Proplan Medium Adult Kuzu Etli Orta Irk Köpek Maması 14kgProPlan
Proplan Medium Adult Kuzu Etli Orta Irk Köpek Maması 14kgProPlan
Proplan Medium Adult Kuzu Etli Orta Irk Köpek Maması 14kgProPlan

Proplan Medium Adult Kuzu Etli Orta Irk Köpek Maması 14kg (7613035214774)

0,00
Marka : Pro Plan
Fiyat : ₺404,02(KDV Dahil)

Proplan Medium Adult Kuzu Etli ve Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 14kg

 

Hassas Sindirim Sistemine Sahip Yetişkin Köpekler için Kuzu Etli Tam Kuru Köpek Maması

 

Hassas sindirim sistemine sahip yetişkin köpekler için kuzu etli kuru mama Adult Digestion hassas sindirime sahip köpekler için formül edilmiştir. Bazı köpekler daha hassas sindirime sahiptir ve bazı besinlerin emilim miktarı sindirim kapasitelerindeki hassasiyet sebebiyle düşüşler gözlemlenebilir, bu durum dışkı kalitelerini etkileyebilir.

 

Proplan Adult Digestion özellikle hassas sindirim sistemine sahip köpeklerin bağırsak sağlığını desteklemek için geliştirilmiştir.

 

Pro Plan Kuzu Etli Köpek Maması daha iyi bir bağırsak mikroflora dengesi için bifidobakterileri arttırdığı kanıtlanmış, doğan bir prebiyotik kaynağı içerir. Ayrıca, daha sağlıklı bir sindirim sistemi için bağırsak hücrelerinin gelişmesine de yardımcı olur.

 

Özel içerikleriyle, yumurta, kil ve liflerin özel kombinasyonu sayesinde, hassas sindirime sahip yavru köpeklerde bağırsak sağlığını ve dışkı kalitesini destekler.

 

İÇİNDEKİLER:

Kuzu eti (%19), mısır, kurutulmuş kanatlı proteini, mısır grizi, mısır gluten unu, prinç (%8), kurutulmuş pancar küspesi, hayvansal yağ, sakatat, kurutulmuş yumurta (%1,5), mineraller, balık yağı.

 

KATKI MADDELERİ:

Besin Katkıları: IU/kg: Vit A: 36 600; Vit D3: 1190; Vit E: 615 mg/kg: C Vitamini: 200, Demir sülfat monohidrat: 230; Kalsiyum iyodat (susuz): 3.7; Bakır sülfat pentahidrat: 58; Mangan sülfat monohidrat: 60; Çinko sülfat monohidrat: 490; Sodyum selenit: 0.34. Teknolojik Katkılar: Bentonit: 6600 mg/kg, tokoferolce zengin ekstrakt 35 mg/kg

 

KULLANIMI: Günlük beslenme miktarları için paketin üzerindeki tabloya bakınız. Bu değerler tavsiye niteliğinde olup, köpeğinizin ideal vücut kondisyonunu korumak için köpeğinizin aktivite seviyesine, fiziksel kondisyonuna ve kişisel ihtiyaçlarına göre günlük miktarları %10 ile %15 arasında azaltarak veya arttırarak ayarlayınız. Köpeğinize bu üründen ilk kez veriyorsanız başlangıçta 2 hafta boyunca alışık olduğu besinlerle karıştırarak veriniz.Su kabında daima temiz su bulundurunuz. Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Net Miktar ve Parti Numarası ambalajın üzerindedir. Ambalajın üzerinde belirtilen tarihten önce kullanılmalıdır.