Pioneer Pet Kedi ve Köpek Ürünleri

Betsy Lipscomb Amerika’da kedisiyle birlikte yaşayan ve kedileri çok seven insanlardan yalnızca bir tanesiydi. 1990’lı yılların sonunda kedilerin sürekli olarak sokağa atıldığı ya da barınaklara bırakıldığını gördü. İnsanlar kedilerin davranışları sebebiyle bunu yapmak zorunda kaldıklarını belirtiyorlardı.

Betsy kedilerinde olumsuz davranışlar bulunan kişilere yardım edebilmek adına bir canlı yardım hattı kurdu. Kısa sürede binlerce arama geldi ve insanlar kedilerinin sorunlarını anlatmaya başladılar. Birçok kişinin sorunu kedilerin mobilyaları tırnaklaması ve eşyalara bu şekilde zarar vermesiydi. Ancak bu kediler için bir davranış bozukluğu değil, kedilerin içgüdüsel hareketlerinden bir tanesiydi.

Betsy herkeste bu sorunun olduğunu görünce çözüm için silindirik bir kütük alıp onu ince ve düz bir kütüğün üzerine sağlamca çaktı. Sonrasında da silindir kısmını kalın halatlar ile sardı ve halatları kütüğe yapıştırdı. Oluşturduğu bu ürünü kedileri ile sorun yaşayan kişilere gönderdiğinde sorunların ortadan kalktığını ve kedilerin artık bu ürünü kullanarak etrafa zarar vermediğini gözlemledi.

Kısa süre içerisinde yüzlerce talep almaya başlayan Betsy çok vakit kaybetmeden SmartCat markasını ortaya çıkardı ve kediler için bu tarz ürünleri piyasaya sürdü. 2009 senesinde ise bir alt kuruluş olarak Pioneer Pet markasını oluşturdu.

Pioneer Pet Neden Tercih Edilmeli?

Kedilerinizin davranışlarını düzenlemek ve onlarla çok daha eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek için çeşitli ürünler satın alabilirsiniz. Pioneer Pet bu ürünlerin en önemli üreticilerinden bir tanesi. Alacağınız kedi oyuncakları ya da destek ürünlerinde bu markayı tercih ederseniz olumlu sonuçlar almanız son derece yüksek bir ihtimal olacak. Çünkü marka bütün ürünlerini çok uzun süren testler sonucunda ortaya çıkardı.

Alacağınız ürünleri malzeme kalitesi de her zaman üst seviyede olduğundan uzun süre kullanıma uygundur. Vereceğiniz paraların karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz.

Pioneer Pet Hangi Ürünleri Üretiyor?

Kedi sahiplenen kişiler Pioneer Pet markasından aradıkları tüm ürünleri alabilirler. Suluklar, yemlikler, tırmalama direkleri, oyuncaklar ya da kediler için spor aletleri bu markanın favori ürünleri arasında yer almaktadır. Çok sayıda farklı ürün bulunduğundan kendi ihtiyacınız olanları belirleyip bu ihtiyaçlara göre alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Pioneer Pet Markası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Pioneer Pet Markasının En Önemli Özelliği Nedir?

Evcil dostlarımızın gelişimlerinin istenen şekilde ilerlemesinde etraflarında yer alan eğitici öğelerin rolü çok büyüktür. Pioneer Pet markasının en önemli özelliği evcil dostlarımıza verilmek istenen her bir eğitim için muhteşem ürünlerinin yer almasıdır. Satın alınan ürünler ile evcil dostlarımıza istenen eğitimler verilebilir.

Pioneer Pet Markasının Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Marka tarafından üretilen gelişim ürünlerinin her biri farklı özelliklere sahiptir. Bu sebeple kullanım özelliklerinde de ciddi farklılıklar ortaya çıkar. Bu doğrultuda alınan ürünlerin üzerinde yer alınan kullanım talimatları okunur ve kullanıma başlanır. Yanlış kullanımlar evcil dostlarımız üzerinde olumsuz etkilerde yaratabilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR