₺180,00 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺180,00 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺180,00 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺109,00 KDV Dahil
₺130,80 KDV Dahil
₺59,15 KDV Dahil
₺94,70 KDV Dahil
₺69,97 KDV Dahil
₺116,34 KDV Dahil
₺119,43 KDV Dahil
₺215,26 KDV Dahil
₺3.538,64 KDV Dahil
₺7.053,68 KDV Dahil

Köpek Kulübe ve Evleri

Köpekler için onlara özel bir yaşam alanı inşa etmek yapılabilecek en doğru hamlelerden bir tanesidir. Özellikle bahçeli bir evi olan kişiler satın alacakları köpek kulübesi ile birlikte köpeklere muhteşem bir yaşam alanı sunmuş olur.
Köpeklerini evlerinde besleyen kişiler de son dönemde köpek kulübesi almayı tercih ederler. Ahşap ya da plastik malzemeden yapılan bu kulübeler bir mobilya olarak görülür ve evdeki yerini alır. Böylece köpeklerin her zaman tercih edebilecekleri bir alan ortaya çıkmış olacaktır.
Köpeklerin türleri ebatları üzerinde etkili olmaktadır. Bazı köpekler son derece ağır ve uzun olurlarken bazıları çok daha küçük yapıda olacaklardır. Bu durum köpek kulübesi seçimlerinde de önemli bir rol oynar. Kulübelerin her zaman köpeklerin ebatlarına uygun olması gerekmektedir.
Çok büyük bir köpeğe sıkışacağı ve içerisinde zorlukla zaman geçireceği bir kulübe almak doğru olmaz. Bu durum köpeği huzursuz eder ve kulübesinde zaman geçirmek istemez. Benzer bir şekilde çok büyük bir kulübe almak da alanın boşa israf edilmesi anlamına gelecektir. Bunların yaşanmaması adına köpek ebatlarına uygun kulübeler alınabilir.
Köpek kulübesi dendiğinde ilk akla gelen ürünler ahşap kulübelerdir. Kendine ait bir çatısı bulunan, tamamen ahşaptan imal edilen ve son derece doğal duran bu kulübeler köpekler için en uygun yaşam alanlarıdır. İçerisinde köpeklerin su ve mama kaplarının konabileceği bu kulübelerde köpekler zaman geçirmeyi çok severler.
Ahşap köpek kulübeleri ağırlık bazında yüksek ürünlerdir. Bu sebeple de taşınmaları ve hareket ettirilmeleri çok kolay olmaz. Sabit bir şekilde kullanılacak olan kulübelerde ahşap malzemenin tercih edilmesi gerekli olacaktır. Aksi halde istenen verim alınamaz.
Ahşaptan elde edilen köpek kulübeleri çok şık bir görünüme sahip olsa da ekonomik açıdan biraz pahalı ürünlerdir. Bu sebeple de ilk etapta plastik kulübeler de tercih edilebilmektedir. Özellikler evlerin içerisinde kullanımı düşünülüyorsa plastik bir kulübe almak daha akıllıca olur.
Satın alınacak olan plastik köpek kulübesi çok daha rahat bir şekilde taşınacaktır. Ekonomik açıdan uygun özelliklerde olduğundan kolayca satın alınabilir. Köpekler için ahşap ya da plastik malzeme üzerinde yatmanın da bir farkı bulunmamaktadır.