₺1.258,75 KDV Dahil
₺2.003,92 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.312,75 KDV Dahil
₺1.963,50 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.369,75 KDV Dahil
₺2.195,08 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.372,75 KDV Dahil
₺2.297,50 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.285,75 KDV Dahil
₺2.158,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.485,75 KDV Dahil
₺2.010,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺321,75 KDV Dahil
₺586,97 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
₺309,75 KDV Dahil
₺522,50 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Ücretsiz Kargo
₺315,75 KDV Dahil
₺533,61 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Ücretsiz Kargo
₺304,75 KDV Dahil
₺481,52 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
₺328,75 KDV Dahil
₺686,07 KDV Dahil
%52 İndirim
%52İndirim
Ücretsiz Kargo
₺307,75 KDV Dahil
₺508,07 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.418,55 KDV Dahil
₺2.396,62 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.429,75 KDV Dahil
₺2.194,50 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
₺645,75 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.390,75 KDV Dahil
₺1.895,00 KDV Dahil
₺370,75 KDV Dahil
₺549,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo

Felicia Kedi ve Köpek Maması

Felicia evcil hayvan mamaları, hem kediler hem de köpekler için lezzetli seçimler sunar. Her yaştan ve ırktan kedi ve köpek dostlarımız için sağlıklı mamalar geliştiren Felicia, evcil hayvanların sağlıklı kalmasını destekliyor.

Felicia Köpek Mamaları

Köpeğinize en uygun ve ihtiyaçlarını karşılayacak bir köpek maması arayışındaysanız Felicia köpek mamaları ilk tercihiniz olmalı. Her türlü ihtiyaca uygun özel olarak tasarlanmış olan Felicia köpek mamaları, köpeğine mama arayışında olanlar için ideal bir seçim. Her yaş grubuna, her ırk ve cinse uygun çeşitli mama türlerine sayfamız üzerinden ulaşabilmeniz mümkün.

Köpekler, yaradılışları gereği birbirinden farklı zevklere sahiptir. Bu zevkleri ve gerekli ihtiyaçları belirlemenin en kolay yolu ise köpekleri cins, ırk ve tür gibi çeşitli kategorilere ayırmaktan geçer. Felicia mamalar, evcil hayvanınıza uygun olan doğru mamayı bulabilmeniz için farklı gruplarda satışa sunulur. Markanın ürettiği çeşit çeşit tatlar ve besin değeri yüksek mamalar ile hem köpeğinizin sağlıklı gelişmesini sağlayabilir hem de onları mutlu edebilirsiniz.

Her köpeğin farklı beslenme ihtiyacının olduğunu bilen marka, köpeklerin kendilerine özel besin gereksinimlerini karşılamalarına olanak sağlıyor. Böylelikle köpeğinizin tüm zevklerini bir arada tutan ve besin değeri oldukça yüksek olan köpek mamalarına daha kolay ve hızlı ulaşabilmeniz, Felicia ile daha kolay gerçekleşiyor.

Felicia Köpek Maması Çeşitleri

Markanın pek çok köpek maması var. Köpeğiniz için doğru Felicia mamayı seçerken bazı detaylara dikkat etmelisiniz. Özellikle de yavru bir köpek sahiplendiyseniz ya da köpeğinizi yeni sahiplendiğinizden dolayı ilk mamayı siz verecekseniz oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir. Aksi halde belirli kurallara uyulmadığı durumlarda köpeğinizin yaşamını tehlikeye atabilir ve çeşitli hastalıkların oluşmasına sebebiyet verebilirsiniz. Eğer yavru bir köpeğiniz varsa ilk olarak yavru köpekler için üretilen mamalara göz atmanız gerekmektedir. Felicia Küçük Irk Yavru Köpek Maması, çoğu kişi tarafından tercih edilmekte ve ilgi görmektedir. Sitemiz üzerinden yavru köpeğinize en uygun Felicia mamalara ulaşabilmeniz mümkün.

Eğer 0 ve 12 ay aralığında bir yavru köpeğe sahipseniz sayfamız üzerinden o aralıkta bulunan mamaları filtreleyerek de ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Aksi takdirde yavru köpeklerinize yetişkin maması vereceğiniz durumlarda köpeğiniz o mamaları sindirmekte zorlanacak ve bunun sonucunda da çeşitli hastalıklar meydana gelebilecektir. Dikkat edilmesi gereken diğer önemli bir konu ise köpeğinizin herhangi bir sağlık probleminin olup olmamasıdır. Örneğin köpeğinizde eklem hastalığı, tüy ve deride ya da idrar yollarında oluşabilecek çeşitli hastalıklar ya da başka herhangi bir rahatsızlık bulunuyorsa mutlaka o hastalıkları tetiklemeyecek ve köpeğinizin sağlığını olumlu yönde ilerletebilecek bir mama almanız gerekmektedir.

Eklem hastalığı bulunan köpekleriniz için Felicia Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması tercih edebilmeniz mümkün. Felicia, köpekler için olası her türlü sağlık problemini hesap katıp, sağlıklı ve besleyici mamalar geliştiriyor. Bu yüzden de özel beslenme gereksinimi olan köpek dostunuz için Felicia köpek maması çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca köpeğinizin ırkı, boyu gibi özelliklerini de sitemiz üzerinden filtreleyebilir ve köpeğinize en uygun mamayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Felicia Kedi Mamaları

Kedilerin her türlü gereksinimlerine uygun olarak mamalar geliştiren Felicia, patili dostlarımızın sağlığının desteklenmesini amaçlıyor. Marka, kedilerin yaşı, cinsiyeti, sağlık problemleri, özel gereksinimleri ve ırkları gibi çeşitli birçok özellikleri göz önünde bulundurularak her canlıya uygun çeşitli mamalar sunuyor. Uzun yıllar boyunca adından çokça bahsettiren Felicia markası, çoğu kişinin vazgeçilmez bir tercihi haline gelmiş durumda. Kullanıldığı andan itibaren hiçbir problemle karşılaşılmamış olması sebebiyle en güvenilir markalar arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Gerek kalitesi gerekse kedilerin sağlıklı gelişmelerini olumlu yönde desteklemeleri açısından kedi ebeveynlerinin vazgeçilmez markası olmuştur.

Kediler, yaratılışları gereği oldukça narin ve küçük canlılardır. İlgi ve sevgi görmeyi, mutlu edilmeyi çok severler. Mutluluk kaynakları oyun oynamaktan çok beslenme düzeni olarak bilinmektedir. Kediler enerjik ve hareketli bir yapıya sahip olduklarından dolayı çok fazla enerji harcarlar. Harcadıkları enerjileri geri alabilmek adına, kaliteli beslenmeye ihtiyaç duyarlar. İstedikleri zevke uygun bir mama yiyemedikleri durumlarda aç kalmayı tercih edebilirler ve böylelikle de stres olup çeşitli hastalıkların oluşmasına sebebiyet verebilirler. Bu yüzden de kedinize güvenle sunabileceğiniz Felicia kedi maması çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Felicia Kedi Maması Çeşitleri

Kediler çeşitli yaş gruplarına, ırka ve türe ayrılırlar. Her kedinin beslenme alışkanlığı ve zevkleri birbirinden farklı olacağı için her kediye aynı mamadan vermek yanlış bir davranış olacaktır. Felicia ailesi de tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak kedi mamalarını çeşitli kategorilere ayırmıştır. Kedinizin beslenme ihtiyacını karşılayacak mama çeşidine Felicia ürünleri arasından ulaşabilmeniz mümkün.

Örneğin, bir-yedi yaş aralığında yetişkin bir kediye sahipseniz Felicia Tavuklu Yetişkin Kedi Maması tercih edebilirsiniz. Aksi takdirde yetişkin kedinize yavru bir kedi maması verirseniz kediniz doyma hissini yaşayamayacak ve böylelikle de açlık ile alakalı çeşitli hastalıkların oluşma riski doğacaktır. Aynı zamanda kedi maması satın alırken dikkat edilmesi gerekilen bir diğer konu ise kedinizin herhangi bir sağlık probleminin ve özel gereksinimlerinin olup olmadığını bilmekten geçer.

Kısırlaştırılmış bir kedi sahiplendiyseniz Felicia Somon Balıklı Kısır Kedi Maması alabilirsiniz. Bununla beraber, HypoAllergenic bir kedi maması arayışındaysanız Felicia Somonlu HypoAllergenik Kedi Maması ürünlerine sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Felicia; kediniz için balık, tavuk, somon ve kuzu gibi çeşitli besin değeri yüksek olan mamalar sağlar. Kedi ebeveynlerinin oldukça fazla tercih ettiği ve bugüne kadar hiçbir problem yaşanmaması sebebiyle çok fazla güvenilir bir marka haline gelen Felicia kedi mamaları, kedinizin sağlıklı gelişmesini de olumlu yönde etkilemektedir. Son zamanların oldukça popüler markası haline gelmiş Felicia kedi maması çeşitlerini rahatlıkla satın alabilir ve evcil hayvanınızın sağlığını koruyabilirsiniz.

 

Felicia Kedi ve Köpek Maması ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Felicia Köpek Mamaları Kaliteli Mi?

Felicia ailesi, köpeklerin sağlıkları açısından en doğru şekilde çeşitli türlerde mamalar üretir. Marka, her türlü özel gereksinim ve hastalıkları, yaş gruplarını, ırk, cinsiyet, tür ve diğer çeşitli unsurları göz önünde bulundurarak besin değerleri yüksek mamalar vadeder. Her köpek birbirinden farklı olacağı gibi her ırk, cinsiyet ve hastalığa sahip köpeklerin de ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilincindedir. Felicia mamalar, son derece kaliteli ve besin değeri yüksek olan ürünlerdir. Kaliteli köpek maması arıyorsanız, siz de Felicia köpek maması türlerini tercih edebilirsiniz.

Felicia Kedi Mamaları Kaliteli Mi?

Felicia ailesi, besin değeri bakımından son derece yoğun olan sağlıklı mamalar geliştirir. Kedilerinizin sağlığı açısından her türlü özelliği göz önünde bulundurarak en doğru mama çeşitlerini Felicia kedi maması ürünleri arasından temin edebilirsiniz. Ayrıca yavru ve yetişkin kedi mamaları olmak üzere belli kategoriler içerisinde kedinize en uygun mamayı bulabilirsiniz. Adından çokça söz ettiren Felicia kedi mamaları çoğu kedinin en iyi dostu olmuştur. Güvenilir bir marka olarak bir adım öne çıkan Felicia, kedi dostunuz için en iyi mamaları vadeder. Siz de kedinizin yaşına, sağlık problemlerine, cinsiyetine, özel gereksinimlerine ve ırkı gibi çeşitli özelliklerine en uygun olacak Felicia kedi mamalarını hemen satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Felicia Köpek Mamaları Hangileri?

Felicia, son zamanların en çok konuşulan köpek maması markası haline gelmiş durumda. En çok tercih edilen ve ilgi gören Felicia köpek mamaları şöyle:

En Çok Tercih Edilen Felicia Kedi Mamaları Hangileri?

Adından sıklıkla söz ettiren Felicia, kedilerin sağlığını olumlu yönde etkilemenin yanında, kedinizin mutluluğu için de fayda sağlayan mamalar geliştirir. En çok tercih edilen Felicia kedi mamaları:

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR