar. Bu uygulamalar her ne kadar yeterli olsa da bazı durumlarda hiç işe yaramayabilir. Kediler, tıpkı diğer canlılar gibi mutlu olmak isterler ve mutlu olduklarında daha fazla enerjik olurlar. Eğitime açık bir zihinde olabilmeleri için de enerjik olmaları son derece önemli bir durumdur. Kediler, oyun oynamayı, zıplamayı ve ilgi görmeyi oldukça seven canlılardır. Kedi sahiplendiğinizde eğer kedinize karşı ilgiyi keser ya da hiç ilgi göstermezseniz kediniz depresyona görebilir.

Kedilerde oluşan depresyonlarda ciddi hasarların oluşmasına sebebiyet verir ve hatta bu durum gelişim ve büyümelerini de oldukça olumsuz bir yönde etkileyebilmektedir. Bu yüzden kedinize karşı her zaman iyi niyetli olmalı, onlar için oyun saatleri düzenlemeli ve gerekli yemek ve bakım gibi ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir. Kedinizi mutlu etmenin bir diğer yolu da Gimcat Skin Coat Kedi Ödül Tableti olabilir. Bu tablet içerisinde bulunan kedi mamaları ile kedinizin neşesine kavuşmasını sağlayabilir ve hatta eğitimi için de kullanabilirsiniz. Sözünüzü her dinlediğinde bir ödül maması verirseniz kediniz bu ödül mamasını tekrar alabilmek için sizin sözünüzü dinlemeye devam edecektir. Ayrıca bu ürün grubu yavru kediler için de üretilmiştir. Gimcat Kitten Tabs Yavru Kedi Ödül Tableti 40 gr tam olarak böyle bir üründür.

Gimcat Kedi Vitamini

Kedilerin ne kadar hareketli ve enerjik canlılar olduğunu neredeyse hepimiz biliyoruzdur. Bu enerjik yapıları dolayısıyla çok fazla kilo vermeye eğilimli canlılardır. Kilo vermeleri sağlıkları açısından oldukça zararlı olacağı için kedinizin beslenme rutinlerini hiçbir şekilde aksatmamaya özen göstermeniz ve besin değeri yüksek mamaları tercih etmeniz gerekecektir. Gimcat kedi vitaminleri sayesinde kedinize ek gıda olarak yeterli vitamini vermiş olacaksınız. Kediler, tükettikleri yiyecekleri hareketli bir yapıya sahip olduklarından dolayı kısa bir sürede eritebilmektedirler. Bu yüzden yeterli vitamin ve mineralleri alamamış olurlar.

Ayrıca hareketli yapıları sayesinde çok fazla enerji, vitamin ve minerale ihtiyaç duyduklarından dolayı kedilerin beslenme şekillerine özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunu sağlamak adına patili dostunuza Gimcat Kedi Macunu Multi Vitamin 20 gr verebilirsiniz. Kediler gerekli vitaminleri vücutlarına alamadıkları durumlarda çeşitli hastalıklar meydana gelebilmektedir. Bunlardan en çok rastlanılan sorun ise mide ve sindirim sistemi hastalıkları olabilmektedir. Aynı zamanda Gimcat kedi vitaminleri sayesinde kedinizin bağışıklık sisteminin güçlenmesine de yardımcı olabilirsiniz. Bağışıklığı güçlü olmayan kedilerin hastalıklara yakalanma risklerinin oldukça fazla bir oranda olduğunu unutmayın. Gimcat markasının üretmiş olduğu çeşitli kedi vitaminleri sayesinde kedinizin bağışıklık sistemini güçlendirebilir ve aynı zamanda kediniz için sağlıklı bir yaşam oluşturmuş olursunuz.

Gimcat Kedi Ödül Çubuğu

Gimcat markasının kedi ürünleri kategorisi içerisinde kedi ödül mamaları, kedi ödül çubuğu gibi çeşitli mama türlerini görebilmeniz mümkün. Bu türde olan kedi maması çeşitleri bir nevi kuru kedi mamalarının alternatifi olarak düşünülebilir. Çünkü kedilere beslenme rutini oluşturulurken onlar için alternatifler de sunmak gerekmektedir. Gimcat kedi ödül mamaları, kedilerin her türlü damak zevkine uygun bir şekilde büyük bir özen içerisinde üretilmiştir. Bu ürünlerden en popüler olanlardan biri de Gimcat Ciğerli Tavuklu Kedi Ödül Çubuğu diyebiliriz. Diğer seçenek ise Gimcat Tahılsız Kuzulu ve Tavuklu Kedi Ödül Çubuğu olmaktadır.

Biliyorsunuz ki kedi mamaları satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu şüphesiz ki kediniz için seçeceğiniz mamanın kedinizin tüm özelliklerine uygun olup olmadığını bilmektir. Mama satın alırken kedinizin yaşını, ırkını, cinsiyetini, özel gereksinimlerini, sağlık problemlerini, damak zevkini ve diğer çeşitli birçok özelliğini bilip göz önünde bulundurarak değerlendirmek gerekmektedir. Aksi takdirde bu özellikler göz önünde bulundurulmaz ve güvenilir bir markadan alışveriş yapılmazsa kediniz yemek yemeyi istemeyecektir ve böylelikle de siz, kedinizin vücudunda çeşitli sağlık sorunlarının oluşmasına sebebiyet sermiş olacaksınız. Gimcat kedi ödül mamaları, kedinizin her türlü gereksinimlerini göz önünde bulundurmuş ve özel olarak üretilmiştir. En güvenilir kedi maması markalarının başında gelen Gimcat kedi ödül çubuklarını kedinizin sağlığı, kişisel gelişimi ve mutluluğu için gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

ile İlgili Sık Sorulan Sorular
En Çok Tercih Edilen Gimcat Ürünleri Nelerdir?

Gimcat kedi beslenme ürünleri kedinizin sağlığını en iyi şekilde destekler. Yavru kedilerden yaşlı kedilere kadar her yaştan kedi dostlarımız için benzersiz olan bu ürünler, evcil hayvanınızın sağlığını korur ve daha uzun yıllar yaşamasına yardımcı olur. Kedinize sunabileceğiniz popüler Gimcat ürünleri şunlardır:

Gimcat Malt Ne Kadar Verilmeli?

Kedilerin sağlıklı kalmasına yardımcı olan Gimcat malt ürünleri patili dostlarımıza ideal miktarlarda sunulmalıdır. Gimcat malt ürünlerin kedilere günde 2.5 gram kadar verilmesi tavsiye edilir. Malt, kediye direkt olarak verilebileceği gibi mamalara da ilave edilebilir. Tüyleri daha uzun kedi ırkları için miktar iki katına çıkarılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR