₺35,00 KDV Dahil
₺60,00 KDV Dahil
₺122,26 KDV Dahil
₺220,92 KDV Dahil
₺54,43 KDV Dahil
₺85,26 KDV Dahil

Kemirgen Yatak ve Evleri

Kemirgenler için alınan kafesler ya da akvaryumlar onların rahat bir şekilde uyması ve gelişmesi için yeterli değildir. Konforlu bir uyku çekebilmeleri için onlara yataklarında alınması gerekir. Kendilerini güvende hissedecekleri yataklar sayesinde huzurlu bir uyku çeken kemirgen dostlarımız gün içerisinde agresif davranışlar sergilemeyecektir.
Kemirgenler için yataklar kadar özel evler de önem arz eder. Özellikle küçük dostlarımız için kemirgen yatak ve evleri oldukça önemlidir. Çok büyük kafesler ya da akvaryumlar kemirgenlerin kendilerini güvende hissetmesi için yeterli olmayabilir. Bu sebeple de küçük ebatlarda üretilmiş olan evler onlar için uygun alanlar olabilecektir.
Kemirgen besleyen kişiler genellikle küçük ebatlardaki yastıkları evcil dostlarımız için tahsis ederler. Yastıkların genel özellikleri hiçbir zaman kontrol edilmez. Kemirgenler için yumuşaklık düzeyi iyi mi ya da kumaşı onlara zarar verir mi gibi soruların yanıtı aranmamaktadır. Oysa kemirgenler için uygun olan yatak tipleri bellidir ve bunun dışındaki türler evcil dostlarımızı rahatsız eder.
Sitemizde yer alan kemirgen yatak ve evleri kategorisinde çok sayıda farklı yatak bulunmaktadır. Beslenen kemirgene göre alınan yataklar onlar için kusursuz birer hediye olacaktır. Yatakları kemirme ya da kendi istedikleri şekle sokmak için herhangi bir çaba harcamazlar. Hali hazırda onlar için kusursuz yataklar olacaktır.
Kemirgenlerin kendilerini güvende hissedebilmesi çok önemlidir. Sizinle iyi vakit geçirebilmesi ve farklı huzursuzluklar çıkarmaması adına kemirgen yatak ve evleri satın alınmalıdır. Evler küçük ebatlarda olursa ve etrafı gözlemelerine yarayan boşluklar bulunursa buralarda kemirgenler kendilerini çok rahat hissederler.
Sitemizde yer alan evlerin büyük bir kısmı bu şekilde tasarlanmıştır. Beslenen canlının ebatlarına ya da adedine göre en uygun evleri satın alıp onlara kusursuz alanlar sunabilirsiniz.