ZOO & Farmina Çekiliş Şartları

1. Yarışma 20 Kasım 2023 Pazartes günü başlayıp, 26 Kasım 2023 Pazar, Saat 23:59'da son bulacaktır.

 

2. Yarışma sonucu Instagram’da 10, Facebook’ta 10 olmak üzere toplam tarihinde Farmina Türkiye’e ait sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır. Kazanan kişilerle özel mesaj yolu ile iletişime geçilecektir.

 

3. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

 

4. Kişilerin yarışmaya katılımlarının geçerli sayılabilmesi için;

- Çekiliş postunu beğenmeleri,
- Patili çocuğunun adını yorum kısmına #farminageniusapp etiketi ile birlikte yazmaları
[email protected] ve X @zoocomtr hesabımızı takip etmeleri gerekmektedir. 

 

5. 4. Maddedeki şartlardan herhangi birisi sağlanmadığı sürece yarışmaya katılım geçersiz sayılacaktır.

 

6. Şartlara uygun olarak yarışmaya katılım sağlayan talihliler, belirtilen yarışma süresinin ardından yapılacak çekilişle belirtilen yarışma süresinin ardından yapılacak çekilişle 1 adet Farmina N&D 1,5 kg kedi ya da 1 adet Farmina N&D 2,5 kg köpek maması kazanacaktır.

 

7. Asil talihlilerin 30 Kasım 2023 Perşembe günü saat 18.00’a kadar iletişim bilgileriyle (adres, telefon) geri dönüş yapması gerekmektedir. Bu tarihe kadar bilgi verilmediği durumda ödül hakkı yedek talihliye geçecektir.

 

8. Katılımcılar yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların sosyal medya hesapları, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi yönde bir vaziyetin ispatı halinde kazanılan ödül iptal edilecektir.

 

9. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez.

 

10. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir.

 

11. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Farmina Türkiye sorumlu değildir.

 

12. ZOO Pet Shop yarışma boyunca yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.

 

13. ZOO Pet Shop kazananlara karşı hiçbir yükümlülüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda Farmina Türkiye ve ZOO Pet Shop’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyanı ve taahhüt eder.

 

14. Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde ZOO Pet Shop verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda ZOO Pet Shop aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını ZOO Pet Shop her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.

 

15. Kullanıcı işbu kampanya koşullarından doğabilecek ihtilaflarda Farmina Türkiye ve ZOO Pet Shop’un kendi veri tabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini Farmina Türkiye ve ZOO Pet Shop yemin teklifinden ber’i kıldığını ve bu maddenin HMK 193 madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

16. Uygulanacak hukuk ve yetki işbu kampanya koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunları uygulayacaktır. İşbu kampanya koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

17. ZOO Pet Shop gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.

 

18. Bu yarışma 20.11.2023 –26.11.2023 tarihleri arasında MPİ’nin 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik 2. Maddesi gereği kapsam dışı kalmaktadır.

 

19. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR