₺655,75 KDV Dahil
₺775,00 KDV Dahil
₺655,75 KDV Dahil
₺775,00 KDV Dahil
₺495,75 KDV Dahil
₺775,00 KDV Dahil
₺655,75 KDV Dahil
₺799,00 KDV Dahil
₺675,75 KDV Dahil
₺813,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺675,75 KDV Dahil
₺775,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺515,75 KDV Dahil
₺666,00 KDV Dahil
₺665,75 KDV Dahil
₺799,00 KDV Dahil

Paw Paw Kedi ve Köpek Maması

Kedilerin ve köpeklerin sağlıklı şekilde gelişim sağlayabilmesi adına farklı besin içeriklerini tüketmesi gerekir. Bu besin içeriklerinin ise kediler ve köpekler için sağlıklı, dengeli ve yeterli olması son derece önemlidir. Ancak bu sayede kedi ve köpeklerin yavruluktan itibaren nitelikli şekilde gelişim sağlaması mümkün olabilir ve yavruluk döneminden itibaren güçlü bir bağışıklığa sahip olarak hastalıklardan korunmaları da olanaklı hale gelir. Paw Paw marka kedi ve köpek mamaları da tam olarak bunu amaçlar ve kedilerin de köpeklerin de sağlıklı şekilde yaşamlarını sürdürebilmesi için özel içerikler formüle eder. Sayfamızda en özel içeriklere sahip Paw Paw mama çeşitlerini bulabilirsiniz.

Paw Paw Kedi Maması

Kedilerin yavruluk döneminden itibaren sağlıklı şekilde gelişim göstermesi, kusursuz şekilde büyümesi ve güçlenmesi için kaliteli içeriğe sahip olan mamaları tüketmesi şarttır. Bu nedenle de Paw Paw kedi mamaları kedilerin bağışıklığını güçlendirir, yavruluk döneminde ihtiyaç duyacakları tüm gereksinimleri sağlar. Anne sütünden sonra kedilerin bağışıklıklarının korunmasına olanak tanıyan Paw Paw marka mamalar; kaliteli içerikleri ve dengeli formülleri ile kedilerin sağlıklı şekilde beslenmesine olanak tanıyan ürünlerdir.

Yetişkinlik döneminde kedilerin yaşayabileceği olası sağlık sorunlarına özel şekilde de formüle edilen Paw Paw kedi maması çeşitleri, kedilerin özel sağlık koşullarında dahi en kaliteli ve sağlıklı içerikler ile beslenmesini sağlar. Örneğin kedinizin kısırlaştırılmış olması, hamile olması ya da herhangi bir özel sağlık sorununa sahip olması durumunda bunun için özel olarak üretilmiş olan Paw Paw marka mama tercih edebilirsiniz.

Yaşlılık dönemindeki köpeklerin de besin ihtiyaçlarına yönelik şekilde mamalarını formüle eden Paw Paw, köpeklerin yaşlılık döneminde de sağlıklı ve dengeli şekilde beslenebilmesi için özel içerikler kullanır. Bu sayede yaşlılık döneminde de direnç düşmez, köpeklerin zinde kalması mümkün hale gelir ve yaşlanmaya bağlı pek çok rahatsızlığın da gözlemlenme olanağı düşer.

Kedilerin sağlıklı şekilde yaşamını dürdürebilmesi için farklı pek çok besin içeriğini tüketmesi şarttır. Örneğin protein, kediler için olmazsa olmaz bir besin içeriğidir ve hayvansal proteinin vücuda alınması kediler için son derece gereklidir. Bu nedenle de kedilerin hayvansal protein ihtiyacını gidermek adına Paw Paw mamaların içerisinde farklı protein ürünleri kullanılır, doğal hayvansal kaynaklı olan protein içeriğine sahip Paw Paw mamalar ile sağlıklı öğünler garanti edilebilir.

Proteinin yanı sıra karbonhidrat, vitamin, mineral ve benzeri pek çok içeriğin de mama içerisinde dengeli şekilde yer alması şarttır. Bundan dolayı kedilerin sağlıklı ve dengeli beslenebilmesi adına günlük besin ihtiyacına yönelik şekilde formüle edilen Paw Paw mamalar, kedilerin gün içerisinde aktifliğini koruyabilmesini ve sağlıklı şekilde hayatını devam ettirebilmesini sağlar.

Yalnızca kedilerin sağlığını düşünmeyen, aynı zamanda kedilerin damak tadına da hitap eden Paw Paw kedi maması türleri, kedilerin en beğendiği lezzetlere, ürünleri içerisinde yer verir. Bu sayede kedilerin kaliteli içerikler ile beslenmesi mümkün hale gelir ve kedi dostlarımızın mutluluk seviyesi artar. Mamalarının içeriğinde koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici ve benzeri ürünlere yer vermeyen ve kimyasal ürünleri kullanmayan Paw Paw, kedilerin sağlığını korumayı ve sağlıklarını güçlendirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu sayede kedilerin yeterli ve dengeli beslenerek sağlıklarını en lezzetli şekilde koruyabilmesi de kolay hale gelmiştir.

Paw Paw Kedi Maması Çeşitleri

Farklı pek çok kedi maması çeşidine sahip olan Paw Paw, yalnızca kedilerin damak tadına hitap edecek mamaları üretmez. Aynı zamanda kedilerin damak tadına hitap ederken onların en kaliteli içerikler ile de beslenmesini sağlar. Örneğin Paw Paw Yetişkin Kedi Maması Tavuklu, yetişkin kedilerin günlük besin ihtiyacını karşılarken nefis tavuklu içeriği ile de kedilerin ilgisini çeker ve onların sağlığını en lezzetli şekilde koruyabilir. Kaliteli protein kaynağı sayesinde kedilerin gelişimleri ideal olarak sağlanabilir ve yetişkinlik döneminde ihtiyaç duyabilecekleri enerjiyi de tavuk kaynaklı leziz protein ile temin etmeleri mümkün olabilir.

Yavru kedilerin de tüketimi için özel olarak üretilen mamalardan biri olan Paw Paw Kitten Kedi Maması, kedilerin anne sütünden sonra da bağışıklıklarını muhafaza edebilmelerini sağlar ve aynı zamanda gelişimlerini iyi şekilde sağlayabilmelerine yardımcı olur. Gelişimleri için gerekli olan tüm besin içeriklerine sahip olan Paw Paw mamalardan biri olan Paw Paw Kitten Yavru Kedi Maması da nefis tavuk içeriği ile kedilerin damak tadına hitap eder ve aynı zamanda kedilerin gelişimlerini en iyi şekilde sağlayabilmesine imkan tanır.

Özel seri olan Paw Paw Gurme Kedi Maması, özel içeriği ve nefis lezzeti ile kedilerin ilgisini çeker ve zengin protein içeriğine sahip olması nedeniyle de özellikle son derece aktif olan kedilerde tercih edilebilir. Ayrıca kedilerin gelişim dönemlerinde de gurme serisi mamaların yeri önemlidir çünkü ihtiyaç duyulan protein, zengin tavuk içeriği ve lezzeti ile sağlanabilecektir.

Farklı mama çeşitlerine sahip olan Paw Paw, ürünlerinin hiçbirinde kimyasal koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı ya da benzeri kimyasal ürünlere yer vermez. Bu sayede kedilerin sağlıklı şekilde beslenebilmeleri adına gerekli olan tüm içeriklere mamalarında yer verir. Paw Paw, mamalarının tamamında doğal hayvansal proteine de yer vermesi nedeniyle kedilerin gelişimini nitelikli şekilde sağlamaya yardımcıdır.

Paw Paw Köpek Maması

Köpeklerin sağlıklı şekilde gelişim göstermesi ve yaşlılık dönemine kadar da aktifliğini, sağlığını ve neşesini koruyabilmesi için kaliteli mama içeriği ile beslenmesi şarttır. Paw Paw da köpeklerin ihtiyaç duydukları besin içeriğini sunar ve yavruluk döneminde gelişimin doğru şekilde ilerlemesini sağlarken yetişkinlikte ihtiyaç duyulan enerjiyi destekler. Aynı zamanda da yaşlılık döneminde köpeklerin hastalıklardan korunarak daha dinç kalması için gereksinim duyulan bileşenleri vadeder. 

Paw Paw köpek mamaları, köpeklerin yavruluk döneminde anne sütünden sonra bağışıklığını korumak için birebir ürünlerdir. Köpeklerin bağışıklıklarını korumakla kalmayan Paw Paw marka mamalar aynı zamanda sağlıklı kemik, kas ve eklem gelişimi ve bunların sağlığının korunması için de son derece önemlidir. Bu nedenle de köpeklerin gerek duyulan gelişim ve sağlık durumlarını muhafaza edebilmeleri açısından Paw Paw mamaların içeriği son derece yeterli ve dengeli olacak şekilde tasarlanır.

Köpeklerin yaşlılık döneminde sahip olabileceği pek çok hastalıktan korunmasına yardımcı olan Paw Paw marka mamalar, yaşlılığın getirdiği yorgunluk halinin de giderilmesini sağlar ve köpeğinizin gün boyu aktif kalarak sağlığını koruması için de bir olanak sunar.

Sağlıklı bir yaşam için kimyasal içeriklere mamasında yer vermeyen Paw Paw köpek mamaları, köpeklerin doğal ve taze içerikler ile beslenmesi adına özel formüller geliştirmiştir. Bu sayede köpeklerin sağlıklı ve dengeli şekilde beslenmesi mümkün olabilmektedir. Ayrıca kimyasal içeriğe mamalarında yer vermeyen Paw Paw, köpeklerin sağlıklarını doğal şekilde korumak adına özenle iş yürütmektedir.

Paw Paw Köpek Maması Çeşitleri

Farklı pek çok mama çeşidine sahip olan Paw Paw, köpeklerin her dönemde ve her durumda sağlıklı şekilde beslenmesini önemser. Bu nedenle de özel olarak formüle ettiği mamaları sayesinde köpeklerin farklı yaş aralıklarında ve farklı sağlık koşullarında sorunsuz şekilde beslenmesi için özel formüllerini sunar.

Paw Paw Yetişkin Köpek Maması Kuzu Etli, köpeklerin yetişkinlik döneminde ihtiyaç duyulan besin içeriklerini tüketebilmesini sağlar. Ayrıca kaliteli şekilde beslenmenin yanı sıra köpeklerin damak tadına da hitap eden Paw Paw mamalar, çeşitli protein içerikleri ile köpeklerin sağlıklarını korur. Paw Paw Yetişkin Kuru Köpek Maması Biftekli de köpeklerin biftek içeriği ile beslenmesini, hayvansal protein tüketmesini ve aynı zamanda sağlıklı şekilde yaşamlarını sürdürebilmelerini kolay hale getirir.

Paw Paw Yavru Köpek Maması Kuzu Etli, köpeklerin kuzu eti içeriği gibi lezzetli ürünler ile keyifli şekilde beslenmesine katkı sağlar. Yavru köpeklerin kuzu etli mama ile hayvansal protein tüketmesi, gelişimin düzenli şekilde ilerlemesi için son derece yararlıdır. Ayrıca yavru köpekler için özel olarak formüle edilmiş olan bu mamalar, yavruların sağlıklarını korur ve gelişimlerine yardımcı olarak bağışıklıklarını da güçlendirmek adına özel ürünleri içerir. Kaliteli beslenme için gerekli vitamin, mineral, karbonhidrat ve protein içeriklerini formüle eden Paw Paw; köpeklerin farklı dönemlerde en kaliteli içerikler ile sağlıklı beslenebilmesini sağlar. Bu sayede dengeli ve düzenli şekilde beslenebilmek mümkün hale gelir.

Paw Paw Kedi ve Köpek Maması ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Paw Paw Kedi Maması Kaliteli Mi?

Kedilerin sağlıklı şekilde beslenebilmesi adına özel içerikleri barındıran Paw Paw; mamalarının her birinde kaliteli ve sağlıklı ürünlere yer verir. Bu sayede kedilerin dengeli içerikler ile en kaliteli ürünleri tüketerek beslenmesi mümkün olabilecektir. Ayrıca kaliteli içeriklerin yanı sıra kimyasallara da yer vermeyen Paw Paw, kedilerin kimyasallardan ve zararlı içeriklerden uzak olacak şekilde beslenmesini de garantiler.

Kaliteli olmanın yanı sıra kedilerin doğal şekilde beslenmesini de sağlayan Paw Paw, vitamin ve mineral içeriği gibi pek çok ürünü doğal hali ile kullanır ve böylece kedilerin sağlıklarının doğal yollardan korunabilmesine yardımcı olur.

Paw Paw Köpek Maması Kaliteli Mi?

Köpeklerin yavruluk döneminden itibaren sağlıklı şekilde gelişim gösterebilmesi adına kaliteli mamalar ile beslenmesi son derece önemlidir. Mamalarının içeriğinde kimyasallara ve katkı maddelerine yer vermeyen, köpeklerin sağlığını önemseyen, gelişim için gerekli olan ürünleri de mamalarının içerisinde barındıran ve aynı zamanda hayvansal kaynaklı protein içeriğine sahip olan Paw Paw; köpeklerin en iyi şekilde gelişmesi ve büyümesi için gerekli her koşulu sağlar. Bu sayede kaliteli bir mama ile sağlıklı şekilde beslenebilmek mümkün hale gelir.

Paw Paw, kaliteli bir mamadır ve köpeklerin yavruluk döneminden itibaren dengeli beslenmesine yarar sağlar. Dengeli beslenme için gerekli olan içerikleri barındıran Paw Paw, köpeklerin her dönemdeki ihtiyaçlarını tanır ve onlara özel olarak formüle ettiği leziz mamalarını sunar. Sonuç olarak her dönemde sağlıklı şekilde beslenmek Paw Paw mamalar ile mümkün olabilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Paw Paw Kedi Mamaları Hangileri?

Pek çok farklı içeriğe ve çeşide sahip olan Paw Paw, kedilerin çeşitli şekilde beslenebilmesi adına onlarca farklı mama sunar. Bu kaliteli mamalar ile dengeli ve sağlıklı beslenme mümkün olabilir ve kedilerin gerekli olan besin içeriklerini rahatça temin etmesi de olası hale gelir. En sık tercih edilen Paw Paw kedi mamaları şunlardır:

En Çok Tercih Edilen Paw Paw Köpek Mamaları Hangileri?

Köpeklerin yaşamlarını sağlıklı şekilde devam ettirebilmeleri için özel içerikleri ile çok sayıda mama sunan Paw Paw, köpek dostlarımızın sağlıklı kalmalarına olanak tanır. Farklı çeşitleri ile de köpeklerin damak tadına hitap eden ve sağlıklarını korumaya yardımcı olan Paw Paw markasının en sık tercih edilen köpek mamaları şunlardır:

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR