₺745,55 KDV Dahil
₺989,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.867,89 KDV Dahil
₺2.800,00 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.875,89 KDV Dahil
₺2.649,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.915,75 KDV Dahil
₺2.431,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.945,55 KDV Dahil
₺2.736,50 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.515,55 KDV Dahil
₺2.390,00 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.002,55 KDV Dahil
₺2.431,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.065,55 KDV Dahil
₺2.900,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.185,55 KDV Dahil
₺3.810,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.945,55 KDV Dahil
₺3.553,77 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.190,75 KDV Dahil
₺3.608,33 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.215,85 KDV Dahil
₺2.989,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺775,55 KDV Dahil
₺990,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺905,55 KDV Dahil
₺1.200,57 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.105,55 KDV Dahil
₺3.300,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.025,75 KDV Dahil
₺4.276,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo

N&D Kedi ve Köpek Maması

Kedi ve köpekler, insanlar ve diğer canlılar gibi kaliteli ürünler ve taze malzemelerle beslenmelidir. Evcil hayvan dostunuzun sağlığı ve gelişimi için ona ne verdiğinize dikkat etmelisiniz. İşte bu aşamada devreye giren N&D kedi köpek mamaları, evcil hayvan dostunuz için birbirinden lezzetli ve kaliteli seçenekler sunar. En iyi N&D kedi mamaları ve N&D köpek mamaları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

N&D Kuru Kedi Mamaları

Kedilerin beğenerek tükettiği ve onların sağlığını destekleyen N&D kuru kedi mamaları, pek çok aroma alternatifi sunuyor. Bu sayede kedinizin sağlıklı beslenmesine izin verirken, diğer yandan da onların damak tadına hitap etmeyi başarıyor.

Kuru mama ile hiçbir şekilde beslenmemiş kedilere, kuru mamanın yapısı sıra dışı gelebilmektedir. Bu yüzden ilk deneme esnasında kediniz kuru mamayı reddederse endişelenmeyin. Aynı zamanda, kedinizi kuru mamaya alıştırmak için birazcık ılık su ile yumuşatabilirsiniz. Ama bunu hiçbir şekilde süt ile yapmayınız ya da iki adet kuru mamayı yemekten önce, ödül olarak verebilirsiniz. N&D kuru kedi mamasının en büyük yararlarından bir tanesi saklama ve kediye serviste rahatlık sağlamasıdır. Tüm gün boyunca hiçbir şekilde bozulmadan mama kabı içerisinde durabilir. Bu sayede kediniz sık sık mama yemiş olur ve bu da dengeli beslenme alışkanlıklarını desteklemek için en uygun olanıdır. Örneğin, N&D Tavuklu Narlı Tahılsız Kuru Kedi Maması ile bunu sağlayabilirsiniz.

Kalitesiz mamalarda yüksek miktarda bozulmayı önleyici kimyasallar yer alır. Bu tarz mamalarda taurine ve yağ asitleri şeklinde ana besleyici madde oranı ise oldukça azdır. Merdiven altı üretim vb. mama üretimi sağlayanlar her ne kadar içeriklerinin aynı bulunduğunu iddia etseler de bu tarz çeşitteki mamalar kedinizin sağlığı için risk oluşturabilirler. Kalitesine güvendiğiniz ve de bilindik mamalar her vakit tercihinizin en üst sıralarında yerini almalıdır. N&D kedi maması çeşitleri de tam olarak öyledir ve bu mamaları kedinize güvenle sunabilirsiniz.

Kedinin yaşı ilke uyum sağlayan N&D mama tercih edilmeli ve bu mama, onun günlük beslenmesine uygun gelecek oranda verilmelidir. N&D kedi mamalarının yavru, erişkin, kısır, yaşlı kedi maması çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin; kedi genç ise protein, mineral ve yağ ağırlıklı bir mamaya daha çok gereksinim duyacaktır. Yetişkin kedinize yavru kediler için hazırlanan mamaları verdiğiniz takdirde böbrek ve karaciğer sorunları riskini de bununla beraber getirmiş olacaksınız.

Kediniz yaklaşık olarak 8-10 aylık olduğunda erişkin kedi mamasına geçiş yapmanız gerekir. Mama geçişleri esnasında veteriner hekimlerinizin de fikrini almanız çok önemli. Kediniz için en uygun mamayı seçebilmenin ilk kurallarından biri de kedinizi iyi tanımazdan geçer. Yaşına, boyuna, ırkına ve kilo durumuna nazaran doğru mama seçimleri değişkenlik gösterebilmektedir. Kediler bozulmuş gıdanın tadını insanlara nazaran daha iyi bir şekilde ayırt edebildiğinden dolayı tazeliği ve kalitesinden memnun kalınan mamalar tercih edilmelidir. Son kullanma zamanı ve üretim tarihine de ayrıca dikkat edilmelidir. Kedi dostunuz için taze, besleyici, tam ve dengeli bir mama arayışınız varsa, tercihiniz N&D Bıldırcın Etli Yetişkin Kuru Kedi Maması olabilir!

N&D Konserve Kedi Mamaları

Kediler için popüler besinlerden biri de şüphesiz ki N&D konserve kedi maması çeşitleri oluyor. Pek çok farklı lezzet çeşidi sunan bu mamalar, kedinizin damak zevkine de hitap ediyor. Bu sayede kediniz, mamasını tüketirken bir yandan da mutluluk seviyesi yükseliyor. Örneğin, yavru kediniz için leziz bir yaş kedi maması satın almak istiyorsanız; N&D Narlı ve Tavuklu Yavru Kedi Konservesi tercih edebilirsiniz.

Kediler çok sevimli ve sadık evcil hayvanlardır. Zamanla bağ kuracağınız kediler sizin için çok önemli hale gelmeye başlar. Bir kediyi beslerken tüm ihtiyaçlarına dikkat etmek gerekir. Sevimli dostunuzun en büyük ihtiyaçlarından biri beslenmedir. Evcil hayvanlar için doğru beslenme çok önemlidir. Kedilerin sağlıklı kalmaları ve vücutlarının düzgün çalışmasını sağlamaları için doğru şekilde beslenmeliler. Kedinizi beslemek için doğru çabayı göstermediğinizde, sağlık sorunları yavaş yavaş kendini göstermeye başlayabilir. Bu nedenle de ona sağlıklı ve besleyicilik yönü yüksek olan N&D kedi konservesi çeşitlerinden sunabilirsiniz.

Kedi dostunuzu iyi beslemek, sağlığı için hayati önem taşır. Yedikleri yiyecekler, bir kedinin tüylerinden sindirim sistemine kadar çeşitli çok önemli sistemleri etkiler. N&D Konserve kedi maması, kedilerin ihtiyaç duydukları tüm vitaminleri almalarının en kolay yoludur. Farklı yapıdaki kedilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak üretilmiş mamalar arasından dikkatli seçim yapılması gerekmektedir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli konserve kedi maması çeşitleri vardır. Farklı mamalar; farklı ırklar, farklı kedi türlerini kolaylıkla besleyebilir. Bir kedinin beslenmesi, kedinin cinsine veya belirli özelliklerine göre değişebileceğinden, bu kadar geniş bir seçim olanağına sahip olmak, mamanın birçok farklı kediye uygun olmasını da sağlar. Bu noktada konserve kedi maması sıra dışı seçeneklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. N&D Ton Balıklı Kabaklı Karidesli Kedi Konservesi de bu mamalardan biridir.

N&D Kuru Köpek Mamaları

Köpekler için en lezzetli seçimlerden biri olan N&D köpek mamaları, dostunuzun yaşı ve ırkı her ne olursa olsun ona uygun mama çeşitleri vadeder. N&D kuru köpek mamaları ile sevimli dostunuzun sağlıklı kalmasını, gelişimini optimal biçimde sürdürmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. N&D Ocean Balıklı Balkabaklı Yavru Köpek Maması gibi bir ürün ile yavru köpeğinizin beslenmesini en iyi şekilde desteklemeniz mümkün olmaktadır.

Günümüzde kuru mama, köpeklerimizi beslemenin pratik ve hijyenik bir yoludur ve veteriner kliniklerinde, evcil hayvan dükkanlarında ve marketlerde mevcuttur. Köpeklerimizin sağlığını ve dengesini beslemenin en kolay yolu kuru mama gibi görünüyor. Çoğumuz kedimiz veya köpeğimiz için kuru mama seçerken içeriğindeki proteinin kaynağına bakarız. Ancak kuru mamalar arasında kalite sınıflandırmaları da bulunmaktadır. Yüksek kaliteli, dengeli gıda bileşenleri, orijinal kaynaklardan gelir ve yalnızca veteriner gözetiminde saklanmasına ve satılmasına izin verilir. Bu yüzden amacımız köpeklerimizi kaliteli bir kuru mama ile beslemek olduğunda doğru adres, N&D köpek mamaları olmalıdır. Çünkü N&D mamalar uzman veterinerler tarafından onaylıdır. Bu yüzden de N&D köpek maması çeşitleri güvenle satın alınabilir.

Besin kaynağının çeşidine, yaşına ve kökenine bağlı olarak birçok kuru gıda türü tüketime hazırlanmaktadır. Köpeğin zevkine ve egzersiz planına göre çeşitli günlük beslenme miktarları oluşturulabilir ki bu en pratik besleme yöntemidir. Dostunuzun beslenmesini sağlamak, ihtiyaç duyduğu vitamin, protein ve mineralleri ona sağlamak adına, N&D kuru köpek maması çeşitleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. N&D Portakallı ve Morina Balıklı Köpek Maması da bu seçeneklerden biridir.

N&D Konserve Köpek Mamaları

Köpeklerin beğenerek tükettiği mama türlerinden biri de konserve köpek maması çeşitleri. Bunun farkında olan ve köpeklerin genel sağlığını önemseyen N&D markası, evcil hayvan dostunuz için en iyi konserve mamaları sunar. N&D konserve köpek mamaları, dostunuzun sağlığı için son derece önemli olan besin bileşenlerini yapısında barındırır. N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Köpek Konservesi gibi bir ürün ile sevimli dostunuzun kaliteli beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Sadık dostlarımızın konserve mamayı gördüklerinde hissettikleri heyecan, birçok evcil hayvan sahibinin etkilendiği bir durum. Bu coşku; insanların çikolata, fast food ve cips gibi potansiyel olarak sağlıksız gıdaların aşırı tüketimine verdiği tepkiden çok farklıdır. N&D konserve köpek mamaları, üretilme biçimleri nedeniyle daha taze malzemelere sahiptir. Yiyeceklerin içeriği, çiğnemeyi daha keyifli hale getiren özel bir jel ile korunur ve aynı zamanda bu ürünler sadık dostlarımız için daha da çekici bir hale dönüşür. N&D Somonlu Alabalıklı Köpek Konservesi de tam olarak böyle bir mamadır.

İçeriğiyle birlikte yiyeceklerin tadı daha taze olduğu için iştahlarının açılmasına yardımcı olur. Hasta olan bazı köpekler, iyileşene kadar N&D konserve köpek mamaları ile beslenmeleri gerekebilir. Çiğneme sorunu, ağız ve diş sağlığı sorunu olan köpeklere yaş mama verilmesi; ani kilo kaybı yaşamamaları, güçlerinde ve bağışıklıklarında olumsuz bir değişiklik olmaması için çok önemlidir. Su tüketimi oldukça az bir oranda olan köpekler için belirli aralıklarla N&D yaş mama verilmesi, susuz kalmamaları için çok önemlidir. Beslenme rutinlerine kuru mamaya ilave olarak yaş mama da eklenebilir.

N&D köpek konserve maması veya bir diğer ismi ile yaş mama olarak adlandırılan ürünler evcil hayvanlar tarafınca çoğu zaman kuru mamalara kıyasla daha fazla tüketilirler. Hızlı mama tüketimi, bilhassa büyük ve orta ırk köpeklerde bazı mide problemlerine sebebiyet verebilir. Konserve köpek mamasının tercih edileceği zamanlarda hayvanların uzun bir süre aç kalmamasına da özen gösterilmelidir. Gün içerisinde tek öğün beslenen hayvanlara o öğünde yaş mama verileceği zaman, mamayı birkaç porsiyona bölmek olması muhtemel bir mide probleminin önüne geçmeye destek olacaktır.

N&D Kedi ve Köpek Maması ile İlgili Sık Sorulan Sorular
N&D Marka Mamalar Kaliteli Mi?

Evcil mamaları söz konusu ise marka ve ürün seçimi çok önemli bir detaydır. Kaliteli markaların ürünlerine yatırım yaparak kedi veya köpeğinizin sağlıklı kalmasını mümkün kılabilirsiniz. İşte bu markalardan biri de N&D olmaktadır. Uzun senelerden bu yana sağlıklı, güvenli ve kaliteli ürünleri ile sektörde fark yaratan N&D markası, evcil hayvanınız için en doğru seçimlerden biridir. Kediniz için N&D kedi mamaları, köpek dostunuz için de N&D köpek mamaları arasından tercih yapabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen N&D Kedi Mamaları Hangileri?

Kediler için benzersiz tat, doku, aroma ve faydalı içeriğe sahip olan mamalar sağlayan N&D, en popüler markalar arasında yer alır. Kedinizin yaşı, ırkı ve lezzet tercihi her ne olursa olsun, ona hitap eden bir N&D kedi maması bulabilirsiniz. En popüler N&D kedi mamaları ise şöyledir:

  • N&D Tavuklu Narlı Düşük Tahıllı Kuru Kedi Maması
  • N&D Bıldırcın Etli Yetişkin Kuru Kedi Maması
  • N&D Narlı ve Tavuklu Yavru Kedi Konservesi
  • N&D Ton Balıklı Kabaklı Karidesli Kedi Konservesi
En Çok Tercih Edilen N&D Köpek Mamaları Hangileri?

Köpek dostlarımız için en iyi mamaları sağlayan N&D, onların damak tadına hitap eden ürünleri ile aynı zamanda sağlıklı kalmalarına da yardımcıdır. Köpeğinizin yaşına, lezzet tercihine ve ırkına uyan bir N&D köpek maması ile dostunuzun gelişimini destekleyebilirsiniz. Aynı zamanda onun mutlu olmasına da yardım edebilirsiniz. Çünkü N&D köpek mamaları benzersiz lezzet içeriği ile fark yaratır. En popüler N&D köpek mamaları şunlardır:

  • N&D Ocean Balıklı Balkabaklı Yavru Köpek Maması
  • N&D Portakallı ve Morina Balıklı Köpek Maması
  • N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Köpek Konservesi
  • N&D Somonlu Alabalıklı Köpek Konservesi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR