Proart Kedi ve Köpek Konserve Mamaları

Proart markası, kedi ve köpekler için benzersiz aromalarda konserve mamalar sunar. Evcil hayvanların sağlıklı beslenmesi için özel olarak geliştirilen Proart mamalar, onların daha mutlu ve sağlıklı yaşamaları için iyi bir seçimdir. Siz de evcil hayvan dostunuz için kaliteli konserve mama arıyorsanız; sayfamızda yer alan Proart kedi ve köpek konserveleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Proart Köpek Konservesi

Köpekler için leziz bir seçim olmasının yanı sıra aynı zamanda besleyici de olan Proart köpek konserveleri, köpeğinizin genel sağlığını en iyi şekilde destekler. Bazı köpekler gün içinde yeteri kadar sıvı tüketmezler. Bu köpekler için de doğru bir tercih olan Proart konserve mamalar, köpeklerin sıvı gereksiniminin karşılanmasına destek olur. Köpeğinizi Proart mamayla beslemenin ana faydalarından biri, kuru mamaya oranla çok daha yüksek nem içeriğine sahip olmasıdır. Böylece hidrasyon katkısı mümkün hale gelir.

Köpeklerin mükemmel bir koku alma duyusu vardır. Köpeğiniz mama seçiyorsa ve iştahında sorunlar varsa, ona Proart Somonlu Pirinçli Ezme Konserve Köpek Maması sunabilirsiniz. Bu mamanın yaydığı zengin, etli aroma kokusu, en seçici köpeklerin bile iştahını açacaktır. Yumuşak dokusu nedeniyle bu mama, hem genç hem de yaşlı köpekler için uygundur. Daha az dişe veya hassas diş etlerine sahip olan evcil köpekler de Proart mamaları kolaylıkla tüketebilirler.

Proart Dana Etli Pirinçli Ezme Köpek Konservesi de köpek dostlarımızın beğenerek tükettikleri formülasyonlardan biridir. Koku ve tat alma duyusu bozulmuş yaşlı köpekler için de iyi bir seçenek olan bu mama, onların da sağlıklı beslenme düzenine katkı sağlayacaktır ve onları mama yemeye teşvik edecektir.

Yüksek kaliteli besin maddeleri içeren Proart köpek konserveleri, ana bileşen olarak sindirilebilirliği yüksek olan et kullanır. Bu sayede köpeklerin cilt, tüy, deri, sindirim ve bağışıklık sistemini korur ve destekler. Vitaminler, mineraller, omega 3 ve 6 yağ asitleri ve protein yönünden zengin olan Proart köpek konserve mamaları, köpeğinizin kaliteli beslenmesine yardımcıdır.

Proart Kuzu Etli Pirinçli Ezme Konserve Köpek Maması gibi bir ürünle köpek dostunuzun kilo kontrolünü de sağlayabilirsiniz. Dengeli ve tam bir mama olan ürün, köpeğin tokluk hissi yaşamasına ve besin bileşenlerini doğru oranlarda almasına yardımcı olur. Bu sayede köpeğiniz kilo problemi yaşamaz.

Proart Kedi Konservesi

Kedilerin beğenerek tükettiği mamalardan olan Proart kedi konserveleri, hiçbir kedinin karşı koyamayacağı lezzette ürünler sağlar. İyi bir beslenme, bir kediyi sağlıklı ve ideal kiloda tutmanın anahtarıdır. Bunun farkında olan Proart markası, ürünlerini büyük bir titizlikle formüle eder.

Ev kedileri çoğunlukla su tüketiminde zorlanırlar. Proart konserve kedi mamaları, özellikle az su tüketen kedilerin su gereksinimlerinin karşılanmasına olanak tanır. Çünkü bu mamaların nem oranı bir hayli yüksektir. Proart konserve mamalar, kuru mamalara oranla yüzde 60’tan daha fazla nem barındırır. Sıvı alımı yeterli olan bir kedi, böbrek ve idrar sorunları yaşamaz. Kedinizin sıvı alımını desteklemek için ideal bir mama arıyorsanız; örneğin, Proart Ezme Tavuklu Kedi Konservesi satın alabilirsiniz.

Proart konserve mamalar besleyici olmalarıyla da bir adım öne çıkar. Besin bileşenleri açısından yoğun olan bu mamalar, kedilerin sağlıklı ve dengeli beslenmelerine yardımcıdır. Proart Somonlu Kısırlaştırılmış Ezme Konserve Kedi Maması gibi bir ürün ile kısırlaştırılmış kedinizin dengeli beslenmesini mümkün kılabilirsiniz. Bu mamanın miktarını kontrol etmek kolay olduğundan ve kısırlaştırılmış kediler için özel geliştirildiğinden ötürü kedinizin kilo problemi yaşama riski minimuma düşecektir.

Yetişkin kediler için leziz ve sağlıklı mamalar geliştiren marka, Proart Somonlu Ezme Yetişkin Konserve Kedi Maması ile de fark yaratır. Somonlu aroması ile kedilerin damak tadına hitap eden ürün, diğer yandan kedi dostlarımızın mutluluk seviyesinin artmasına da katkıda bulunur.

Proart mamaların doyurucu etkisi olduğundan da söz edebiliriz. Düzenli ve yeterli miktarda Proart mama tüketen kediler sıklıkla acıkmazlar ve aşırı mama tüketmekten kaçınırlar. Bu sayede kedinizin kilo sorunu yaşaması da engellenmiş olur. Bu mamaları dilerseniz sade şekilde veya kuru mamalarla karıştırıp kedi dostunuza sunabilirsiniz.

Proart Kedi ve Köpek Konserve Mamaları ile İlgili Sık Sorulan Sorular
Proart Kedi ve Köpek Mamaları Kaliteli Mi?

Uzun senelerden bu yana evcil hayvan maması üretimi yapan Proart, hem köpekler hem de kediler için yüksek kalitede konserve mamalar geliştirir. Kedinizin ya da köpeğinizin sağlıklı beslenmesini sağlamak adına, Proart konserve mamaları gönül rahatlığı ile tercih edebilir, evcil dostunuzun sağlığını optimal anlamda koruyabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Proart Mamalar Hangileri?
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR