Köpek Taşıma Boxları

Sevimli dostunuzun konforlu ve güvenli şekilde taşımak için özel ürünlere ihtiyacınız var. En kaliteli köpek taşıma boxları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Köpek Taşıma Boxları ZOO’da!

Köpeklerin rahat şekilde taşınabilmesi ve seyahat edebilmesi için köpek taşıma boxları son derece önemlidir. Çeşitli seyahat araçlarında köpek taşıma boxlarının kullanılması zorunludur çünkü köpeklerin box olmadan araca alınması hem köpek için hem de diğer evcil hayvanlar için bir risk teşkil edebilir. Bu sebeple de box ile çeşitli taşıma araçlarına alınan köpeklerin özel araçların içerisinde de güvenle taşınması için bu ürünler tercih edilebilir. Zoostar Köpek Taşıma Çantası tam olarak böyle bir üründür.

Köpeklerin seyahat ve taşıma sırasında güvenli şekilde yolculuk edebilmesini sağlayan ve onların konfor içinde bir yere seyahat edebilmesine olanak tanıyan köpek taşıma boxları, yalnızca rahatlığı ve konforu köpeklere sunmakla kalmaz. Aynı zamanda köpeklerin güvenli şekilde bir yere seyahat edebilmeleri için de bu ürünler gereklidir. Örneğin özel araç ile köpeklerin seyahat etmesi sırasında bu ürünlerin kullanımı, sürücülerin ani tepki vermekten uzak kalmasını sağlar ve güvenli bir sürüş için gerekli önlemlerin alınmasına yardımcı olabilir. Bunun için Trixie Köpek Taşıma Galvaniz Kafes tercih edebilirsiniz.

Bu ürünler köpeklerin kaybolmasını ve karışmasını da engelleyen ürünlerdir. Örneğin toplu taşıma araçlarına köpekleri verirken genellikle onların hangi alana yerleştirildiğini görebilirsiniz, köpeğinizin güven içerisinde boxında seyahat edeceğini bilirsiniz ve boxına takılan bagaj etiketi sayesinde köpeğinizi sonrasında araçtan iniş yaparken teslim alabilirsiniz. Eğer köpeğinizin kaçmasını, diğer köpekler ile bir kavgada bulunmasını önlemek isterseniz ve güven içinde onun seyahat etmesini isterseniz siz de köpek taşıma boxlarını tercih ederek ona konfor ve güveni bir arada sunabilirsiniz. Trixie Köpek Kutusu ile tüylü arkadaşınızın konfor seviyesine katkıda bulunabilirsiniz.

Köpek Taşıma Boxları ile Ultra Konfor ve Güvenlik

Köpeklerin taşıma boxlarının rahat şekilde sahipleri tarafından taşınabilmesi gerekmektedir. Tercih edilen köpek taşıma boxının tutma sapı, köpek sahipleri tarafından rahat şekilde tutulabilmeli ve taşınabilmelidir. Köpeğin taşıma boxı içerisinde sallanmaması ve taşırken de sarsılmaması için boxın rahat şekilde tutulup taşınabilmesi şarttır. Aksi durumda köpeğinizin midesinin bulanması ya da korkarak saldırganlaşması mümkün olabilecektir. Bu yüzden Trixie Köpek Taşıma Kafesi gibi bir ürün tercih edebilirsiniz.

Satın alınacak olan köpek boxının temiz hava alması gerekmektedir. Bunun için tellerden ya da çeşitli ürünlerden üretilmiş olan farklı köpek taşına boxlarını tercih edebilirsiniz. Temiz hava alan boxlar sayesinde içeride kötü koku oluşmaz ve köpeğinizin dışarıdaki havayı rahat şekilde soluması da mümkün hale gelebilir. Ayrıca satın alınacak olan köpek taşıma boxının kolay temizlenebilir bir malzemeden imal edilmiş olması son derece önemlidir. Kolay temizlenebilen ürünler, köpeklerin kokusunu barındırmaz ve çeşitli bakterilerin de box içerisinde üremesine engel olur. Bu sebeple de yıkanarak ya da silinerek rahat şekilde temizlenebilecek ürünler tercih edilmelidir. Bununla beraber, birden çok köpeğinizi aynı anda taşıma için Trixie İki Köpek Taşıma Kutusu kullanabilirsiniz.

Köpeğinizi yürüyüşe çıkaracağınızda ya da onu veterinere götüreceğinizde genellikle köpek taşıma boxlarını tercih etmeniz gerekmez çünkü köpeğiniz kendi de yürüyerek veterinere gidebilir ya da yürüyüşe ve dolaşmaya çıkabilir. Eğer köpeğinizin fiziksel anlamda yürümesine engel olan bir rahatsızlığı söz konusu değilse bu tip yakın mesafeli alanlara köpeğinizle gitmeniz mümkündür. Ancak toplu taşıma araçlarını kullanırken yine de köpek taşıma boxlarını tercih etmeniz önerilir.

Köpeğinizin hasta veya halsiz olması gibi durumlarda onu kucağınızda taşımanız da her zaman için mümkün olmayabilir. Kimi zaman köpeğinizi veteriner kontrolüne bile götürürken hasta olmasından kaynaklı şekilde onu köpek taşıma boxı ile veterinere götürmeniz gerekebilir. Bu nedenle de bir köpek taşıma boxı edinmeniz, köpeğinizi güven ve konfor içerisinde taşımanıza yarar sağlar.

Köpek Taşıma Boxları ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Köpek Taşıma Boxları Gerekli Mi?

Köpek taşıma boxları, köpeklerin rahat şekilde seyahat edebilmesine yarar sağlar. Bu nedenle de taşımak için köpeklerin bir boxının olması gereklidir. Köpeklerin araç içerisinde rahat şekilde seyahat edebilmesi ve sürücünün bir kaza yaşamaması için köpek taşıma boxlarının kullanılması gerekmektedir.

Yolculuklar sırasında köpek taşıma boxlarının tercih edilmesi, köpeklerin rahat şekilde seyahat edebilmesine olanak tanır. Pek çok toplu taşıma aracı, köpeklerin box olmadan seyahat etmesine izin vermez. Bu sebeple de köpekleri box ile taşımak hem güvenli olacaktır hem de farklı toplu taşıma araçlarının kullanılabilmesi için bir olanak sağlayacaktır.

Farklı toplu taşıma araçlarında köpeğinizin rahat ve güvenli şekilde seyahat edebilmesini isterseniz ve köpeğinizin köpek taşıma boxı içerisinde seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Çeşitli araçlarda zorunlu şekilde istenen köpek taşıma boxlarının ayrıca özel araçlar içerisinde de tercih edilebilmesi, aşırı hareketli köpeklerin sürücüye müdahale edebilmesini geneller. Bu sayede sürücünün güvenle araç kullanmanız da mümkün olabilmektedir.

Köpek Taşıma Boxları Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Köpekler için bir köpek taşıma boxı alacağınız zaman öncelikli olarak boxın köpeğiniz için yeterli alana sahip olmasına dikkat etmeniz gerekir. Köpeğinizin box içerisinde rahat şekilde hareket edebilmesi, yatabilmesi ve box kullanımı sırasında kendisinin rahat olması son derece önemlidir. Özellikle de uzun yolculuklar sırasında köpeğinizin rahatsız olması, onun ilerleyen birkaç saat boyunca ciddi ağrılar çekmesine neden olabilecektir.

Tercih edeceğiniz köpek taşıma boxının köpeğinizin ağırlığı için de uygun olması şarttır. Köpekler kimi zaman kas kütlelerinin yoğun olmasından dolayı görünüşlerinden ve cüsselerinden çok daha ağır olabilirler. Bu sebeple de küçük boyutlu köpeklerin ve beklendiğinden daha ağır olması söz konusudur. Eğer köpeğinizin ağırlığını rahat şekilde taşıyabilecek bir köpek taşıma boxı istiyorsanız bu durumda onun için dayanıklı ve taşıması kolay bir ürünü tercih etmeniz önerilir. Üretilen malzemenin sağlam olması, esneme yapmaması ve köpeğin ağırlığını çekebilecek özel malzemeden üretilmesi son derece önemlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR