₺214,90 KDV Dahil
₺345,59 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim

N&D Kedi ve Köpek Maması

Kedi ve köpeklerin beslenmesinde en büyük rol hazır mamaların. Bunun bilincinde olan evcil hayvan sahipleri de her zaman en iyi mamaları satın almak için çana gösteriyor. Siz de bu çabanın içerisinde olan kişilerden birisiyseniz çok sayıda marka olduğunu ve bunlar arasından bir seçim yapmanız gerektiğini bileceksiniz. N&D de bu markalar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Farmina markasının bünyesinde yer alan bu alt grup mama üretiminde dünyanın önde gelen adreslerinden bir tanesi. 1965 senesinde İtalya’da kurulan marka o günden günümüze kadar aralıksız olarak mama üretmeye devam ediyor. Üretimini yaptığı mamalar İtalya sınırlarını aşalı yıllar oldu. 50 yılı aşkın süredir üretim yapan markanın Sırbistan ve Brezilya gibi farklı ülkelerde fabrikaları da bulunuyor.

N&D Neden Tercih Edilmeli?

Marka, ürünlerini en iyi şekilde kategorize eden üreticilerden bir tanesi. 5 farklı kategorisi bulunan markanın ürünlerini alırken hangi kategoriden alacağınızı belirleyip o yönde bir alışveriş yapabilirsiniz. Deniz ürünler, tahıl ürünleri ya da çeşitli meyveleri içeren mamalar arasından seçim yapma şansınız bulunuyor. Oldukça çeşitli ürünler sunan N&D sayesinde evcil dostlarınızın her gün aynı mamaları tüketmesini engelleyebilirsiniz.

Satın alınan mamaların üzerinde yer alan kullanım talimatları son derece ayrıntılı bir şekilde yazmaktadır. Bu sayede köpek ve kedileriniz en doğru şekilde beslenir ve her geçen gün daha sağlıklı bir hale girer. Kendi ürün yelpazesinde çok sayıda ürün bulunduran marka bir beslenme düzeni oluşturabilir. Bu düzene göre beslenen evcil dostlarımızın vücudunda hiçbir vitamin ve mineral eksikliği yaşanmaz.

N&D Hangi Ürünleri Üretiyor?

Kedi ve köpek maması üretimi yapan N&D ürünlerinde birçok farklı malzeme kullanmakta. Ringa balığı, domuz eti ya da tavuk eti kullanan çok sayıda marka var. Ancak bu lezzetleri nar ya da bal kabağı ile lezzetlendiren firma yok. Köpek ve kedilerinizin mamalarınız yerken büyük bir keyif alması için bu markayı tercih edebilirsiniz.

Dostlarımızın türüne göre tahıllı ya da tahılsız mamalar arasından seçim yapmak mümkün. Teneke kutular içerisinde de konserve mamalar sunuluyor. Kendinizi rahat hissettiğiniz formda mamaları alarak kullanabilirsiniz.

N&D Markası Hakkında Sık Sorulan Sorular

N&D Markasının En Önemli Özelliği Nedir?

Kediler ya da köpekler de insanlar gibi sürekli aynı mamaları yemekten sıkılırlar ve artık keyif almamaya başlarlar. Ödül mamaları ya da yaş mamalar bu aşamada kullanılabilen ürünlerdir. Ancak devamlı olarak kullanılan kuru mamalarda da çeşitliliğe gitmek önemlidir. N&D çok çeşitli kuru mamalar ürettiği için evcil dostlarımızın keyif almasını sağlayabilir.

N&D Markasının Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Genellikle markanın kullanıcıları düşük gramajlarda fazla çeşitte ürünler almaktadır. Tamamı protein ve tahıl ürünü içerdiği için besleyici olan bu ürünler haftanın belirli günleri için seçilerek düzenli bir biçimde kullanılabilir.