Köpek Göz ve Kulak Ürünleri

Bizler için duyu organlarımız ne kadar değerliyse köpekler için de aynı durum geçerlidir. Köpeklerin gözlerinde ya da kulaklarında yaşanan problemler hayatını son derece olumsuz etkiler. Çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasının ardından tedavi son derece zordur. Bazı durumlarda köpek dostlarımızda kalıcı problemler görülebilir. Bu sebeple de hastalıklar oluşmadan müdahale edilmesi gerekli olacaktır.
Köpek bakımının önemli bir bölümünü kapsayan göz ve kulak ürünleri düzenli olarak kullanıldığında hastalıkların önüne geçecek ve köpeklerin yaşam kalitesini yükseltecektir.
Gözlerin bakımında her zaman damlalar kullanılmaktadır. Damlalar hem gözü temizleyen hem de bazı hastalıkların ortaya çıkmasını engelleyen ürünler olurlar. Köpeklerin gözleriniz temizlemesi çok kolay olmadığından bu ürünler hayat kurtarıcı olacaktır.
Kulaklarda ise kulak temizleyicileri en popüler bakım ürünlerdir. Göz ve kulak ürünleri arasından en çok tercih edilen ürün olan kulak temizleyiciler ile birlikte köpeklerin oldukça büyük ebatlarda olabilen kulakları sorunsuz bir şekilde temizlenir. Özel damlalar ile kulağın iç yapısının da temizlenmesi sağlanacaktır.
   
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR