₺190,00 KDV Dahil
₺228,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺290,00 KDV Dahil
₺348,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺120,00 KDV Dahil
₺144,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺65,00 KDV Dahil
₺78,00 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil
₺24,00 KDV Dahil
₺203,53 KDV Dahil
₺383,46 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil

Akvaryum Su Düzenleyiciler

Balıkların yaşam alanları akvaryum ya da fanus olarak değişlik gösterse de değişmeyen durum suyun içerisinde olmalarıdır. Her zaman balıklar suyun içerisinde yaşamlarına devam ettikleri için suyun mevcut durumu son derece önemli olur. Eğer suda ciddi sorunlar yaşanıyorsa bu sorunlar balıkları kısa süre içerisinde etkilemeye başlayacaktır.
Akvaryum sularında yaşanan ya da yaşanabilecek olan problemlerin önüne geçebilmek adına akvaryum su düzenleyiciler kullanılmaktadır. Kullanılan bu ürünler sulardaki problemleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturarak balıklara daha kaliteli bir yaşam alanı sunmaktadır.
Sularda yaşanan en büyük problemlerden bir tanesi suyun bulanıklaşmasıdır. Her zaman balık yetiştiren kişiler suyun çok berrak olmasını ve balıkların kolayca izlenebilmesini ister. Ancak kullanılan yemler ya da yetersiz kalan filtreler sebebiyle sularda bulanıklaşma sorunları ortaya çıkabilir.
Bulanık sularda kullanılacak olan akvaryum su düzenleyiciler ile birlikte sular berraklaşacaktır. Kısa süre içerisinde etkisini gösteren bu ürünler muhteşem bir görüntünün oluşmasını sağlar. Ancak suyun bulanıklaşmasına sebep olan sorunlar devamlılık arz ediyorsa onlara müdahale edilmesi gerekir. Aksi halde kullanılan düzenleyiciler geçici bir çözüm olacaktır.
Balıklar ve yaşam alanları olan akvaryumlar her zaman göze hitap eder. İnsanlar muhteşem görüntüler ortaya çıktığı için balık beslemeyi tercih etmektedir. Bunun olabilmesi için de özel tasarımlar kullanılır. Akvaryumların içerisinde kullanılacak olan özel dekorasyon ürünleri ile muhteşem bir görüntü elde edilebilir.
Suyun sahip olduğu renk de dekorasyonun önemli bir ayrıntısı olur. Balıkların sahip oldukları renk ve özelliğe göre akvaryum su düzenleyiciler ile suyun rengi değiştirilebilir. Balıkların daha ön planda olmasını sağlayacak renklerin yanı sıra dekorasyonu destekleyecek olan ürünler de tercih edilebilmektedir.