₺3.355,55 KDV Dahil
₺6.000,00 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.350,55 KDV Dahil
₺6.000,30 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.350,55 KDV Dahil
₺6.000,30 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.321,55 KDV Dahil
₺6.000,00 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.350,55 KDV Dahil
₺6.000,30 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.793,55 KDV Dahil
₺7.048,34 KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Ücretsiz Kargo

Köpek Taşıma Ürünleri

Sevimli dostlarımız köpeklerle hem gezerken hem seyahat ederken hem de veteriner kontrollerine giderken onu güvende tutmak için köpek taşıma ürünlerine ihtiyaç duyarız. Siz de köpeğiniz için kaliteli ve konforlu bir köpek taşıma ürünü arıyorsanız; sayfamızı incelemeniz yeterli!

Kaliteli Köpek Taşıma Çantaları ile Sevimli Dostunuzu Rahat Ettirin

Birçok çeşitte ve markada köpek taşıma ürünü bulmanız mümkündür. Ancak köpeği taşımak için en uygun ürünü seçmek ve ağır, kullanışsız ürünlerden uzak durmak gerekir. Köpeğiyle güvenli bir şekilde seyahat etmek veya köpeğini veterinere götürmek isteyen köpek sahipleri mutlaka bir taşıma ürününe ihtiyaç duyar. Fakat sevimli dostlarımızı taşıyacağımız bu ürünleri seçmek için dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır.

Evimizi, hayatımızı ve en güzel anlarımızı paylaştığımız köpekler için yapamayacağımız şey yoktur. Tıpkı insanlar gibi sevimli dostlarımızın da bazı eşyalara ihtiyacı olabilir. Köpekle eğer bir yolculuk yapacaksanız, yolculuk uzun da sürse kısa da sürse köpeği taşımak için köpek taşıma çantalarına ihtiyaç duyulur. Köpek taşıma çantaları, özellikle köpek hastalandığında ya da farklı bir rahatsızlık geçirdiği zaman yorulmamasını sağlamak adına çok yardımcı olur. Köpekler her ne kadar araba içinde uslu uslu otursalar da trafikte böyle bir riski almak hem köpeğin can güvenliği hem de sizin açınızdan uygun olmaz. Aynı zamanda araba kullanırken de çok ihtiyaç duyulan köpek ürünlerinden birisidir. Örneğin, Bacco Milano Köpek Şeffaf Taşıma Çantası ile hem siz hem de köpeğiniz çok rahat edebilir.

İlgili Kategori: Köpek Taşıma Çantası

Toplu taşıma araçlarında köpekle beraber seyahat etmek yasak olduğu için bu kuralı köpek taşıma çantaları ile kırabilirsiniz. Her köpeğe uygun üretilen köpek taşıma çantaları mevcuttur. Eğer köpek küçük bir ırk köpeği ise, küçük ırk köpeklere özel üretilmiştir çantalardan tercih edilebilir. Genellikle küçük ırk köpekleri için üretilen küçük köpek taşıma çantaları, özellikle uçak seyahatlerinde çok kullanışlı oluyor. Ancak köpek büyük ırk köpeğiyse, ona uygun üretilen büyük ırk köpek çantalarından tercih etmelisiniz. Küçük ırk köpeklerine orta boy köpek taşıma çantası alınabilir ancak büyük ırk köpeklerine büyük taşıma çantası almak gerekir. Bunun için Lepus Şeffaf Kedi Köpek Taşım Çantası Large modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Köpek sahiplerinin bazıları köpeklerinin boyutunun küçük olmasını avantaj bilerek kısa yolculuklar için köpek taşıma sırt çantalarından tercih ederler. İsminden de belli olduğu gibi sırt çantası gibi takılır. Bisiklete binmeyi seven köpek sahipleri kimi zaman köpekleri ile beraber çıkmak zorunda kalırlar. Bisikletle bir yere gideceklerin veya amaçları sadece bisiklet sürmek olanların köpeklerini yanlarından ayırmak istemedikleri zaman köpek taşıma bisiklet sepetlerinden kullanabilirler. Köpeklere uygun bisiklet önü çantasının olduğu gibi bisikletin arka taraflarına takılan köpek çantaları da mevcuttur. Örneğin, Trixie Pet Taşıma Çantası böyle bir üründür.

Köpek sahiplerinin bazıları sevimli dostlarını köpek taşıma çantalarında taşıma konusunda zorlanabilir. Bu durum ise kimi zaman köpeğin ağır olmasından dolayı kimi zaman da köpek sahibinin köpeği taşımaya yeterli gücünün olmadığından kaynaklı olabilir. Bu gibi sorunlar için köpeğe, tekerlekli köpek taşıma çantalarından alınabilir. Tekerlekli köpek taşıma çantaları ile hem köpek sahipleri yorulmamış olur hem de köpeğin taşıma çantası içerisinde keyifli yolculuk yapması sağlanır.

Köpek taşıma çantalarından bir diğeri ise köpek taşıma kafesleridir. Kapaklı olarak üretilen bu çantalar ile köpeğin içerisinde rahat nefes alması sağlanır. Özellikle uzun seyahatler sırasında köpekler bu kafeslerin içine yerleştirilir ve güvenli bir şekilde yolculuk yapması sağlanır. Bu çantaların içerisine mama ve su kabı gibi köpeğin temel ihtiyaçlarını kolayca yerleştirebilirsiniz. Trixie Köpek Taşıma Alüminyum Kafesi tam olarak bu amaca hizmet eder.

Uçak seyahati yaparken kullanılabilecek köpek taşıma çantaları da vardır. Bu çantaların yardımıyla uçak seyahatlerinde sevimli dostunuzu da istediğin yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu çantalarda sevimli dostunuzun güvenli yolculuk yapmasını sağlayan kilit sistemleri de vardır. Bu kilit sistemlerinin sayesinde köpek taşıma çantaları açılmayacaktır. Bu tarz taşıma çantalarının içinde genelde ürüne ek olan su kapları da bulunmaktadır. Bu su kapları sevimli dostunuzun yolculuklarda ihtiyaç duyduğu su ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Trixie Köpek Taşıma Kafesi 88x58x51 cm bu gereksinimi karşılayabilir.

Köpek taşıma çantaları genelde sert plastiklerden yapılır ve bu çantaların taşıma kolları çok dayanıklı ve güçlüdür. Uzun yolculukların yanı sıra veteriner veya daha kısa yolculuklar için köpeği yanınızda götürmek için oldukça ideal ürünlerdir. Taşıma çantalarının kapı kısımları kolayca açılan ve kapanan formda üretilmektedir. Bu ürünler çok sağlam olmakla beraber olabilecek aşınmalara karşı da dayanıklıdır. Temizliği de kolay şekilde yapılan taşıma çantaları uzun ömürlü kullanım sağlar.

Her Irka Uygun Köpek Taşıma Altlığı ZOO’da!

Köpek taşıma altlığı, köpek taşıma çantalarına veya köpek kafeslerine yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Bu altlıklar köpekle ulaşım veya seyahat halindeyken çiş ve dışkı ihtiyaçlarını gidermeleri için kullanılır. Dikdörtgen ve kare şeklinde üretilen bu sıvı emici taşıma altlıkları adeta bebek bezi işlevi görür ve üstüne akıtılan sıvıyı emerek kokuyu olabildiğince azaltır. Taşıma esnasında kullanılan köpek taşıma altlıklarını geleneksel tuvalete çıkma yöntemi olarak kullanmak da mümkündür. Ayrıca uzmanlar köpekleri kapalı mekanlarda tuvalete çıkarma rutinine alıştırmanın çok sağlıklı olmadığınız vurgulamaktan da çekinmiyorlar.

İlgili Kategori: Köpek Taşıma Altlığı

Köpek taşıma altıklarının kullanımı, kullanım amacına göre değişiklik gösterebilir. Köpek sahibi olarak yalnızca köpeğinizi taşıdığınız durumlarda taşıma altlığı kullanmayı planlıyorsanız eğer tek yapmanız gereken, altlığı düzgün bir şekilde kafesin ya da taşıma çantasının içerisine yerleştirerek üstüne köpeğinizi koymak olacaktır. Taşıma altlıklarının üretildiği malzemeler hali hazırda hayvan dostu malzemeler olduğundan dolayı köpek, taşıma altlığını hiç yadırgamayacaktır. Öte yandan ise taşıma altlığını ev içinde kullanmayı planlıyorsanız, köpeği bu sürece alıştırmak için uzun bir zaman çaba serf etmeniz gerekecektir. Her gün belirli saatlerde tuvalete çıkma seansları düzenlemek gerekeceği gibi köpeğin yeme-içme alışkanlıklarını da bu seansların çerçevesinde programlamalısınız ve sevimli dostunuzun bağımsız şekilde altlığa çıkmasını kendine alışkanlık edinene dek onu hep takip etmelisiniz. Köpek taşıma altlığını iç mekan tuvaletlerinde ihtiyacı giderme amacıyla kullanmayı planlıyorsanız eğer altlığı sık sık değiştirmelisiniz ve evin belirli bir alanını yalnızca köpeğin tuvalet ihtiyacını gidermesi için tahsis etmelisiniz. Köpeğiniz tarafından minik kazalar meydana geldiği an ise orayı anında temizlemelisiniz.

Köpek taşıma altlıkları, marka ve boyutlara göre farklılık göstermektedir. Köpek kafesinin veya taşıma çantasının boyutuna göre bu altlıklardan alabilirsiniz. Köpek taşıma altlığı alırken yedek olarak da satın almanız büyük bir avantaj sağlar. Çünkü köpekle ne zaman seyahate, misafirliğe ya da veteriner kontrolüne gideceğinizi bilemezsiniz. Evinizde bulunan köpek malzemelerinin arasında her daim köpek taşıma altlığı bulundurmak, acil durumlar söz konusu olduğu zaman hazırlıksız yakalanmanızı önler.

Köpek Taşıma Boxları ile Tüylü Arkadaşınız Daha Mutlu

Köpeklere özel üretilen taşıma boxları hem köpekler için hem de sahipleri için çok avantajlıdır. Özellikle köpeklerle sık sık yapılan seyahatlerde köpeğin koyacağınız bu çantalar yolculuk yapmayı çok kolay hale getirmektedir. Köpeği istediğiniz zaman istediğiniz yere bu çantaların sayesinde taşıyabilirsiniz. Böylece köpeği evde tek başına bırakmak zorunda kalmazsınız. Bu çantaların sayesinde şehir dışı seyahatlerle beraber şehir içinde gidilebilecek herhangi bir yere bile köpek ile gitmek mümkün hale gelir.

İlgili Kategori: Köpek Taşıma Boxları

En büyük avantajlarından birisi ise toplu taşıma araçlarında sevimli dostlarınızla yolculuk yapabilmektir. Otobüs, metro vb. araçlara evcil hayvanları bindirmek yasaktır. Ancak köpek taşıma boxları sayesinde köpeğinizi bu araçlarda kolaylıkla taşıyabilir ve gitmek istediğiniz yere gidebilirsiniz. Köpek taşıma boxları, küçük ırk köpeklerine ve orta ırk köpeklerine uygun şekilde üretilmektedir. Bu ürünlerden alırken köpeğin yaşını, ırkını ve boyutunu göz önünde bulundurarak almak gerekir. Bununla birlikte taşıma çantalarını kullanırken köpeğinizin çanta içerisine sıkışmamasını ve rahat nefes almasını sağlamak için boyutuna dikkat etmek gerekir. Bu çantalarda ek olarak mama ve su kabı yerleri bulunur. Bu yerlerin sayesinde köpeğin mamasını ve suyunu dilediğinde kolayca tüketmesini sağlayabilirsiniz. Fonksiyonellik açısından Zoostar Kedi Köpek Taşıma Çantası da kullanışlı bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

Çeşitli modellerde üretilen köpek taşıma boxları kullanım kolaylığı sağlar. Köpek sahiplerinin bazısı köpeğinin boyutunun küçük olmasını avantaj bilir ve kısa yolculuklar için köpek taşıma sırt çantasından tercih eder. İsminden de belli olduğu gibi bu çantalar sırt çantası gibi takılır. Bisiklete binmeyi seven köpek sahipleri, kimi zaman evde köpekleriyle beraber çıkmak zorunda kalırlar. Bisiklet ile yolculuk yapacaklarında ya da amaçları sadece bisiklet sürmek olanlar köpeklerini yanlarından ayırmayı istemezler ve köpek taşıma bisiklet sepetlerinden tercih ederler. Köpeklere özel üretilmiş bisiklet önü çantaları olduğu gibi bisikletin arka tarafına takılan çantaları da vardır. Aynı şekilde Trixie Köpek Taşıma Galvaniz Kafes de beklentilerinize yanıt verebilir.

Köpek sahiplerinin bazıları ise evcil dostunu köpek taşıma çantasında taşıma konusunda zorlanır. Bu durum ise bazen köpeğin ağır olmasından kaynaklanır bazen de köpek sahibinin köpeği taşımaya gücünün olmadığından kaynaklanır. Bu tür sorunlar yaşandığında köpeğe alınabilecek en uygun taşıma çantası tekerlekli olanlardır. Tekerlekli köpek taşıma çantalarıyla köpeğin taşırken hem sahipleri yorulmamış olur hem de köpek taşıma çantasında rahat yolculuk yapar.

Köpek taşıma box çeşitleri ile köpeğinizin diğer aksesuarlarını da bu çantaların içine koyabilirsiniz. Köpeğinizi düzenli olarak veteriner kontrolüne götürürken taşıma çantaları büyük avantaj sağlar. Herhangi bir rahatsızlığı olduğu zaman ya da düzenli gidilen kontrollerde köpeğinizi çantaya yerleştirerek sağlıklı ve güvenli şekilde taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda taşıma çantalarında aşı kartlarını koymak için ayrı dizayn edilmiş bölümler vardır. Bu çantalardan tercihinize göre büyük- küçük boy, sırt, şeffaf, tekerlekli ve ana kucak modellerinden alabilirsiniz. Taşıma çantalarının sayesinde köpeğinizi her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz ve seyahatlerinizde yanınızda taşıma kolaylığı elde edebilirsiniz. Böylelikle yolculuklarda, yürüyüşlerde veya seyahatlerde köpeğinizi yalnız bırakmak zorunda kalmazsınız. Bununla birlikte, iki köpeğiniz var ise Trixie İki Köpek Taşıma Kafesi modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Son olarak köpek taşıma boxları köpeğin sağlığını riske atmayacak kaliteli malzemelerden yapılır ve bu çantalar çok dayanıklıdır. Köpekle beraber yapılacak uzun yolculukların yanı sıra düzenli veterinere götürürken ya da daha kısa yolculuklar için bile köpeğinizi yanınızda götürmek için ideal ürünlerdir. Bu çantaların kapı kısımları kolay şekilde açılır ve kapanır forma sahiptir. Taşıma çantaları çok sağlam olmakla beraber oluşabilecek aşınmalara veya düşmelere karşı çok dayanıklıdır. Temizliği de son derece kolay yapılan köpek taşıma çantaları size ve köpeğinize uzun ömürlü kullanım vadeder.

Köpek Taşıma Çantaları ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Köpek Taşıma Çantası Gerekli Mi?

Köpekler için onlara özel üretilmiş köpek taşıma çantalarından kullanmak hem köpekler hem de sahipleri için oldukça kolaylık sağlar. Özellikle köpeklerle yolculuk yapılacağı zamanlarda köpeği koyacağınız bu çantaların yardımıyla yolculuk yapmak çok kolay hale gelmektedir. Köpek taşıma kafesleri olarak da bilinen bu çantaların sayesinde köpekle beraber seyahat edeceğiniz zamanlarda yanınızda taşıyabilirsiniz. Böylece köpeğin evde tek başına veya başka birine bırakmak zorunda kalmazsınız.

Köpek taşıma ürünleri köpek aksesuarları denildiği zaman ilk akla gelen ürünlerdendir. Şehir dışı yolcukların yanı sıra bu taşıma çantalarının sayesinde şehir içinde gidilecek herhangi bir yere de köpekle gitmek mümkün hale gelir. Otobüs, metro ve diğer toplu taşıma araçlarında yolculuk yaparken bu ürünlerin sayesinde sevimli dostunuzu yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Köpek taşıma çantaları genelde küçük ırk ve orta ırk köpeklere uygun olarak üretilmektedir. Bu ürünlerden alırken köpeğin ırkını ve boyutunu dikkate almak gerekir. Bununla beraber bu çantaları kullanırken köpeğin çanta içine sıkışmamasına ve rahat nefes alıp almadığına dikkat edilmelidir. Taşıma çantalarının çoğunda ek olarak mama ve su kabı bölümleri bulunur. Bu bölümlerin sayesinde köpeğin mama ve suyunu dilediğiniz zamanlarda ona kolayca vermek mümkün hale gelir.

Köpek taşıma çantalarından kucak modelleri sevimli dostunuzu kucakta taşımaya uygundur. Ana kucağı sayesinde köpek yolculuk esnasında yalnız hissetmeyecektir. Çeşitli renklerde ve boylarda üretilen ana kucağı modellerinden köpeğe uygun olanını alabilirsiniz. Bunların yanı sıra bu çantaların kumaşı silinebilir ve yıkanılabilir özelliklere sahiptir. Uzun yolculuklar esnasında köpeğin konforlu şekilde seyahat edebilmesi için üretilmiştir. Renkli üretilmelerinin yanında köpeğin dışarıyı rahatça görebilmesi için şeffaf ve üzerini kapatılabilen ürünleri de vardır. Bu ürünlerin sayesinde köpek dışarıyı rahatça izler. Bu ürünlerde bulunan omuz askılığı ile köpeğin rahatça taşıyabilirsiniz. Köpek taşıma çantalarından sırt çantaları ise sırtta taşımaya olanak sağlar. Sevimli dostunuzu bu çantaların içerisinde de konforlu bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bu çantalar hafiftir ve kolay şekilde taşıma imkanı sağlar. Çantanın içerisinde bulunan tasma takılma yerleriyle sevimli dostunuzu güvenceye alıp herhangi bir turumda atlamasını engellersiniz. Bazı modellerde yan kısımlarda köpek eşyalarını koymak için cepler bulunur. Bazılarında ise çantaların üst kısımları şeffaftır. Bu şeffaf kısımdan köpek rahatça nefes alır. Sırt çantaları ise köpeğinizi kolay şekilde taşıyabilir ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Köpek taşıma çantalarından tekerlekli olanları köpeği kolay taşıma imkanı sunar. Tekerlekli çantalar kaliteli kumaşlardan üretilir ve kullanımı son derece kolaydır. Tekerlekli çantaların birçoğunda sevimli dostunuzun boynuna takılmak için göğüs tasmaları yer alır. Bu özelliğin sayesinde köpeği güvenli şekilde taşıyabilirsiniz. Tekerlekli çantalar kullanılmadığı zaman katlanılıp kaldırılabilir. Bu özelliği sayesinde çok az yer kaplar ve kullanıcı dostu bir tasarımı vardır. Tekerlekleri de son derece kaliteli olan bu çantalar kolay şekilde hareket ettirilir. Köpek taşıma çantalarının sayesinde köpeğin diğer aksesuarlarını da bu çantaların içerisine yerleştirebilirsiniz. Sevimli dostunuzu düzenli olarak veteriner kontrolüne götürürken bu çantalardan yardım alabilirsiniz. Herhangi bir rahatsızlığında veya düzenli kontrollerde köpeği çantaya yerleştirerek sağlıklı şekilde taşıyabilirsiniz. Bu taşıma çantalarında aşı kartını koymak için de ayrı bölümler yer almaktadır. Bu çantalar büyük boy, tekerlekli, şeffaf, sırt, kucak gibi modellerde tercih edebilirsiniz. Bu çantaların yardımıyla sevimli dostlarınızı her an yanınızda bulundurabilir, seyahatlerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Seyahatlere gideceğiniz zamanlarda köpekleri evde bırakmak zorunda kalmazsınız.

Köpek Taşıma Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Köpek taşıma ürünü seçerken dikkat edilmesi gereken ilk husus ürünün yıkanılabilir malzemeden olup olmadığıdır. Köpeğinizi kısa veya uzun bir süre içerisinde taşıyacağınız ürün mutlaka hijyenik koşullara uygun olmalıdır. Bu sebeple mutlaka yıkanılabilir özelliklere sahip olan taşıma ürünlerinden tercih edilmelidir. Ayrıca köpek taşıma ürünün içerisinde yeterli şekilde hava alışverişi sağlamalıdır. Kimse köpeğinin taşıma esnasında zor nefes almasını istemez. Bazı taşıma ürünleri eşya taşıma ürünleri gibi düşünülerek ve köpeklerin sağlıkları hiçe sayılarak üretilmiştir. Bu köpek taşıma ürünlerinden kesinlikle uzak durun ve satın alacağınız taşıma ürününün yeterince hava aldığından emin olun.

Köpek taşıma ürünü seçerken, ürünün sağlam ve dayanıklı olduğundan emin olmalısınız. Çünkü içerisinde sevimli dostunuzu taşıyabileceğiniz ürünlerin sağlam ve dayanıklı olması gerekir. Aksi halde çanta herhangi bir harekette düşebilir veya köpek içinden düşerek çok zarar görebilir. Bu gibi problemlerin önüne geçmek için mutlaka ürünün koruyucu destekli, sağlam ve dayanıklı bir zemine, aynı zamanda tutacaklara sahip olmasına özen gösterin. Aynı şekilde plastik taşıma ürünlerinin kilit sistemleri çok sağlam olmayacağından mutlaka dayanıklılık ve sağlamlık vadeden ürünlerden tercih edin. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husussa taşıma ürününün üretildiği malzemedir. Sevimli dostlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir. Köpeklerin sağlığını korumak ve riske atmamak için mutlaka kanserojen malzemeler içermeyen taşıma ürünlerinden tercih etmelisiniz. Güvenilir ve çevrece bilinen markalardan kaliteli, köpeğin sağlığına zararlı maddeleri içermeyen taşıma ürünlerinden almalısınız.

Köpeğiniz için kullanışlı olan pratik taşıma ürünlerinden almalısınız. Köpek taşıma ürünlerinin en kullanışlı olanı pratik olan ve istenildiği zaman kolay şekilde açılabilen ürünlerdir. Bu sebeple köpek taşıma ürününün mutlaka sağlam ve istenildiği zaman kolayca açılabilir olduğundan emin olmalısınız. Köpek taşıma ürünlerinin bazıları köpek içinden kaçmasın diye çok küçük girişlere sahiptir. Bu ürünler köpeğin strese girmesine yol açacağından pratik ve rahat ürünlerden almalısınız. Köpeğinizin boyutuna göre taşıma ürünü almaya özen göstermelisiniz. Küçük boy, orta boy ve büyük boy olmak üzere köpeklere özel pek çok farklı ebatta ve boyutta ürün bulunmaktadır. Bundan dolayı küçük boy bir köpeğin büyük boy ürünlere taşınması veya büyük boy bir köpeğin küçük boy ürünler tıkışması rahatsız olmalarına ve strese girmelerine yol açar. Köpek taşıma ürünü alırken mutlaka köpeğin sığacağı ebatta olan ürünlerden tercih etmelisiniz.

Son olarak köpeğinize mutlaka konforlu iç yüzeye sahip ürünlerden seçin. Köpeğin seyahat esnasında strese giriyorsa veya ürünü daha kolay benimsemesini istiyorsanız konforlu ürünlerden seçmelisiniz. İç yüzeyleri konforlu ve kullanışlı olan taşıma ürünleri köpeğin rahat şekilde seyahat yapmasında sizlere imkan tanır. Köpeğinize sağlam, dayanıklı, kaliteli köpeğe uygun ebatlarda ve şık köpek taşıma ürünlerinden seçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR