₺1.580,85 KDV Dahil
₺1.870,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.502,85 KDV Dahil
₺2.483,80 KDV Dahil
Stokta Yok!
₺1.294,55 KDV Dahil
₺1.787,50 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo

Chat Chow Kedi Maması

Kedilerin en popüler evcil hayvanlar arasında yer alması mama sektöründe de çok sayıda markanın yer almasına sebep olmaktadır. Dünyanın en büyük markaları da bu pazarda kendisine yer bulur. Nestle de bu markalardan bir tanesi.

Nestle bünyesinde hizmet veren Cat Chow markası kedilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına en iyi mamaları üretmeyi amaçlıyor. Mamalarda kaliteyi hedefleyen kedi sahipleri için en iyi seçimlerden bir tanesi olmaya aday bir marka.

Markanın ürettiği mamalarda her zaman içerikler ön plana çıkıyor. Kedilerin çok hoşuna giden mamalar aynı zamanda ihtiyaçlarını da en iyi şekilde karşılamakta. Bu sebeple de tercihinizi bu markadan yana yapmayı düşünüyorsanız yanlış bir seçim olmayacağını bilmelisiniz.

Cat Chow Neden Tercih Edilmeli?

Kediler etobur canlılardır ve mama tüketirken içerisinde et ürünün bulunmasından hoşnut olurlar. Cat Chow markası her zaman 3 farklı protein kaynağından 1 tanesini mamalarında kullanmaktadır. Tavuk eti, somon ya da kuzu eti içerikli olan mamalar üretilir. Bu mamalar kediler tarafından çok sevilirken ihtiyaç duyulan proteini de karşılamayı başaracaktır.

Markanın ürettiği mamaların içerisinde et ürünlerine ek olarak ıspanak, havuç, hindiba, maydanoz ya da biberiye gibi ürünler de bulunur. Bu ürünler mamaların kedilere ekstra faydalarının olmasını sağlamaktadır. Havuç bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlarken maydanoz kedilerde ağız kokusunu engellemektedir. Bu tarz ekstra etkiler sebebiyle çok kullanışlı kedi mamalarıdır.

Cat Chow Hangi Ürünleri Üretiyor?

Piyasaya sürülen mamaları incelendiğinde tamamının et içerikli olduğu görülecektir. Kedilerin yaşlarına göre değişen yapıları ile birlikte çok sayıda mama üretilir. Cat Chow marka mama alınacaksa kedinin hangi yaşta olduğuna ve hangi et kaynağını sevdiğine karar verilmesi yeterli olur. Bu kriterler belirlendiği anda hangi ürünün satın alınacağı da belli olur.

Mamalar satın alınırken farklı gramajlardaki paketler tercih edilebilir. İlk kez bu markayı tercih edecekseniz küçük gramajlarda farklı ürünleri alarak kedinizin hangisini daha çok beğendiğini görebilirsiniz. Sonrasında markanın yüksek gramajlı ürünlerini alarak her bir öğünün daha ekonomik olmasını sağlamanız mümkün olacaktır. Oldukça dayanıklı yapıda oldukları için yüksek gramajda almaktan çekinmeyin.

Cat Chow Markası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Cat Chow Markasının En Önemli Özelliği Nedir?

Kediler etobur canlılardır ve düzenli olarak ihtiyaç duydukları proteini etten almak isterler. Evlerde tüketilen etlerin artıkları her zaman kediler için doğru bir mama olmaz. Bu sebeple de et içerikli kedi mamaları seçilmelidir. Cat Chow her zaman içerisinde tavuk, balık ya da kırmızı etten bir tanesini barındıran mamalar ürettiğinden en iyi tercihlerden bir tanesi olur.

En Çok Tercih Edilen Cat Chow Ürünleri Nelerdir?

Markanın en çok tercih edilen ürünleri;

Tavuklu yetişkin kedi maması 15 kg

Somunlu yetişkin kedi maması 15 kg

Kitten tavuklu yavru kedi maması 15 kg

şeklinde sıralanmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR